Reklama

Potraty a zjištěna leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:10
Potraty a zjištěna leidenska mutace

Holky mám dotaz dvakrát jsem potratila po první na jaro v 7tt a za půl roku znovu 5tt zhruba začalo totiž klesat hcg. Teď mám po histeroskopii. Čekám menses. Výsledek krve vyšla leidenska mutace ta nejvyšší F5Gaxxx takže nový rok začal opravdu hezky.

Reklama

Reakce:

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 10.01.17 17:12
@Anonymní píše:
Holky mám dotaz dvakrát jsem potratila po první na jaro v 7tt a za půl roku znovu 5tt zhruba začalo totiž klesat hcg. Teď mám po histeroskopii. Čekám menses. Výsledek krve vyšla leidenska mutace ta nejvyšší F5Gaxxx takže nový rok začal opravdu hezky.

A jaký je ten dotaz?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:13
Mate některá z vás zkušenost prosím

Chci se zeptat zda má některá z vás podobnou zkušenost děkuji moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 17:14

@berry4 zda některá z vás prošla tím samim a do nosila zdravé dítě. Děkuji.

tp2015
Kecalka 136 příspěvků 10.01.17 17:20

@berry4 mas nějakou zkušenost prosím?

Hermiona85
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 10.01.17 17:21

Zdravím, ano já mám velkou zkušenost. 6 let jsem nemohla otěhotnět. Loni na Vánoce se povedlo, ale zamlklo nám to v 6tt. Klesající HCG. Zjištěna Leidenská mutace a ještě nějaký faktor 8. Nasazen Fraxiparine 0,3 ml co 24 hodin. Ale doktoři ho nepíšou jen tak. Nejraději to spojují s IVF, nebo fakt musíš hodně poprosit hematologa. Spíše dávají na ředění tablety ( asi ne anopyrin, teď si nemůžu vzpomenout na název ) po tabletkách jsem měla hrozně bolestivé ms. No a u Fraxiparinu jsem hned ten měsíc otěhotněla. Teď jsem ve 26 tt a čekáme dvojčátka. Ale píchám stále a stále. Teď do stehen, předtím do břicha dá se to přežít. Hlavně člověk udělá pro děti vše. Tak přeji hodně štěstí. A určitě si vybojuj Fraxiparine. Lepší injekce než tabletky. Držím palce. A neboj brzo se znovu zadaří a už to dopadne dobře.

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 10.01.17 17:25

@tp2015 já ne, ale plno holek děti normálně donosilo. Musíš se domluvit s hematologem, budeš si bud´už před otěhotněním, nebo po píchat nízkomolekulární heparin a není důvod dítě donosit. Neboj.

PHV
Kecalka 295 příspěvků 10.01.17 17:30

Mam leidenskou mutaci a mam krasnou zdravou dceru. Urcite poradi na hematologii :)

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 10.01.17 18:03
@Anonymní píše:
Chci se zeptat zda má některá z vás podobnou zkušenost děkuji moc.

Nasadí injekce na ředění krve.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 10.01.17 18:22

Ja nemam leidna. Mam jinou poruchu srazeni krve. Po 4 zt mam zdrave ditko. Celou dobu tehotenstvi jsem redila krev clexanem. Najdi si hematologa a hodne stesti.

Jajo82
Kecalka 154 příspěvků 11.01.17 11:28

Nemáte některá zkušenost, jak je to, když jsem v těhotenství měla preeklampsii, ale testy které dělali po porodu na krevní srážlivost včetně leidenské mutace atd.byly negativní. Tak kdybych znovu otěhotněla, jestli mi doporučí krev ředit kvůli té předešlé preeklampsii, nebo ne, když nemám žádnou mutaci? Díky

lentixx
Povídálka 22 příspěvků 11.01.17 17:04

@ejhle já jsem sice jen po ZT (prvné jen gest. váček, druhé ZT 10tt - v 7tt srdíčko bylo, v 10tt už ne). Nyní čekáme na výsledky genetiky (s přítelem jsme byli 14.12), ale nijak zvlášť se s přítelem nehlídáme. Od revize mi už prošly dvě MS a ovulace taky naskočila.

Nunak16
Kecalka 436 příspěvků 12.01.17 22:49

Mám také Leidena a píchala jsem si až v posledním trimestru a šestinedělí. Předtím potrat v 22.týdnu pro VVV, ale to se srážlivostí vůbec nesouviselo. Druhé těhu úplně bez problémů. Chce to ale časté kontroly na hematologii. Držím palce!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama