Potřeba se vypovídat... Co by jste dělali vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 22:44
Potřeba se vypovídat... Co by jste dělali vy?

Dobrý večer. Potřebuju se vypovídat…
Již to jsou 4 měsíce co jsem si našla kamaráda přes internet jen na prohozeni par písmenek… Jinak jsem vdaná a s manželem čekáme miminko.. S tím kamarádem jsme zjistili že bydlíme kousek od sebe a že by bylo fajn se i občas sejít a něco podniknout… Už jsme se viděli vícekrát a i to psaní přes internet je mnohem více intenzivní než na začátku. Hned na začátku jsme si vše ujasnili, že svoje vztahy nechceme změnit, že jsme se svojemi protějšky spokojeni a oba to respektujeme. Jenže když jsme spolu tak se normálně bavíme, pak přijdou i doteky, polibky, takový ty vzájemný pohledy atd… Oba se tomu nějak nebráníme, spíš si to užíváme.. Pořád na něj musím myslet.. Kdyz spim s manželem, tak si představuju že spím s tím kamarádem… Strašně se za to stydím a nějak nevím co s tím mám dělat… Bojím se ze jsem se i tak trochu do toho kamaráda zamilovala a o to víc jsem z toho nešťastná a nevím co dělat… omlouvám se za zpověď, ale trochu se mi ulevilo že jsem se z toho trochu vypsala… Za vaše názory na tuhle situaci budu vděčná..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 7405 příspěvků 22.04.19 22:48

Ukončit to. Řešit to co ti chybí v rámci stávajícího partnerství.
Nevěru (jastně že to je nevěra - jak by si brala, kdyby to samé dělal tvůj manžel s nějakou flundrou s internetu) nepřiznávat.

Projít tuhle knihu a minimalizovat škody toho, co už si udělala.

https://www.kosmas.cz/…1100/nevera/

Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 22.04.19 22:54

Skonči to, pokud chceš původní vztah zachovat. A nebo ukonči obojí a srovnej si, co vlastně chceš

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19023 příspěvků 22.04.19 22:55

Jsi zamilovaná a hraješ si s ohněm :,( Na tvém místě bych to INHED ukončila, protože udržet vztah v mezích čistého přátelství zjevně nezvládáš :think: Za pár měsíců budeš máma a otcem dítěte je muž, kterého už ted částečně povádíš :jazyk:

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 22.04.19 22:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Potřebuju se vypovídat…
Již to jsou 4 měsíce co jsem si našla kamaráda přes internet jen na prohozeni par písmenek… Jinak jsem vdaná a s manželem čekáme miminko.. S tím kamarádem jsme zjistili že bydlíme kousek od sebe a že by bylo fajn se i občas sejít a něco podniknout… Už jsme se viděli vícekrát a i to psaní přes internet je mnohem více intenzivní než na začátku. Hned na začátku jsme si vše ujasnili, že svoje vztahy nechceme změnit, že jsme se svojemi protějšky spokojeni a oba to respektujeme. Jenže když jsme spolu tak se normálně bavíme, pak přijdou i doteky, polibky, takový ty vzájemný pohledy atd… Oba se tomu nějak nebráníme, spíš si to užíváme.. Pořád na něj musím myslet.. Kdyz spim s manželem, tak si představuju že spím s tím kamarádem… Strašně se za to stydím a nějak nevím co s tím mám dělat… Bojím se ze jsem se i tak trochu do toho kamaráda zamilovala a o to víc jsem z toho nešťastná a nevím co dělat… omlouvám se za zpověď, ale trochu se mi ulevilo že jsem se z toho trochu vypsala… Za vaše názory na tuhle situaci budu vděčná..

S kamarádem vše ukončit a chovat se jako zodpovědná budoucí matka :zed: :zed: :zed: Násilí neuznávám, ale asi bych zasloužila pořadnou facku, aby ses probrala.

Knihomyš
Extra třída :D 10677 příspěvků 22.04.19 23:07

Kamarád taky rád… Upřímně, nikdy jsem si s žádným kamarádem nevyjasňovala, jestli někdo z nás chce nebo nechce měnit svoje partnerství :) Takže bych řekla, že minimálně jeden z vás to bere spíš jako bokovku.
Jak píšou holky - kamaráda odstřihnout. Co si představuješ při sexu je na tobě, to bych neřešila, ale zároveň netahala do reálu. Hodně štěstí a rozumu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 23:10

Vím jak ti je… jako mladá holka jsem se zamilovala do jednoho kluka, ale nebrala jsem to vážně… on mi pak oznámil, že miluje svou ex… Tak jsem se s ním přestala stýkat, rozešli jsme se v dobrém. Našla jsem ji jiného muže (manžela) Když jsem už byla těhotná, potkali jsme se, zavzpominali, pak jsme si psali nějaký čas. Ale pak jsem to ukončila. Loni jsem ho potkala zase (Po 4letech)… Je šílené, že to tam pořád je, zase jsem se do něj,,zamilovala,, libali jsme se, psali si, asi 3× se tajně sešli, přes zimu jsme se neviděli ani si.moc nepsali, utla jsem to…Jsem rozumná ženská, nebudu ničit rodinu kvůli,,poblouzněni,,… myslím, že bys taky neměla… budeš mít hold v životě kamaráda, pro jakého budeš mít vždy slabost :kytka:

Wendys 1
Nováček 1 příspěvek 22.04.19 23:22

Dobrý večer potřebovala bych poradit. Stáňa Stáňa přítelem se snažíme o miminko skoro měsíc, skoro před třema týdny jsme se „tulili“
A a já si po týdnu dělala test vyšli mi dvě čárky a ta jedna byla malinko vidět tak jsem si hned druhy den udělala test znova a tam mi vyšla jedna čárka :( od tý doby jsem si test nedělala a nevím jestli si ho mám udělat když jsme se včera s přítelem „tulili“
Děkuji za rady

blobfish
Závislačka 4709 příspěvků 22.04.19 23:26

No, hlavně si uvědom, že teď rozhoduješ i za to dítě. Které by se mohlo narodit do spokojeného vztahu svých rodičů (sama píšeš, že je spokojený, že?), ale protože jeho maminka nedokáže odolat dobrodružství, patrně bude mezi rodiči od narození pendlovat - v lepším případě, v horším zůstane samo se svou sobeckou matkou. Prober se.

sarah1618
Kecalka 269 příspěvků 22.04.19 23:32

Pockej, nejenze jsi vdana, dokonce jsi v jinem stavu. A vubec Ti neni hloupe takto podvadet sveho manzela.
Mela by ses za sebe jednoznacne stydet, okamzite to ukoncit a neublizovat dal manzelovi. A ano ublizujes mu ackoli on nic netusi… Jsi neverna.

růžový achát
Echt Kelišová 8269 příspěvků 22.04.19 23:33

Jako rozhodla jsem se zanášet, ale těhotnou by mě to fakt nenapadlo…

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 23.04.19 04:15

Našla sis ho už v době těhotenství? 8o 8o ono i v období snažení.. Kriste pane

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 04:45

Takovych pripadu bylo a chlap vzdy potom pozdeji rekl, co bych nebral, kdyz dava. By byl blby ne. Soustred se na sve dite (nebo chces dat diteti na privitanou na svet darek, ze matka a otec ziji oddelene kvuli tve nevere??!) a vse kolem toho a kazdopadne se odtrihni od internetu.

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 23.04.19 06:29

Chudák tvůj manžel, čekáte dítě a ty ho na fér a podvádís. Nemám slov :zed:

Kostroma
Kecalka 300 příspěvků 23.04.19 06:49

No tak budto to stopnes nebo budes pokracovat a podle toho dopadnes a vyzeres si nasledky az do dna, tomu ver. Co je to za borce, ze mu neni blby si zacit s tehotnou?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama