Potrat ve 12tt a další těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka328
Kecalka 125 příspěvků 07.10.18 10:24
Potrat ve 12tt a další těhotenství

Ahoj, diskuzi je tu dost, ale chci se zeptat aktuálně na Vaše zkušenosti. V 10tt jsme na UTZ neměli srdíčko, doktor doporučil čekat na SP. Dva týdny na to jsem samovolně potratila. Na kontrole bylo vše krásně čisté, vše odešlo samo. Jsem teď 14 dní po SP. Doktor doporučil čekat aspoň tři až šest cyklů, myslím ale, že toto se doporučuje spíš po revizi. Chtěla bych nechat projít dvě MS, a pak když bude vše v pořádku a budu psychicky uklidněná, ráda bych už zkoušela znovu otěhotnět. Poučila jsem se už nikdy nic neplánoval, psychicky si odpočinout a pak to nechat na náhodě.

Chci se Vás tak zeptat, kdo jste prodělal SP BEZ REVIZE, kdy jste to začali zkoušet?

Děkuji.

Přečtěte si článek: Jaké jsou příznaky potratu? Kdy další otěhotnění?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 07.10.18 10:31

Já prodělala první letos v lednu, počkala sem 2 MS a zkusili sme znovu, v dubnu sem byla znovu těhotná a znovu to nedopadlo, prý to bylo moc rychle po sobě :( teď v září jsem otěhotněla znovu takže po 5 měsících a zatím to vypadá na dobré cestě :think: oba byli bez revize, odešlo to samo. Vlastně to vyšlo jak sem to přestala hrotit, ale pořád jsem v prvním trimestru ještě neni vyhráno.

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 07.10.18 10:53

@Lucka328 po sp jsme to zkusili za 2cykly a nedopadlo to. Potom jsme nechali delší čas a zatím ok

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 07.10.18 11:04

Já po revizi nechala proběhnout jeden cyklus a zkoušeli jsme znova, ale povedlo se až za půl roku. Známá otěhotněla v šestinedělí po revizi. Ve tvém případě bych zkoušela hned.

Andrejka_13
Kecalka 445 příspěvků 07.10.18 11:20

V červnu SP v pátém týdnu, další MS nedorazila …v červenci tedy opět těhotenství ale opět SP. Obojí bez revize. Doktorka doporučila proběhnout jednu MS a pak se klidně snažit, takže jsme teď začali :) Jsem pravděpodobně 6DPO tak uvidíme. Byt tebou nechám také jeden cyklus odpočinout a pak není důvod proč to nezkusit. Držím moc palce!

Lucka328
Kecalka 125 příspěvků 07.10.18 11:26

Holky díky moc za vaše zkušenosti. Já si myslím, že 3-6 měsíců se nechává po revizi z důvodu, aby dorostla sliznice, které vezmou docela dost. Při SP si myslím, že stačí 1 MS a podle psychiky, jak se na to člověk cítí. A proto zatím volím nechat proběhnout dvě MS. Hlavně každý doktor říká něco jiného. Jiný říká hned, jiný po prvním cyklus, další po třech měsících. Je to asi sázka do loterie :roll:

KKatka23
Echt Kelišová 8449 příspěvků 07.10.18 13:32

Já bych zkoušela hned, mám teda dva spontánní potraty s následnou revizí za sebou, ale vždy jsem čekala jen to šestinedělí a pak nechala proběhnout jednu MS. Poprvé (to bylo v 11tt) to nešlo a trvalo třičtvrtě roku než jsem samovolně otěhotněla a vše pak už bylo ok. A podruhé to vyšlo hned - takže v sprnu jsem byla na revizi a v listopadu jsem otěhotněla - a opět vše ok, teď v červenci se mi narodila dcera :) obzvlášť, když to odešlo přirozeně samo, tak bych nečekala tak dlouho ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >