Potřebovala bych do nemocnice a nemůžu

Anonymní
7.7.20 12:00

Potřebovala bych do nemocnice a nemůžu

Jsem hodně psychicky nemocná léčím se u psychyatra.uz dlouho. beru důchod. jenze moje stavy se tak horsi že se to nedá snést mám ale doma malé dítě o které se musím starat. Kromě dítěte pro kterého dělám první poslední ale nezvládám už žádnou činnost jak sem upadla do těžké deprese někdy myslím i na sebeublizeni a na sebevraždu dost často i přesto že mám dítě. Potřebovala bych jít do léčebný jenže nemá se kdo mě starat o malyho co mám dělat nechci ho dát do děcaku ale nezvládám stavy nic mě nepomáhá furt jen brečím malej je neklidnej taky nikdo by mě ho nemohl půl roku hlídat mám vysoký tlak ze stresu je mě. Fakt mizerne že prostě nemůžu dal. Pro malyho dělám první poslední ale potřebuju se léčit bojím se že to neunesu ty deprese a že si něco udělám už k tomu sem neměla nedávno daleko. Co. Mám dělat do nemocnice nemůžu ale potřebovala bych si odpočinout od všech nejradši bych nikoho neviděla kromě malyho toho miluji nadevse ale jinak nemám zájem o nic nikoho vidět už aji nezvládám se sprchovat nic udělat jen starat o malyho se dokážu to je všechno a to mi ještě. Pomáhá pritel už nic nedávám cítím se k. Hovnu. Poraďte mě už nic nepomáhá mám těžký deprese tlak na hrudi brečím i 5krat z denně :oops: nejradši bych nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

676
7.7.20 12:03

Proste musis. protoze to muze skoncit.hur nez ze budes par tydnu mimo domu.
Zavolej psychiatrovi a domluv se s nim

Drzim ti palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
7.7.20 12:04

No tak, když ty budeš v léčebně, přítel dostane paragraf a bude se o dítě starat on, nevidím v tom problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 12:05

@katuska1984 nejde to! Mě nikdo nemůže hlídat malyho sami mě to doma řekly že chodí do práce nemůžou :,( ale bojím se že skončím fakt zle už mám ted pocit že to nemůže být horší ale tady jde o myho syna nemůžu ho strčit do děcaku jen proto že by se neměl. Kdo. Starat

• Nahlásit
  • Citovat
854

Beres antidepresiva? Je fajn, ze mas pritele. Kdybys byla hospitalizovana, tak by mu s peci o dite pimohl treba nekdo dalsi z rodiny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707

Tak snad se bude starat otec ditete ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 12:06

@stinga nemůže se starat ani on protože má insolvenci a musí chodit. Do práce jinak mu to zrusijou teď se zahájilo. Řízení a schválili. Mu to až teď. Nemůže být dyl než 2 měsíce bez práce a mě by si tam nechali minimálně půl roku nikdy mě od tma nechtěli pustit

• Nahlásit
  • Citovat
29104
7.7.20 12:08

A k dítěti jsi přišla kde? Že nemá otce? Postará se otec a bude to. A jinak skutečně depresi nemáš. To bys neřešila ani dítě ani internet. Nešťastná unavená jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
7.7.20 12:08
@Anonymní píše:
@stinga nemůže se starat ani on protože má insolvenci a musí chodit. Do práce jinak mu to zrusijou teď se zahájilo. Řízení a schválili. Mu to až teď. Nemůže být dyl než 2 měsíce bez práce a mě by si tam nechali minimálně půl roku nikdy mě od tma nechtěli pustit

Bože muj vy jste teda zas rodina jak z vymeny manzelek. Diteti by bylo nejlepe v jine rodine a nejlip na furt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 12:10

@Kaileee to je spíš neřešitelný

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 12:11

@Kaileee já se starám dobře jen nezvládám nic okolo

• Nahlásit
  • Citovat
854
7.7.20 12:12

Tak neresitelny…tak asi teda budes muset zatnout zuby a najat no, kdyz se o dite bema kdo postarat. Co chces teda slyset? Zkus zmenit lejy, ktere uzivas, asi moc nezabiraji, kdyz ses v takovym rizpolozeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
@Anonymní píše:
@Kaileee já se starám dobře jen nezvládám nic okolo

Nestaras se dobre, neumis se postarat ani sama o sebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
@Anonymní píše:
@stinga nemůže se starat ani on protože má insolvenci a musí chodit. Do práce jinak mu to zrusijou teď se zahájilo. Řízení a schválili. Mu to až teď. Nemůže být dyl než 2 měsíce bez práce a mě by si tam nechali minimálně půl roku nikdy mě od tma nechtěli pustit

no tak pokud nic nejde, tak myslíš, že v děcáku řežou dětem hlavy, nebo co? pokud nemůže pomoci rodina, tak je to také řešení - dítě dostane najíst, hygiena a zdravotní péče zajištěna, pohraje si tam s jinými dětmi a za půl roku si ho vyzvedneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29104
7.7.20 12:13
@Anonymní píše:
@Kaileee já se starám dobře jen nezvládám nic okolo

Proč ne? Nestacis časově? Nebo proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek