Potrat ve vyšším stupni těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.12 12:27
Potrat ve vyšším stupni těhotenství

Ahoj holky, jsem ve 23. tydnu tehotenstvi a uz mi prislo, ze pravidelne citim pohyby, takove ty motyli kridla, jak se tomu rika a od vcerejske zase nic, je mozny, ze v tomhle tydnu to jeste nemusi byt pravidelne? Zadne problemy nemam, ani krvaceni, ani bolesti, je mozny, aby zena v tomto tydnu potratila a bez priznaku? Ale zase nechci plasit u doktora, kdyz nemam bolesti, ani krvaceni, vsem moc dekuju za odpovedi.....

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ejmy
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 08.01.12 12:30

Já bych byla v klidu, pohyby jsem až do porodu cítila úplně nepravidelně :) vůbec se teď nestresuj takovýma věcma :)

Misula.vdf
Kelišová 5394 příspěvků 08.01.12 12:34

Přesně, žádný stresy, miminko to cítí. Je ještě hodně brzo, někdo ještě ani pohyby necítí. A pokud ano, hodně nepravidelně.

Gaguska
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 08.01.12 12:35

Fakt se nestresuj, to ti jenom uskodi. Já jsem taky nic necítila pravidelně a to i později, třeba den dva nic a všechno bylo Ok. Kolegyně z práce cítila pohyby za celou dobu asi 10 a taky to bylo vpohode.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.12 12:35

holky, jste zlate, moc moc dekuju :kytka: :hug: :hug: :hug:

atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 08.01.12 12:36
Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem ve 23. tydnu tehotenstvi a uz mi prislo, ze pravidelne citim pohyby, takove ty motyli kridla, jak se tomu rika a od vcerejske zase nic, je mozny, ze v tomhle tydnu to jeste nemusi byt pravidelne? Zadne problemy nemam, ani krvaceni, ani bolesti, je mozny, aby zena v tomto tydnu potratila a bez priznaku? Ale zase nechci plasit u doktora, kdyz nemam bolesti, ani krvaceni, vsem moc dekuju za odpovedi.....
Ü nás byly pohyby taky nepravidelné až do porodu. Je fakt, že jsem třeba hlídala, jestli se malá hýbe, ale to až dýl. Myslím, že v tomhle týdnu to ještě není tok moc cítit abys v tom mohla hledat pravidelonost :nevim:
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 08.01.12 12:38

Klid zakladatelko :hug: :hug:

Pravidelné pohyby očekávej až tak po 30 tt. Moje mrně se taky někdy na 2-3 dny odmlčí a je vše OK.
Jsem 20+0

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 08.01.12 12:41

Nám se taky Daník někdy neozval i víc než půl dne a pod. Co ale pomáhalo- když jsem si dala na břicho no'tas a pustila kabáty :mrgreen: Nebo nějaký pohyb a pak si lehnout na záda :palec:

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 08.01.12 12:46

já je v tvém týdnu a i později třeba i dva dny necítila.. klííd :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.12 12:47

A pokud by ale preci jen doslo k potratu, myslite, ze i v tomhle tydnu to muze byt bez priznaku?Ze by to jeste mohl byt zamlkly potrat?

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 08.01.12 12:51

Vůbec na potrat nemysli holkaaa! Fakt né, v tomhle týdnu ještě pravidelné nejsou. Já si pak třeba dala něco sladkýho a lehla, za chvilku se miminko hlásilo. :lol: Ale to bylo až snad od cca 28tt.
23. tt tam má plno místa, takže ty pohyby nemusíš zaregistrovat.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 08.01.12 12:55

Zamlklé těhoteství neboli missed abortion probíhá v prvním trimestru. To už máš za sebou. Uklidni se, pohyby jsou pravidelně každodenně cítit tak od 28 tt., na to máš ještě čas.

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 08.01.12 12:58

Neboj se, jsem taky 23tt, a malá se vrtí zásadně pozdě večer nebo brzo ráno a zjistila jsem, že dost přes noc, takže když to zaspím, tak přes den je celkem prd a taky jsem byla pár dní nervozní, než jsem na to přišla. Nehledě na to, že mě do toho občas to břicho i pobolívá, ale to asi bude celkově nervama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.12 12:59
Aghata píše:
Zamlklé těhoteství neboli missed abortion probíhá v prvním trimestru. To už máš za sebou. Uklidni se, pohyby jsou pravidelně každodenně cítit tak od 28 tt., na to máš ještě čas.

Takze pokud by se neco delo, byly by priznaky?.....Nebo muze i bez priznaku?…

Stensa
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 08.01.12 13:07
Markit.Hl píše:
Klid zakladatelko :hug: :hug:Pravidelné pohyby očekávej až tak po 30 tt. Moje mrně se taky někdy na 2-3 dny odmlčí a je vše OK.
Jsem 20+0

Markit, já jsem si ani nevšimla, že jsi opět těhu 8o Gratuluju :kytka:
omlouvám se za OT

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama