Potratová pilulka v nemocnicích

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 08:51

Potratová pilulka v nemocnicích

Prosím, nevíte zda se dá zakoupit potratová pilulka v nemocnici na vyžádání, bez vyšetření mého gynekologa? Můj gynekolog má dovolenou do pondělí a nechci na nic čekat 😑 😑

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28648
5.7.22 08:53

Ale budou tě muset vyšetřit tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 09:04

@pikola s tím počítám, jen nechci v tomto stavu týden čekat na kontrolu u svého gyn.,..
Nemohu se právě do nemocnice dovolat, tak zda má smysl tam jezdit.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
27484
5.7.22 09:13
@Anonymní píše:
@pikola s tím počítám, jen nechci v tomto stavu týden čekat na kontrolu u svého gyn.,..
Nemohu se právě do nemocnice dovolat, tak zda má smysl tam jezdit.. :,(

Jezdit tam jen tak, to opravdu ne. Taky se tam musíš objednat. A nefunguje to tak, že tam přijdeš s počůraným testem a odejdeš s pilulkou. Nejdřív se musí prokázat, že těhotenství to skutečně je a že je v děloze a ne ve vejcovodech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 09:30

Můžeš přijít I jen tak do gynekologicke ambulance v nemocnici nebo porodnici, tam ti udělají vyšetření pro potvrzení těhotenství a jak je asi staré a případně ti dají první pilulku. Připrav si peníze, budes to tam muset zaplatit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 09:34
@Anonymní píše:
Můžeš přijít I jen tak do gynekologicke ambulance v nemocnici nebo porodnici, tam ti udělají vyšetření pro potvrzení těhotenství a jak je asi staré a případně ti dají první pilulku. Připrav si peníze, budes to tam muset zaplatit.

Právě čekám na ultrazvuku, sestřička, doktorky strašně nepříjemný, že mi tedy ultrazvuk nakonec udělají, mám si několik hodin počkat, ale pry pilulku mi rozhodně hned nedají 😔 😑

• Citovat
  • Nahlásit
31435
5.7.22 10:09
@Anonymní píše:
Právě čekám na ultrazvuku, sestřička, doktorky strašně nepříjemný, že mi tedy ultrazvuk nakonec udělají, mám si několik hodin počkat, ale pry pilulku mi rozhodně hned nedají 😔 😑

Nediv se, je svatek a tvuj problem by jiste do ctvrtka vydrzel. Neni to akutni. Vlastne tam nemas co delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat