Reklama

Potratila jsem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 14:55
potratila jsem?

Dobrý den, mám dotaz. 24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství. Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být TĚHOTNÁ? Nebo že by mohlo jít o POTRAT? Ráda bych věděla, zda jste některá zažila spontánní potrat ještě dřív než jste zjistila těhotenství a jestli (kdyby šlo o potrat) musím jít na nějaké vyčištění dělohy?+jak dlouho se při potratu krvácí?
Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 02.08.18 15:02

Proč se na to zase ptáš??? :zed: https://www.emimino.cz/…otna-323857/?… :roll:
Už ses ptala včera a odpovědi jsi dostala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:04

@bartsch
Protože jsem potřebovala popsat situaci k novému dotazu..

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 15:05

Ahoj,pokud jste měli pohlavní styk s kondomem,který nepraskl a pak si “hráli rukama” myslím si,že není pravděpodobné,že bys otěhotněla. Navíc pokud jsi MS dostala 5.7.,14.7. jsi pravděpodobně neměla plodné dny. :palec:

Pajusinka
Povídálka 20 příspěvků 02.08.18 15:06

Ahoj, o implantační krvácení se určitě nejedná, to bývá slabé. Podle mě jsi to prostě dostala dřív. V tomto počasí se tomu ani nedivím, v létě bývají cykly u spousty žen kratší. Teoreticky je i možné, že jsi byla těhotná a vajíčko takto samo odešlo, ale asi bych tomu ani neříkala potrat, ale případně spíš biochemické těhotenství. Na žádný zákrok určitě jít nemusíš, neboj :kytka:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 02.08.18 15:07
@Anonymní píše:
@bartsch
Protože jsem potřebovala popsat situaci k novému dotazu..

Nový dotaz? Co myslíš, že ti může kdo říct? Křišťálovou kouli tady fakt nikdo nemá a u tebe o žádný potrat asi ani nejde. Možnost těhotenství je fakt minimální. Dělala jsi ten test?

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 02.08.18 15:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. 24.6. a 30.6. jsme s přítelem měli pohlavní styk s kondomem. Zkusili jsme to, ale ani jednou to netrvalo déle než 3 minuty, nedošlo k ejakulaci a kondom nebyl poškozen (nepřipouštěl vodu). 5.7. jsem dostala MS, která trvala klasickou dobu. Poté jsme si 14.7. hráli jen rukama, takže si nemyslim, že by se do mě dostaly nějaké spermie, a když, tak jen preejakulát v minimálním nebo žádném množství. Dnes jsem ale začala krvácet, jako když mi začíná MS - silné rudé krvaceni. Ms jsem ale očekávala az za týden a půl. V poslední době jsem ji mela celkem nepravidelnou, tak mám dilema, zda jde o implantacni krvácení, které se vyskytuje 10-12 dni po početí (- po sexu? ) a nebo jen MS přišla dřív? V posledním týdnu jsem pila celkem dost červeného vína a provozovala fyzickou aktivitu.. Je možné, že bych mohla být TĚHOTNÁ? Nebo že by mohlo jít o POTRAT? Ráda bych věděla, zda jste některá zažila spontánní potrat ještě dřív než jste zjistila těhotenství a jestli (kdyby šlo o potrat) musím jít na nějaké vyčištění dělohy?+jak dlouho se při potratu krvácí?
Děkuji za odpovědi.

Sance je miziva ze by se jednalo o potrat.Prostě si kramy dostala o tri dny driv.To se stava.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 02.08.18 15:11
@bartsch píše:
Proč se na to zase ptáš??? :zed: https://www.emimino.cz/…otna-323857/?… :roll:
Už ses ptala včera a odpovědi jsi dostala.

Protože si někdo libuje v popisování svých sexuálních praktik, případně si krátí vedro psaním nesmyslů do diskuze. Lidem to jde na mozek.

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 02.08.18 15:11
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi.

J

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:11

@bartsch
Test jsem nedělala. Když tu všichni říkají, že moznost těhotenství je minimální. Spermie se do me nikdy nedostaly.

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 02.08.18 15:12
@P4ja píše:
Jak můžeš potratit, když nejsi těhotná to nechápu. Zkus nejdřív přemýšlet. A číst, co ti tady holky píšou.

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 02.08.18 15:13

Jestliže se do tebe spermie nikdy nedostaly,nemůžeš být těhotná. 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:15

@ZuzankaZoey
Preejakulát?

debra.morgan
Závislačka 3272 příspěvků 02.08.18 15:16
@Anonymní píše:
@bartsch
Test jsem nedělala. Když tu všichni říkají, že moznost těhotenství je minimální. Spermie se do me nikdy nedostaly.

a smysl toho dotazu je pak kde? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:20

@debra.morgan
Preejakulát

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama