Potravinářský průkaz - kde ho sehnat?

Anonymní
18.7.19 22:35

Potravinářský průkaz - kde ho sehnat?

Dobrý večer. Mám brigádu v kavárně a chtějí po mě potravinářský průkaz. Kde ten formulář ale dostanu? Dá mi ho obvoďák, nebo stačí vytisknout pdf?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12354
18.7.19 22:38
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Mám brigádu v kavárně a chtějí po mě potravinářský průkaz. Kde ten formulář ale dostanu? Dá mi ho obvoďák, nebo stačí vytisknout pdf?

obvoďák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504

Ano praktický lékař vám ho musí napsat a i si nachystejte peníze. Vytisknout těžko, musí to potvrdit lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36

Obvodak, vyšetří, sepíše, zaplatíš a hotovo. Já platila asi 100 na neurčito..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.19 22:39
@Mgree píše:
Ano praktický lékař vám ho musí napsat a i si nachystejte peníze. Vytisknout těžko, musí to potvrdit lékař.

Ano, vím že ho musí potvrdit lékař. Jde mi ale o ten formulář jako takový. Obvoďák ho má u sebe a poskytne mi ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
18.7.19 22:40

To není formulář, ale průkaz, vystaví obvodní lékař, většinou na ty prohlídky objednávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50180
18.7.19 22:45

Mi vystavila obvodacka. Stalo to tusim 300,– 4r. zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
18.7.19 22:49
@Andrea123754 píše:
Ano, vím že ho musí potvrdit lékař. Jde mi ale o ten formulář jako takový. Obvoďák ho má u sebe a poskytne mi ho?

Je to taková malá, modrobila kartička, za mě. Menší než občanka a má ho u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.19 23:03

V tom průkazu je druh práce a zaměstnavatel. Jakto že ten průkaz se dá použít i později v jiné práci, když bych tam měla napsanou pořád tu starou práci?

• Citovat
  • Nahlásit
15923
18.7.19 23:37
@Anonymní píše:
V tom průkazu je druh práce a zaměstnavatel. Jakto že ten průkaz se dá použít i později v jiné práci, když bych tam měla napsanou pořád tu starou práci?

Já tam nic takového nemám. Jen že je na neurčito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
19.7.19 06:24
@Anonymní píše:
V tom průkazu je druh práce a zaměstnavatel. Jakto že ten průkaz se dá použít i později v jiné práci, když bych tam měla napsanou pořád tu starou práci?

Je tam napsáno jen tvé jméno, narození a schopen pracovat v potravinářství. Žádný zaměstnavatel se tam nepíše. Za 400 ho mám na dobu neurčitou, při ztrátě mi ho vystaví zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.19 18:16

Mne teda ještě dělali výtěr ze zadku.. a stál 400 Kč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama