Potratová pilulka a koupání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 10:33

Potratová pilulka a koupání

Dobrý den, hned ze začátku zmíním, že si jdu pro radu.., ne pro odsuzování. Před devíti dny jsem byla na potratové pilulce s tím, že krvácím nějaký sedmý den. Bohužel mi v nemocnici nikdo řádně nevysvětlil jak se mám po pilulce chovat. Dodržuje se tedy sestinedeli? Moje hlavní otázka je, zda mohu s tamponem do našeho (neveřejného bazenu), samozřejmě pokud to není vhodné, počkám. Ale cítím se dobře, jako při klasické menstruaci, kdy se koupat chodím. Děkuji.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1918
3.7.22 10:36

Ano, i po potratu by se mělo dodržet šestinedělí. S bazénem bych tedy kvůli infekci určitě počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
3.7.22 10:37

Určitě bych do bazénu nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
3.7.22 10:38

Ahoj hele já na ni byla v listopadu, je to jako klasická interubce samozřejmě že šestinedělí k tomu je, další interubce se totiž může provést až za 6. Měsíců dodržuj správnou hygienu kvuly infekcím tampon bych asi nedávala aby jsi se pořádně vyčistila ale jestli máš pochybnosti tak zavolej ke svému gynekologovi, nevím jestli už jsi byla na kontrole?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.22 10:42

Na kontrolu jdu až v sobotu příští týden, zeptám se tedy tam. Děkuji za rady. :)) @Adeehidee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
3.7.22 10:43

@Barca123456 tak do no vyčkej a uvidíš koupání počká :) :) držím palce ať je to v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.22 10:45

@Adeehidee Děkuju. 😌 Počkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21627
3.7.22 10:47

Ano, dodržuj šestinedělí a ne, nelez do bazénu. Dej si vlažnou sprchu na ochlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
3.7.22 11:06

Platí, že žena po potratu nesmí používat tampony a v šestinedělí se má zdržet sexu, aby se zamezilo infekci. Protože pro mladé ženy je to těžko splnitelné, dovoluje se v případě, že žena nekrvácí, sex už po 14 dnech, ale v kondomu. Pamatuj, že plodnost po potratu se obnovuje velmi rychle a další potrat je u nás povolený až za půl roku, takže teď musíš být velmi opatrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
3.7.22 11:08

@Lemrucha to už jsem ji napsala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
3.7.22 11:17

@Adeehidee já třeba neznám slovo interubce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 11:20

@lachtanice86 jej tak jsem zpletla no se zblázni!!

• Citovat
  • Nahlásit
1646
3.7.22 11:21
@Adeehidee píše:
Ahoj hele já na ni byla v listopadu, je to jako klasická interubce samozřejmě že šestinedělí k tomu je, další interubce se totiž může provést až za 6. Měsíců dodržuj správnou hygienu kvuly infekcím tampon bych asi nedávala aby jsi se pořádně vyčistila ale jestli máš pochybnosti tak zavolej ke svému gynekologovi, nevím jestli už jsi byla na kontrole?

Interubce je prosím co? Znám jen interrupci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
3.7.22 11:23

@Suelinda ty kráso! No já mám dost tak jsem se zpletla ty jo a co vy z toho děláte? Fakt tady je to vážně samá slepice 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
3.7.22 11:25

@Adeehidee zpletla? Co? A nechápu proč používáš i anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu