Potrat ve 13. týdnu kvůli vvv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peeetha
Závislačka 3920 příspěvků 162 inzerátů 22.01.17 11:06
Potrat ve 13 tydny kvuli vvv

Ahojte v pondeli mi zjistily na genetice spatny utz ve stredu jsem byla na odberu choriovych klku a v patek podstoupila kyretaz byla jsem 13+1tt porad se stim nemuzu smirit, tak strasne to boli :( uz jsem mela predtim 2× potratila v 8 a 11 tydnu pak se mi narodila dcera a ted toto :( je tu nekdo kdo mel podobne zkusenosti?
Po sestinedeli bych se klidne zacala znovu snazit ale melo bychom jit na genetiku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Judithkaj
Nováček 22.01.17 11:18

Chápu, že to bolí. Určitě bych počkala na genetické vyšetření. Ušetříte si další možné trápení. Jako jediné pozitivní na tom vidím, že pokrok medicíny dokázal odhalit vadu už u tak malého plodu. Ve 20.tt by to bylo ještě horší. Posílám obětí. Bude lépe.

lulinka999
Kecalka 106 příspěvků 22.01.17 11:24
Potrat

Ja jsem o miminko prisla taky je to sice skoro 6 let ale boli to jako by to bylo včera. Od te doby jse nam nedaří otěhotnět. Mame za sebou iui a ivf a vše bez uspechu.
Vzhledem k tomu ze jsem byla v pokročilém těhu musela jsem jit mimimnko odrodit ve 24 tt.
Byla to hruza na kterou nikdy nezapomenu. Jen jsem ti chtěla říct že opravdu vím čim si prochazis ale ber že pozitivni je, že máš zdrave dítě.
:mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.17 11:25

My máme syna a po několika letech jsme se rozhodli pro druhé. Bohužel zkusili jsme inseminaci, pak IVF. První IVF zbylo 1 úspěšně jsem otěhotněla, bohužel v 7 týdnu revize. Druhé IVF to samé, ale těhotenství ukončeno ve 13 týdnu, pro VVV. Absolvovali jsme genetiku a vše v pořádku. Šli jsme do 3 IVF, k transferu zbyli 2 zavedlo se 1 bohužel biochemické. Po několika měsících jsme šli do KETU a výsledek je že za 6 týdnů se nám má narodit dcera. Takže Vám držím palce ať se můžete co nejdříve těšit z miminka. :hug:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 22.01.17 12:11

Moje segra potratila pred prvnim 3× a pred druhym 2×, pokazde ve trinactem tydnu. Jezdila na vysetreni do Prahy, ale nikdy na nic neprisli.Ma dve zdrave deti, nestracej nadeji.

dedrichov
Závislačka 2864 příspěvků 22.01.17 12:18

Ano přesně totéž při úplně prvním těhotenství. Následné další 2 těhotenství již dopadly zdárně a máme 2 krásné zdravé děti skoro 6 let a skoro 3 roky.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 22.01.17 12:31

Na genetiku bych se byt tebou objednala i s partnerem hned. Budete chvili cekat na vhodny termin a pak i na vysledky. At vite na cem jste…
Ja potratila ctyrikrat, nez me konecne lekar na genetiku poslal. A hle ukazalo se, ze mame gen. problem a naslo se reseni… Ted doufame a cekame, snad se brzy zadari a budeme cejat miminko, ktere bude zdrave.

Peeetha
Závislačka 3920 příspěvků 162 inzerátů 22.01.17 13:38

@Judithkaj to urcite u me to miminko uz v patek nemelo ani srdecni akci :( @Niny na genetiku mame jit v dubnu lekar nas objednal ale to cekani bude desne, snad de u vas brzy zadari @dedrichov tak to je super ja si myslela ze kdyz uz mam dceru tak ted to tehu bude v pohode a na screeningu prisel sok

Peeetha
Závislačka 3920 příspěvků 162 inzerátů 22.01.17 13:45

@Niny za jak dlouho jeste vedeli vysledky? A jak to probiha ta genetika?

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 22.01.17 15:10

Abych t pravdu řekla, úplně si to už nepamatuji. Ale myslím, že to byl měsíc… a možná i měsíc byla čekací doba na vyšetření. Rychlé to rozhoodně není, ale vyplatí se.

Peeetha
Závislačka 3920 příspěvků 162 inzerátů 22.01.17 15:49

@Niny jj to mi je jasne no a kdy jsi na tom byla?

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 22.01.17 23:03

@Peeetha loni… někdy v září,

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 13:30

Ahojky, i ja ted byla na potratu kvuli mnohacetnym vvv u plodu. Byla jsem 16tt a je mi ted hrozne, na zakroku jsem byla v sobotu a vubec nevim co dal a z dalsiho otehotneni mam hruzu. Mam za sebou 1 zamlkle tehotenstvi stare 12 tydnu, to byl brezen 2014 no pak zdravy syn 3 roky duben 2015 a ted potrat kvuli te vvv plodu duben 2018. Uz nejake vysetreni mame za sebou pri prvnim potratu a ted nam delali dalsi vysetreni a plus sem si nechala odebrat plodovou vodu abychom vedeli co a jak dal kvuli dalsimu tehotenstvi. :-(

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 09.04.18 13:43
@Anonymní píše:
Ahojky, i ja ted byla na potratu kvuli mnohacetnym vvv u plodu. Byla jsem 16tt a je mi ted hrozne, na zakroku jsem byla v sobotu a vubec nevim co dal a z dalsiho otehotneni mam hruzu. Mam za sebou 1 zamlkle tehotenstvi stare 12 tydnu, to byl brezen 2014 no pak zdravy syn 3 roky duben 2015 a ted potrat kvuli te vvv plodu duben 2018. Uz nejake vysetreni mame za sebou pri prvnim potratu a ted nam delali dalsi vysetreni a plus sem si nechala odebrat plodovou vodu abychom vedeli co a jak dal kvuli dalsimu tehotenstvi. :-(

Ahoj, teď je to ještě čerstvé, strach budeš mít určitě celé další těhu, dokud prcka neuvidíš na vlastní oči. Já byla na ukončení těhu ve 27tt kvůli hrozným VVV. Od té doby (3-4roky) se mi poštěstilo ještě 2× a jsou z toho krásní kluci. Musíš vydržet všechny ty nervy a doufat a věřit! :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 20:22

@Andrea.Tom Dekuji, ja verim ze cas tu bolest snad zmirni.. Po zamlklem potratu pro me byl naplasti syn, ale ted se fakt bojim a zvazuji zda uz nezustat jen u jednoho. Strasne me boli to ze tohle sem musela rozhodnout ja..neudelala to priroda jak pri tom prvnim ???? tak mam vycitky hrozny. A muzu se zeptat jaktoze tak pozde? Neprisli na to u vas driv?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >