Potrat ve 21tt a další snažení o Mimi kdy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.6.22 08:37

Potrat ve 21tt a další snažení o Mimi kdy?

Dobrý den, Ahoj ženy chci se svami podělit o svůj příběh a také jsem si přišla o radu atd.. ráda bych znala i vaše zkušenosti… V květnu 2022 jsem potratila v 21tt přestalo být srdíčko, byl to chlapec ještě teď jsem se nedala dohromady snažím se být silna pro další tři děti které mám doma ale tak moc to bolí :( po potratu jsem šla hned druhý den domů bez kyretáže vyčistila jsem se sama děloha čistá hned druhý den a také jsem po kontrole na gynde také vše v pořádku.. kdy jste se začali snažit o další mimi, vy co jste si prošly tim samém? Děkuji za vaše rady a odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1769
13.6.22 08:49

Ahoj, je mi to moc líto a posílám hodně síly :hug:. Já jsem přišla o chlapečka taky ve 21tt a těhotenství bylo po umělém oplodnění. Doktori mi říkali 3-6 měsíců od porodu. Já stejně dřív nebyla schopna ani nějak fungovat a uvažovat. Otěhotněla jsem pak po půlroce. Dej si čas na zotavení a na smíření, protože moc dobře vím jaké to je ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
13.6.22 08:51
@Martínka113 píše:
Dobrý den, Ahoj ženy chci se svami podělit o svůj příběh a také jsem si přišla o radu atd.. ráda bych znala i vaše zkušenosti… V květnu 2022 jsem potratila v 21tt přestalo být srdíčko, byl to chlapec ještě teď jsem se nedala dohromady snažím se být silna pro další tři děti které mám doma ale tak moc to bolí :( po potratu jsem šla hned druhý den domů bez kyretáže vyčistila jsem se sama děloha čistá hned druhý den a také jsem po kontrole na gynde také vše v pořádku.. kdy jste se začali snažit o další mimi, vy co jste si prošly tim samém? Děkuji za vaše rady a odpovědi :srdce:

Jak já ti rozumím :hug: Já jsem teď v pátek „potratila“ úplně zdravé dítě, jen kvůli placentě v 17tt a minulý rok v listopadu v 16tt (ZP).. Já bych se začala snažit za 2 měsíce, pokud v tom nebylo nic, co by mohlo situaci opakovat. Já to teď nechávám asi až na další rok.. Teď se vrátím do práce, budu se věnovat dvěma dětem, co doma mám a manželovi. Cítím v sobě prázdnotu, ale snažím se to všechno převést na pozitiva, aby mě to tak nemučilo ( někdo si asi říká, jak se dá z potratu udělat pozitivum). No říkám si, že do příštího roku našetříme, zhubnu to, co jsem teď stihla nabrat a budu doufat, že manželovi se to ještě bude chtít zkoušet. Už šlo o 7těhotenství a většina prostě u nás nevypadá dobře, tak ej průběh nejistý, ale věřím tomu.

Když jsem přišla o dítě ve 27tt před 8lety, tak jsem potřebovala „náplast“ a tou náplastí se mi stal 7letý syn. Takže opravdu hned do roka se narodil, tzn, že jsme se snažili asi 2-3měsíc po „porodu“. Hodně štěstí přeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1531
13.6.22 10:10

3 měsíce fyzicky, 6 měsíců psychicky, drž se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9578
13.6.22 18:03

@Martínka113 to je mi líto. Já potratila na konci 20. týdne, s následnou kyretáží. Znova jsem otěhotněla za 9 týdnu, těhotenství ukázkové, porod v termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.22 20:08
@Hoa Mai píše:
@Martínka113 to je mi líto. Já potratila na konci 20. týdne, s následnou kyretáží. Znova jsem otěhotněla za 9 týdnu, těhotenství ukázkové, porod v termínu.

@Hoa Mai takže po první ms jsi otěhotněla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat