Chci si pořídit anální kolík

Anonymní
9.10.20 20:18

Potřeba - má někdo stejnou zkušenost?

Ahoj, jsem muž (29) let a nejsem gej (doufám). Poslední dobou čím dál víc přemýšlím o koupi análního kolíčku, nebo něčeho podobného. Prostě mám chuť to zkusit. Hlavou mi proběhla myšlenka, jestli náhodou nemám sklony k tomu být gej. Vždycky se mi líbily ženy. Máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Díky za odpovědi a promiňte mi anonymní profil..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4807
9.10.20 20:20

Určitě maminky na emimi budou mít zkušenost, zda nejsou gay. :roll: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
9.10.20 20:23

Tady si fakt dali sraz všichni magoři na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 20:26

Myslel jsem, zda nemá někdo stejnou zkušenost např. s partnerem, nebo nějaká taková situace.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
18985
9.10.20 20:27
@Alriga píše:
Tady si fakt dali sraz všichni magoři na internetu.

Kam maji jit? Všechno jim zavreli :mrgreen: bude hůř až zas zavřou deckam i skoly 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
9.10.20 20:28
@Anonymní píše:
Myslel jsem, zda nemá někdo stejnou zkušenost např. s partnerem, nebo nějaká taková situace.. :zed:

P
:roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
9.10.20 20:33

No bóže, to že si něco strčíš do zadku neznamená, že jsi gay… Kup si kolík, zavři si prde. l a nebuď homofob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 20:38

Omlouvám se, že jsem se zeptal. Nejsem homofob, jen nechci být gej :nevim: Když se tu ženská zeptá, na intimní otázku, tak je to v porádku, ale když to samý udělá chlap, hned je magor :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3736
9.10.20 20:41
@Anonymní píše:
Omlouvám se, že jsem se zeptal. Nejsem homofob, jen nechci být gej :nevim: Když se tu ženská zeptá, na intimní otázku, tak je to v porádku, ale když to samý udělá chlap, hned je magor :zed:

Hele chlape gay je gay, žádnej gej… Ty jsi nikdy neměl anatomii lidského těla ve škole? Nevíš, že máte v zadku prostatu jejíž masáží je možné také dosáhnout vyvrcholení. Je úplně jedno co si kam strčíš, ale jde o to, že ten tvůj dotaz je homofobní… Nechápu proč by měla anální stimulace a její zájem o ni znamenat, že jsi gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.10.20 21:04
@Anonymní píše:
Myslel jsem, zda nemá někdo stejnou zkušenost např. s partnerem, nebo nějaká taková situace.. :zed:

Myslím, že ačkoli většina chlapů touží provozovat anální sex se ženou, jejich vlastní perdel je tabu a kdyby jim tam někdo chtěl něco strkat, budou se minimálně ošívat. Ale jak už bylo napsáno, dráždění prostaty skrz konečník může být velmi příjemné a kdo jednou zkusí, nechce jinak. Takže neřeš orientaci a kolíku zdar! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
9.10.20 21:26
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem muž (29) let a nejsem gej (doufám). Poslední dobou čím dál víc přemýšlím o koupi análního kolíčku, nebo něčeho podobného. Prostě mám chuť to zkusit. Hlavou mi proběhla myšlenka, jestli náhodou nemám sklony k tomu být gej. Vždycky se mi líbily ženy. Máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Díky za odpovědi a promiňte mi anonymní profil..

Mohl bys to trochu víc rozvést? :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama