Reklama

Potravinařská folie a hubnuti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:27
Potravinařská folie a hubnuti

Ahoj holky, zkousely jste nektere zabalovani do potravinarske folie tzv. wrapping? zkousela nektera? Zajimali by me vysledky…Dnes se zkusim zabalit a uvidime.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 19.02.17 16:29

Taky mě zajímá ;)

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 19.02.17 16:30
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 19.02.17 16:36

No v zivote by me takova kravina nenapadla. Jako na dehydrataci organismu fakt dobry a pak taky, kdyz se ti ta chemiez te folie, dostava skrz kuzi do tela, taky super. :poblion:

nostress
Extra třída :D 12921 příspěvků 19.02.17 16:44
@LUCYHla píše:
Ahoj holky, zkousely jste nektere zabalovani do potravinarske folie tzv. wrapping? zkousela nektera? Zajimali by me vysledky…Dnes se zkusim zabalit a uvidime.

Máš na mysli zřejmě domácí zábal, třeba skořicový proti celulitídě, a pod.
 http://www.spektrumzdravi.cz/…-celulitidou

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 19.02.17 16:45

Moje kolegyne v praci ted drzi rezim a ne folii, ale nosi furt obleceni s dl. rukavem, rika, ze se poti jak prase, ale ma pocit, ze tak proste spaluje vic.
Me by to zabilo, mam pocit, ze skolabuju jen co vidim, ze je oblecena v cernem a dl. rukav, nabalena jak cibule. Ja bych dostala infarkt pac mame praci pri ktere se furt pohybujeme, coz je telu samo o sobe vedro. A ona fakt hubne.
Takze si dovedu predstavit, ze ta folie muze fungovat v kombinaci s pohybem.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:47

http://slunecnyzivot.cz/…-a-zhubnout/

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:50

@nostress v podstate ano…akorat bych to udelala tak, ze bych se zamotala do te folie a 20min se tocila na rotaně…kvuli bricha po dvou detech a dvou cisarich je takove neforemne :( na plastiky penize nemam

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 19.02.17 16:50

http://www.livestrong.com/…lastic-wrap/

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:53

@Kelsey jenom to ctu a je mi horko…bych tak chodit nemohla…bych skolabovala, saunu snesu asi 2-3min a musim ven, protoze mi je spatne…taky se mi zda, ze by ta folie mohla zabrat

nostress
Extra třída :D 12921 příspěvků 19.02.17 16:53
@LUCYHla píše:
@nostress v podstate ano…akorat bych to udelala tak, ze bych se zamotala do te folie a 20min se tocila na rotaně…kvuli bricha po dvou detech a dvou cisarich je takove neforemne :( na plastiky penize nemam

Může to částečně pomoci, hlavně v kombinaci s tím pohybem. U té skořice bych byla opatrná v případě alergie.

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:54

@Jana525 dekuju za odkaz.az vecer dam deti spat si to proctu

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 19.02.17 16:54

@LUCYHla ano prave a to ona jeste jezdi na kole do a s prace, ale to tak vzdycky jezdila i ted v zime, v saune bych se udusila

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:55

Mohlo by, ze…nemam v planu na sebe nic matlt jen tu folii…ta skorice sice na ni alergicka nejsem ale jini by mohli super zminka

LUCYHla
Kecalka 172 příspěvků 19.02.17 16:59

@Kelsey kolegyne ma nespis velmi dobry krevni obeh a srdce…se mnou by to seklo…ale postupne by se asi clovek aklimatizoval a zvykl si na jeji tempo…No my kdyz nemeli jeste auto tak taky porad na kole do kauflandu, to bylo pravidelne a ke tchyni…ale co mame auto jsem na kolo nesedla 4roky 8o

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama