Potratila jsem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:55
potratila jsem?

Dobrý den, mám dotaz. 24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství. Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být TĚHOTNÁ? Nebo že by mohlo jít o POTRAT? Ráda bych věděla, zda jste některá zažila spontánní potrat ještě dřív než jste zjistila těhotenství a jestli (kdyby šlo o potrat) musím jít na nějaké vyčištění dělohy?+jak dlouho se při potratu krvácí?
Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 02.08.18 15:02

Proč se na to zase ptáš??? :zed: https://www.emimino.cz/…otna-323857/?… :roll:
Už ses ptala včera a odpovědi jsi dostala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:04

@bartsch
Protože jsem potřebovala popsat situaci k novému dotazu..

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 15:05

Ahoj,pokud jste měli pohlavní styk s kondomem,který nepraskl a pak si “hráli rukama” myslím si,že není pravděpodobné,že bys otěhotněla. Navíc pokud jsi MS dostala 5.7.,14.7. jsi pravděpodobně neměla plodné dny. :palec:

Pajusinka
Povídálka 20 příspěvků 02.08.18 15:06

Ahoj, o implantační krvácení se určitě nejedná, to bývá slabé. Podle mě jsi to prostě dostala dřív. V tomto počasí se tomu ani nedivím, v létě bývají cykly u spousty žen kratší. Teoreticky je i možné, že jsi byla těhotná a vajíčko takto samo odešlo, ale asi bych tomu ani neříkala potrat, ale případně spíš biochemické těhotenství. Na žádný zákrok určitě jít nemusíš, neboj :kytka:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 02.08.18 15:07
@Anonymní píše:
@bartsch
Protože jsem potřebovala popsat situaci k novému dotazu..

Nový dotaz? Co myslíš, že ti může kdo říct? Křišťálovou kouli tady fakt nikdo nemá a u tebe o žádný potrat asi ani nejde. Možnost těhotenství je fakt minimální. Dělala jsi ten test?

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 02.08.18 15:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. 24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství. Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být TĚHOTNÁ? Nebo že by mohlo jít o POTRAT? Ráda bych věděla, zda jste některá zažila spontánní potrat ještě dřív než jste zjistila těhotenství a jestli (kdyby šlo o potrat) musím jít na nějaké vyčištění dělohy?+jak dlouho se při potratu krvácí?
Děkuji za odpovědi.

Sance je miziva ze by se jednalo o potrat.Prostě si kramy dostala o tri dny driv.To se stava.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18575 příspěvků 02.08.18 15:11
@bartsch píše:
Proč se na to zase ptáš??? :zed: https://www.emimino.cz/…otna-323857/?… :roll:
Už ses ptala včera a odpovědi jsi dostala.

Protože si někdo libuje v popisování svých sexuálních praktik, případně si krátí vedro psaním nesmyslů do diskuze. Lidem to jde na mozek.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6352 příspěvků 02.08.18 15:11
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi.

J

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:11

@bartsch
Test jsem nedělala. Když tu všichni říkají, že moznost těhotenství je minimální. Spermie se do me nikdy nedostaly.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6352 příspěvků 02.08.18 15:12
@P4ja píše:
Jak můžeš potratit, když nejsi těhotná to nechápu. Zkus nejdřív přemýšlet. A číst, co ti tady holky píšou.

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 15:13

Jestliže se do tebe spermie nikdy nedostaly,nemůžeš být těhotná. 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:15

@ZuzankaZoey
Preejakulát?

debra.morgan
Závislačka 3748 příspěvků 02.08.18 15:16
@Anonymní píše:
@bartsch
Test jsem nedělala. Když tu všichni říkají, že moznost těhotenství je minimální. Spermie se do me nikdy nedostaly.

a smysl toho dotazu je pak kde? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:20

@debra.morgan
Preejakulát

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >