Potravinářský průkaz stěry

Anonymní
24.4.20 08:40

Potravinářský průkaz stěry

Ahoj, dneska jdu k dětské lékařce na výstupní prohlídku, myslíte že mi bude brát vzorek ze stolice, stěry? Toho se vcelku bojím, ale poŕád se utěšuju tím, že je to dětská lékařka a stěry mu snad dělat nebude, co myslíte vy? :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19414
24.4.20 08:45

Divný dotaz. Proč je v názvu potravinářský průkaz, ale píše se o výstupní prohlídce? Na výstupní nic takového nedělají. Na průkaz jak kdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.20 08:54
@vokishka píše:
Divný dotaz. Proč je v názvu potravinářský průkaz, ale píše se o výstupní prohlídce? Na výstupní nic takového nedělají. Na průkaz jak kdo.

Omlouvám se, nepřečetla jsem si to po sobě :zed: chtěla bych si vyhotovit i potravinářský průkaz

• Nahlásit
  • Citovat
227
24.4.20 09:07

Když jsem byla já kvůli potravinářskému průkazu, dělala mi výtěr z konečníku. Myslím, že je to běžné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19414
24.4.20 09:39
@maky 1993 píše:
Když jsem byla já kvůli potravinářskému průkazu, dělala mi výtěr z konečníku. Myslím, že je to běžné :nevim:

Není, mně nedělali a z hodně diskuzí vím, že to dali jen tak. Dceři dělali výtěr z krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
24.4.20 09:55

Nedělali ani mně,, ani nikomu z kolegů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
24.4.20 11:11

Také mám potravinářský průkaz a žádné stery nedělali. Vlastně žádné testy. Jen vyhodnotil z karty, že jsem nikdy nebyla nemocná vážně a nemela problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13634
24.4.20 18:00

U výstupní nevím, ale na potravinářský průkaz mi nikdo žádná vyšetření nedělal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
24.4.20 18:47

@vokishka Tak já byla před 12ti lety, třeba se to zase změnilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
24.4.20 19:24

Me kvůli potravinářskému průkazu nedělal nikdo nic.. Prvni mi vystavila dětská na 3 roky, a další pak už obvodní na neurčito.. Ani jedna mi nedělala vyter odnikud..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19414
24.4.20 20:23
@maky 1993 píše:
@vokishka Tak já byla před 12ti lety, třeba se to zase změnilo :nevim:

Já ještě dýl, dcera asi před sedmi. Prostě záleží na doktorovi, jak to udělá, on to nikdo nekontroluje. Stejně k čemu to je, když je to na dobu neomezenou, mezitím můžu stokrát chytit nějakou nakažlivou nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
24.4.20 20:51

@vokishka Taky si říkám, k čemu to je, když to potom platí neomezeně :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama