Potratová pilulka - zkušenost? Zamlklé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 04:36
Potratová pilulka - zkušenost? Zamlklé těhotenství

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti s potratovou pilulkou. U mě jako alternativa miniinterubce po ZT. Díky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 06:55

Prosím o zachování anonymity na to že jsem byla na potratu nejsem pyšná ale otěhotněla jsem neplánovaně s tělískem. S potratovou pilulkou zkušenost mám. Přečetla jsem hromadu hororů o tom jak to probíhá takže jsem byla pěkně vyděšená. U dr jsem dostala papíry na interupci. Pilulku jsem si musela jít vzít do nemocnice. Dostala jsem první a měla jsem si pak počkat alespoň 30 minut někde okolo kdyby mi bylo špatně. O 2 dny později jsem měla přijít pro zbytek, den předtím večer jsem začala spinit. Druhou pilulku jsem dostala a opět doporučení chvíli počkat poblíž. Hodinu po mě začalo pobolivat břicho a pak se z toho staly takový slabý jako kontrakce a začala jsem krvácet ale nic strašnýho. Na bolest jsem měla povolený brufen takže po něm jsem o bolesti ani nevěděla. První 3 dny bylo krvácení silnější ale pak už spíš jen špinění. 3 týdny po jsem musela na kontrolu do nemocnice jestli v děloze nic nezůstalo. Nezůstalo a tak mě se zprávou odeslali zpět k mému dr. Za mě kdybych to někdy musela podstoupit znova šla bych zase do pilulky protože z představy klasickýho zákroku mi není úplně hej a tohle pro mě byla a je přijatelná alternativa.

Ba412
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 27.04.19 08:12
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity na to že jsem byla na potratu nejsem pyšná ale otěhotněla jsem neplánovaně s tělískem. S potratovou pilulkou zkušenost mám. Přečetla jsem hromadu hororů o tom jak to probíhá takže jsem byla pěkně vyděšená. U dr jsem dostala papíry na interupci. Pilulku jsem si musela jít vzít do nemocnice. Dostala jsem první a měla jsem si pak počkat alespoň 30 minut někde okolo kdyby mi bylo špatně. O 2 dny později jsem měla přijít pro zbytek, den předtím večer jsem začala spinit. Druhou pilulku jsem dostala a opět doporučení chvíli počkat poblíž. Hodinu po mě začalo pobolivat břicho a pak se z toho staly takový slabý jako kontrakce a začala jsem krvácet ale nic strašnýho. Na bolest jsem měla povolený brufen takže po něm jsem o bolesti ani nevěděla. První 3 dny bylo krvácení silnější ale pak už spíš jen špinění. 3 týdny po jsem musela na kontrolu do nemocnice jestli v děloze nic nezůstalo. Nezůstalo a tak mě se zprávou odeslali zpět k mému dr. Za mě kdybych to někdy musela podstoupit znova šla bych zase do pilulky protože z představy klasickýho zákroku mi není úplně hej a tohle pro mě byla a je přijatelná alternativa.

Tehotenstvi pres telisko je dost rizikove jak pro tebe tak i pro dite. Nemas se zac stydet. V minulosti (pred nejakymi 30 lety) se tehotenstvi pres telisko automaticky ukoncovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 09:02

@Ba412 to jo ale i tak mě to občas žere ale ono my bysme ani další dítě nezvládli takže to tak je lepší :) ale rodina by to nepochopila protože pro ně je potrat něco zakázanýho tak i proto je lepší anonym :mrgreen: člověk nikdy neví kdo to tady čte :)

pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 27.04.19 09:45

Začala jsem krvácet v 8tt, na pohotovosti mi dali tyto pilulky aby se tělo dobře vyčistilo. Problémy jsem neměla, jen tak dva dny mě dost bolelo břicho jak jsem krvácela.

Váš příspěvek
Reklama