Potratová pilulka, nebo kyrentaz?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
123
21.11.19 16:38

Potratová pilulka, nebo kyrentaz?

Ahoj. Můžete mi říct nekdo zkušenosti s potratovou pilukou? Co je lepší jestki pod narkozu nebo pilulka? Cena, ucinky, atd atd? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.11.19 16:58

@Jaru-nka

Ahoj, mám zkušenost s oběma variantama…bohuzel.
Pilulku jsem si vzala v 15 letech, po nechranenem sexu asi 48 hodin. Čekali mě šílené bolesti, už nikdy bych to neudělala. Doslova jsem se plazila ve vlastní krvi v koupelně.
Kyretaz mě čekala před 3 měsíci kvůli zamlklému těhotenství. Byla jsem v 8tt. Zákrok nebolel, delohu v pořádku vyčistili, trval 20 minut. V 8 jsem nastoupila do nemocnice a v 11 odcházela. Dva dny slabe špinila, jinak nic.

V jakém jsi týdnu těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
11692
21.11.19 17:22

@Jaru-nka
Lékař ti neposkytl informace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.11.19 17:26

Holky, ja zatim tehotna nejsem 😂 😂 😂 ale bojim se ze budu tak chci bejt na vse připravena, kdybych byla tehotna tak budu max tyden ato ani ne, 4 5 dni
Takze az mi to ukaze test muzu bejt 2 týdny. Ja byla pod narkozou pred rokem a vse v poradku, proto se ptam co je lepsi zda pilulka nebo kyrentaz… Chtela jsem jit na antinu 27.ale asi to nedam, 16.jsem.mela sex kde praskla ochrana a 17.nato jsem vzala postinor, ale na 16 mela plodne dny takže bych to sois videla na to ze postinor nezabdal, dnes mi je fakt dost zle… Takze tak na 80%… No proste chci bejt jen připravena, kdo scim ma lepší zkusenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 18:13

@Jaru-nka
Takže už jsi podstoupila i kyretaz před rokem? A teď i pilulku po? Chápu to správně?
Myslím, že můžeš být v klidu…zle ti je pravděpodobně po té pilulce…

• Citovat
  • Nahlásit
123
21.11.19 18:25

Ano chapete to dobře, pred rokem byla kyrentaz a ted Postinor2… Je mi fakt dost zle, mam navaly, prujem, je mi na zvraceni chvílemi, mota se mi hlava, jsem unavena… Postinor jsem uzila 16. A 27 mam mit MS ale 16 ovu test negativni.. A vcera 20.pozitivni tak vubec nerozumim tomu. Jsem z toho hotova.:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11692
21.11.19 18:37

@Jaru-nka
Nepřijde ti tvůj přístup trošku zvláštní? Skoro to vypadá, že ti přijde, že potraty jsou nějaká legrace. Máš už nějaké vlastní děti? Pokud ne, chceš vůbec někdy nějaké?
Prasklý kondom? A to je jako co? To je ten chlap idiot a neumí si koupit vhodnou velikost? A ty to řešíš jak? Prostě ochranu necháváš na něm? Tak si aspoň odpustím sex v plodné dny??? Tohle fakt nepochopim…

Ale to je asi moje věc, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.11.19 18:45

Ja se vas tu neprosila o takovedle názory, chtela jsem zkušenosti maminek, které to maji za sebou, nebo maji stejný nebo podobny případ, ten vas se mne určitě asi netýká… Ano praskl nam kondom, je na tom neco neobykleho podle vas ci co?? Plodne dny mam jen podle kalendare, nejsem typ kteri je jak blazen kazdy den hlida aby mohla mit sex a nebo nemohla, takze presne nevim zda jsem je měla, ale v ten de po styku vysel negativni. Vcera vysel pozitivni, proto sem dala tudle otázku, stim ze asi budu těhotná… Urcite si myskim ze nejsem jedna na tedle planetě,… A ANO mam dítě krasneho zdravého syna kterému jsou 2 roky…dalsi dítě ted momentalne jeste aspon 5 let nechci, a chranila jsem se vzdy pouze jen kondomem, kdyz jsem chtěla dítě tak bez kondomu a pak zas jen s kondomem,… 2 dítě jsem musela podstoupit kyrentaz a ted po první v životě nam praskl kondom. Tak pro vysvetleni jen pro vas :) NASHLE…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11692
21.11.19 18:52

@Jaru-nka
Ne, prasklý kondom opravdu nechápu… Za mě je prostě chlap idiot, když dovolí kondomu, aby praskl. Promiň, ale tak to prostě je. A pokud jsi v takové situaci, tak jistě musíš vědět, že když užiješ Postinor, je úplně jedno v jaké části cyklu jsi, největší úspěch je ovlivněn akorát dobou, kdy je užit. A pokud ovulaci nepoznáš sama, tak se k tomu zkus dopracovat, jde to, existují ovulační testy např…
Asi rozhodně lepší než řešit tohle a chodit na potraty.
Nejsem zlá, jsem fakt hodná holka, ale tohle je třeba číst, protože tvojí situaci způsobila hloupost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11692
21.11.19 18:55

Vlastně počkat, píšeš, že ovu test byl negativní… Takže proč si myslíš, že si otěhotněla?
Už to asi nechápu vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.11.19 18:58

Mate pravdu, byla jsem hloupá a snad uz nebudu nikdy, neni mi legranicni a ani prijemny todle podstupovat a nebo resit, ale stava se kazdy se z chyb učí, ja bohuzel udelala tuti a spolehala se na kondomy.. Prave kdyz jsem cetla konverzace tak otehotnili i preesto ze vzali postinor :( tak mne to dost vydesilo.. :( každopádně se zacnu chranir vic at to dopadne jak to dopadne, kdyz dostanu 27 ms tak zacnu brat prasky ktere mam doma pripravene, kdyz ne tak bohuzel az po6 nedělích. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11692
21.11.19 19:00

@Jaru-nka
Mě to těhotenství nepřijde moc pravděpodobné, opravdu…
Neříkám, že je to 100%, ale byla bych víceméně v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.11.19 19:03

V ten den styku byl negativni, ale nevim zda neprobehla uz treba den pred stykem, zajmavy ze byl pozitivni 3 dny po postinoru, prostě tomu nerozumim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.11.19 19:04

Postinor jsem uzila az 30 hod po styku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11692
21.11.19 19:09
@Jaru-nka píše: