Potřeba na velkou - 32. týden

Anonymní
11.8.20 20:23

Potřeba na velkou 32 týden

Ahoj holky, je mi blbe zakládat toto téma ale jsem v 32 týdnu a poslední cca týden mě trápí náhlá potřeba na velkou. Vždycky to přijde k večeru, bricho mě při tom neboli ale mám pocit, že kdybych na záchod nešla tak by to dobře nedopadlo. Nikdy předtím jsem toto neměla. Je to normální " příznak " těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
11.8.20 22:32

Jako jestli je příznak těhotenství chodit pravidelně na velkou? No nevím, mám to tak asi celej život. :mrgreen: Prostě máš teď v břiše všechno mnohem víc namačkaný, takže když už se střeva pohnou, je to fofr. Mám to stejně, jsem v 35.tt a místo zácpy lítám klidně 3× denně, taky většinou z ničeho nic. Ale jsem za to vděčná, není nad to, když střevní peristaltika funguje jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 22:35

@Silurian
Není to pravidelné chození na záchod. :lol: jde o to, že je to pokaždé, večer přibližně ve stejnou dobu už asi 7 dní po sobě a opakuje se to cca 3-4 po sobě co hodinu

• Citovat
  • Nahlásit
203
11.8.20 22:40
@Anonymní píše:
@Silurian
Není to pravidelné chození na záchod. :lol: jde o to, že je to pokaždé, večer přibližně ve stejnou dobu už asi 7 dní po sobě a opakuje se to cca 3-4 po sobě co hodinu

No tak pokud se ti to nezdá, není nic jednoduššího, než jít k doktorovi. Fakt z tohohle zmatenýho popisu nikdo nevydedukuje, jestli je to normální (způsobený třeba i pohybem dítěte) nebo máš střevní chřipku či co ti je. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama