Potrat - snažilkám se omlouvám, rejpalky ať sem nelezou

431
6.8.13 17:40

Potrat-snažilkám se omlouvám,rejpalky.ať sem nelezou

Ahoj holky jsem v pátém týdnu nejspíš. Vzala jsem si postinor, ale menstruace se nedostavila, tak jsem si udělala test a je pozitivní. potřebuji poradit, co všechno je potřeba k zařízení. Vadí, že ještě kojím? budu moct kojit dál? kolik to cca ted stojí? Jsem v Blbé situaci a další mimi protě nepřipadá v úvahu. předem děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3396
6.8.13 17:43

Zasla bych na gynekologii a tam se poradila co dal - mozna Ti postinor rozhodil menzes, ale zas kdyz mas pozivni test - hele dojdi si k dr, ten te prohlidne a posle dal na interupci nekam do nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
6.8.13 17:44

Je třeba jít rozhodně na vyšetření na gynekologii. Pozitivní test může znamenat i mimoděložní těhotenství. A rovnou se poradit jak postupovat dál. Určitě budeš hradit předoperační vyšetření u praktika, žádost o inerupci atd. Mini by mohla být levnější, ale to nevím jestli stihneš. Klasická stojí kolem 4000 - 4500, - Kč? :think: Aspoň jsem něco takového slyšela. No, ale je to spekulace, rozhodně na gynekologii.

Příspěvek upraven 06.08.13 v 17:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 17:45

Před chvílí jsem to zjistila, hned zítra tam jdu. jen se modlím aby to nechtěli zaplatit hned, peníze budu mít až 15. a čekat nemůžu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
6.8.13 17:45

Vsechny informace ti poskytne tvuj gynekolog. A da ti i zadanku na interupci do nemocnice. Nevim kolik to presne stoji, ale tusim kolem 2500,– Co se tyka kojeni, tak nemam tuseni. Preci jenom pujdes pod narkozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
6.8.13 17:46

@Aeklyn UTÍKEJ NA GYNDU, TAM SE DOMLUV, ČAS TI BĚŽÍ. Na miniinterupci ho už moc nemáš, stojí tuším kolem 3500 kč, ale musíš ji mít zaplacenou předem. Jinak ti ji neprovedou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431

@kar-maa no právě. sice už tedy kojim jen jednou denně, holky už prso moc nechtějí, ale i tak jsem počítala, že kojit budu déle :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
@Aeklyn píše:
Před chvílí jsem to zjistila, hned zítra tam jdu. jen se modlím aby to nechtěli zaplatit hned, peníze budu mít až 15. a čekat nemůžu :(

Plati se na miste, kde ti interupci budou delat, ne u tveho gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 17:47

@berry4 tak to je v háji, peníze ted nemám a nemám si kde půjčit :( myslíš, že by se šlo domluvit třeba nějak na splácení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
6.8.13 17:47

Já myslím, že s kojením by neměl být problém, max. budeš muset jednou odstříkat. Ale přesně ti to řekne dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
6.8.13 17:48

@Aeklyn těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
6.8.13 17:48
@Aeklyn píše:
@kar-maa no právě. sice už tedy kojim jen jednou denně, holky už prso moc nechtějí, ale i tak jsem počítala, že kojit budu déle :(

MOzna budes moct kojit dal. Sestra musela jit po cisari taky pod anestezii, kvuli silnemu krvaceni, na docisteni delohy a kojila dal. Uvidis co ti rekne doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
6.8.13 17:49

Teoreticky, kdybych šla o víkendu, tak to už mi možná přijdou peníze na účet, takže kdybych to platila na místě, tak by to snad šlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
6.8.13 17:50

Holky, a kolik stojí ta potratová pilulka R-…??? (něco). Už je schválená, ne? Mohla by být levnější, šetrnější (obejde se to bez narkózy…). Nemáte někdo info? Zlobí mě dnes net, vypadávám. Ať zakladatelce poradíme konstruktivně, nechci valit klíny do hlavy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
6.8.13 17:51

@Aeklyn o víkendu se interupce nedělají, ale musíš mít potvrzení od gynekologa, domluvit termín, nechat udělat předoperační vyšetření… cca týden. A byli jste snad na to dva, ne? Chlap se podílet, nebo platit nebude? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama