Potratila jsem?

Anonymní
9.1.20 23:36

Potratila jsem? Prosím poraďte mi :-(

I když je toto nehezké téma, bojím se, že mne to také potkalo :,(.
Jak jste poznali potrat?
Ráno jsem se vzbudila s tlakem v podbrisku, šla do koupelny a po nohou mi tekla krev.. premyslela jsem, jestli to není menstruace, že se nezadařilo (měla jsem 23 dní zpoždění)
Během celého dne mě hrozně bolel podbrisek a ledviny..
Večer jsem dostala křeče, šla jsem do sprchy a jakoby ze mne “vypadl” kus tkáně? Bílá s krvavými sraženinami a černými maličkými kousky tláně? (Moc se omlouvám jestli někoho pohoršuji :(… nikdy se mi tohle nestalo) dělala jsem si těhotenský test před týdnem a jedna čárka byla slabá (duch) tak jsem to chtela zkusit s dalším testem v pondělí a rovnou zajít na gynekologii jestli se zadařilo.
Holky, může tohle být ranný potrat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.1.20 23:39

Bohuzel to vypadá na potrat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 23:46

Myslíte, že je ještě šance, že by v pondělí řekl gynekolog, že čekám zdravé mimi? Jsem z toho vyřízená, s manželem se snažíme rok a když už se to trochu pohnulo tak se stane tohle :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 23:54

Je mi líto, ale před 2 týdny jsem zažila přesně to samé co popisuješ a byl to bohužel spontánní potrat. :(

• Nahlásit
  • Citovat
9.1.20 23:59

Bohužel potrat, také jsem si tím prošla, mrzí mě to :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48722
10.1.20 00:23
@Anonymní píše:
Myslíte, že je ještě šance, že by v pondělí řekl gynekolog, že čekám zdravé mimi? Jsem z toho vyřízená, s manželem se snažíme rok a když už se to trochu pohnulo tak se stane tohle :(
:hug: brala bych to že bylo něco špatně a vyřešilo se to samo. Tak dlouhé zpoždění a jen slabá čárka, nejspíš se sekl vývoj. Po odkrvácení bych si udělala test, ale pokud čárka byla slabá tak hcg bylo hodně nízké.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
10.1.20 00:28

Bohužel popis odpovídá rannému potratu, embryo patrně nebylo v pořádku a příroda to vyřešila..určitě si ale dojdi na kontrolu, jesli v děloze nic nezůstalo. Přeji ti, ať se příště zadaří :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 04:54

Zrejme spontanni potrat. Dojdi si na kontrolu jestli jsi ok. Priste se jiste zadari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5928
10.1.20 06:17

Buď potrat, nebo si vůbec nebyla těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 17:57

Řeknu to takhle, radši potrat teď (jestli jsi vůbec byla těhotná) než kdyby to miminko mělo několik měsíců a pak by se něco takového stalo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 21:50

Ahoj holky, prosim vas, v patek se mi dle dr na pohotovosti rozjel spontanni potrat v 6 tt. V patek jsem zakrvacela jednou silne v poledne. Do soboty odpoledne se nic nedelo a od sobotniho odpoledne krvacim jako pri silneji menstruaci a jasnou krvi. Zadne srazeniny ani nic dalsiho ze me nejde. Jen ta krev. Ze se plod prestal vyvijet jsem si celkem jista (vymizely veskere tehotenske priznaky). Jen by me zajmalo - myslite, ze je jeste sance, ze to samo vyjde nebo budu muset na vycisteni? Jsem rok po porodu a dle toho mi na pohotovosti rekli, ze by to melo vyjit samo. Ale je mozne, ze potrat bezi uz treti den a stale nic nevyslo? Nebo je mozne, ze bych si toho nevsimla?
Moc dekuji za nazory

• Nahlásit
  • Citovat
19.1.20 22:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosim vas, v patek se mi dle dr na pohotovosti rozjel spontanni potrat v 6 tt. V patek jsem zakrvacela jednou silne v poledne. Do soboty odpoledne se nic nedelo a od sobotniho odpoledne krvacim jako pri silneji menstruaci a jasnou krvi. Zadne srazeniny ani nic dalsiho ze me nejde. Jen ta krev. Ze se plod prestal vyvijet jsem si celkem jista (vymizely veskere tehotenske priznaky). Jen by me zajmalo - myslite, ze je jeste sance, ze to samo vyjde nebo budu muset na vycisteni? Jsem rok po porodu a dle toho mi na pohotovosti rekli, ze by to melo vyjit samo. Ale je mozne, ze potrat bezi uz treti den a stale nic nevyslo? Nebo je mozne, ze bych si toho nevsimla?
Moc dekuji za nazory

Muj gynekolog mi rikal ze krvaceni by melo trvat nejdele 10 dni, za tu dobu by mel plod vyjit. Pokud se tak nestane, je treba revize. Urcite jeste vyckej. Ze budes bez revize je velka sance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1435
19.1.20 22:30
@Anonymní píše:
Moc dekuji za nazory

V 6. tydnu (tedy 5+ neco) asi nic moc pouhym okem neuvidis, nebo minimalne samotny plod bych necekala, ze uvidis. Viz ta tabulka pribliznych velikosti CRL. Sama jsem potratila plod velikosti 2,5 cm (10. tyden) a nastesti jsem ho taky nevidela, i kdyz presne vim okamzik, kdy se to stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:37

Dekuju za odpovedi :) Gestacni vacek mel dle UTZ 2 cm. Tak taky pochybuji, ze uvidim plod (aspon doufam). Ale zase si rikam, ze 2 cm vacek uz bych mela ucitit. No uvidim… Snad to jeste vyjde samo a nebudu muset na revizi. Na kontrolu k dr. mam jit az v pondeli 27., tak se aspon nemusim bat, ze by me hnal na revizi nejak predcasne

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama