Reklama

Potřeba na malou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 14:56
Potřeba na malou v těhotenství

Ahoj holky není mi příjemné o tom psát proto vkládám příspěvek anonymně. Vypiju třeba půl litru vody ale vše se ze mě určitě nedostane, otoky žádné nemám (kotníky nebo tak) ale za poslední dobou mi ta váha celkem leze nahoru ikdyz se stravuji stále stejně je možné že se mi voda drží třeba v břichu nebo tak ikdyz neotikam? Mám před sebou posledních 6 týdnu těhotenství a už mám nahoře cca 13kg nerada bych se dostala na nějaký šílený číslo.
Diky moc

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 09.09.18 15:00

Tak ono s tim moc delat nejde. Jediné nesolit a dostatecne pit. Pokud zadrzujes vodu tak holt ji ze sebe dostanes po porodu.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 09.09.18 15:06

13kg je normální přírůstek váhy, pokud jsi štíhlá. S tím pitím něco dělej, jinak ti hrozí zánět močových cest a komplikace s ledvinama a to je v těhotenství mazec. Zadrženou vodu po porodu rychle ztratíš. Teď mysli na dítě a ne na svou postavu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 15:21

No tím že neotikam tak si nejsem úplně jistá zda to fakt ta voda je ikdyz doufám že ano, samozřejmě že zdraví miminka je na prvním místě snažím se pít hodně ale že by to pak šlo v podobné míře ven jako dovnitř to už vůbec, sice mám pocit že se mi chce hrozně na malou ale vycuram jestli půl deci tak to je hodně a to po půl litru vody jdu třeba 5× kam se ukládá ten zbytek netuším

Russet
Extra třída :D 10936 příspěvků 09.09.18 15:32
@Anonymní píše:
No tím že neotikam tak si nejsem úplně jistá zda to fakt ta voda je ikdyz doufám že ano, samozřejmě že zdraví miminka je na prvním místě snažím se pít hodně ale že by to pak šlo v podobné míře ven jako dovnitř to už vůbec, sice mám pocit že se mi chce hrozně na malou ale vycuram jestli půl deci tak to je hodně a to po půl litru vody jdu třeba 5× kam se ukládá ten zbytek netuším

Neotékám :zed: Pij normálně a jez třeba okurky.

ugluk
Hvězda diskuse 42655 příspěvků 09.09.18 15:38

Tak taky se potíš, ztrácíš vlhkost dýcháním…
Já mám opačnej problém, pocit, že vyčůrám pětkrát víc než vypiju, a stejně hodně přibírám :mrgreen:

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 09.09.18 15:48

Presne tak, vetsinu vydychas a vypotis. Ja ted za dva dny pribrala 2kg, do porodu mam mesic. Pamatuju si, za po porodu jsem hubla skoro kilo denne, a to hlavne pocenim. Co nasosas ted, vypotis pak. Klid a pij normalne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 16:55

Ale já piju normálně snažím se tak cca 2,5l za den ale jestli vycuram tak litr max 1,5l a nejsem si úplně jistá že bych další litr vypotila :nevim:

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:18

Já jsem hrozně zadržovala vodu před porodem a taky jsem přibrala podobně. Poprvé 10 a podruhé 12 kg za těhotenství. Když jsem odcházela z porodnice, měla jsem na vnitřních stehnech „prázdné“ vaky a téměř tu samou váhu, jako před otehotněním. Hlavně pij.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:22
@BerenikaI píše:
Já jsem hrozně zadržovala vodu před porodem a taky jsem přibrala podobně. Poprvé 10 a podruhé 12 kg za těhotenství. Když jsem odcházela z porodnice, měla jsem na vnitřních stehnech „prázdné“ vaky a téměř tu samou váhu, jako před otehotněním. Hlavně pij.

No jo ale já mám pomalu 13kg nahoře a to teprve pomalu ukončuji 34. Týden a to jestli zadrzuji hlavně vodu to netuším podle ultrazvuku z minulého týdne by měla mít malá cca 2400g co je zbytek te váhy netuším

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:34
@Anonymní píše:
No jo ale já mám pomalu 13kg nahoře a to teprve pomalu ukončuji 34. Týden a to jestli zadrzuji hlavně vodu to netuším podle ultrazvuku z minulého týdne by měla mít malá cca 2400g co je zbytek te váhy netuším

Kromě mimča taky plodová voda, placenta + nějaké ty tukové zásoby na kojení a pak taky ta voda. U mě jí asi zrovna bylo dost, protože jinak bych nemohla během pěti dnů schodit deset kilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:44
@BerenikaI píše:
Kromě mimča taky plodová voda, placenta + nějaké ty tukové zásoby na kojení a pak taky ta voda. U mě jí asi zrovna bylo dost, protože jinak bych nemohla během pěti dnů schodit deset kilo.

Tak to ti závidím mít během 5 dnu 10 kg dole :potlesk: no já doufám že to budu mít alespoň trošku podobně a že těch tukových zásob není moc, každý mi říká že nebýt břicha tak nevypadám že bych měla za 6 týdnu rodit že to na mě jinak není vůbec vidět a nikdo mi nevěří že mám skoro 13 kg nahoře ale mě přijde že je to hrozně moc ale v žádném případě se nechci nějak omezovat kolik si přibrala od 35.tydne?

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 09.09.18 18:46
@Anonymní píše:
Ale já piju normálně snažím se tak cca 2,5l za den ale jestli vycuram tak litr max 1,5l a nejsem si úplně jistá že bych další litr vypotila :nevim:

Normalne vypotis pul litru, v horku litr, pri namaze nekolik litru. Kdyz dychnes na zrcatko, zapari se parou, pri kazdem vydechu te tiotiz opousti trocha vody. Prestala bych pocitat objem moci, zvlast jestli je to kvuli obave z vahoveho prirustku. Jesteze jsem mela problemy v tehotenstvi a nestrasily me takove blbiny.

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:52
@Anonymní píše:
Tak to ti závidím mít během 5 dnu 10 kg dole :potlesk: no já doufám že to budu mít alespoň trošku podobně a že těch tukových zásob není moc, každý mi říká že nebýt břicha tak nevypadám že bych měla za 6 týdnu rodit že to na mě jinak není vůbec vidět a nikdo mi nevěří že mám skoro 13 kg nahoře ale mě přijde že je to hrozně moc ale v žádném případě se nechci nějak omezovat kolik si přibrala od 35.tydne?

Nepřibrala jsem ke konci už nic. V obou těhotenstvích mě trápilo hrozné pálení žáhy. Jsem docela prcek, 160 cm. Kluci byli velcí, oba přes 4 kg. Byla jsem jako koule. Omezovat jsem se tedy bohužel musela, ale jinak bych s tím pálením nevydržela. Kdybych mohla jíst, tak bych určitě ještě přibrala. Tak si nemyslím, že bys na tom byla nějak špatně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >