Potřebuje čas, ale jak dlouho?

Anonymní
10.7.20 14:17

Potřebuje čas, ale jak dlouho?

Ahoj,
přítel se semnou před necelým měsícem rozešel, protože už to prý nebylo jako dřív, co se týče lásky z jeho strany. Že nezavrhuje, že spolu už nikdy nebudeme jenom že potřebuje čas si to v hlavě urovnat. Na vztahu nechtěl zkusit pracovat a ukončil to. Hodně mě to vzalo, protože jsme spolu byli už pár let. Včera mi psal jestli bych za ním nepřijela, že má práci kousek a nemá auto, že by mě rád viděl a těší se na mě. A protože ho stále miluju, tak jsem za ním samozřejmě jela. Celou dobu se ke mně choval ukázkově, jakoby se nic nestalo, objímal mě, říkal jak mu chybím :nevim: Líbali jsme se, ale víc nic. Řekla jsem mu, že pokud nebude mít v hlavě jasno tak to nemůže takhle fungovat. Opět opakoval že mu chybím, že je mu semnou hezky, ať mu dám čas. Ale já tu taky přeci nebudu čekat věčně. Co by jste mi poradili? Jak se zachovat. Opravdu ho miluji a když vím jak se ke mně včera choval, mám z toho akorát zamotanou hlavu. Myslíte si, že mu ten čas pomůže? Přeci kdyby ke mně nic necítil tak se takhle nechová a neříká takové věci..
Jinak je to mladej kluk, je mu 18 a byli jsme spolu téměř 4 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1898
10.7.20 14:24

No, asi mu ta druhá nevyšla, tak si připravuje půdu pro návrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9314
10.7.20 14:29

Je to mladej klučina, co se potřebuje vybouřit, toť můj názor…kolik je tobě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 14:31

@Adelka951
s nikým jiným nic neměl. a to vím na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

@Kotatko03
take si právě myslím… Mně je 19

• Nahlásit
  • Citovat
6598

Chce svobodu, ale zatim asi neni nikdo jiny na sex.

On to s tebou ukonci, pak ti zavola a ty jak pejsem pribehnes. Vzpamatuj se.

Jste jeste hodne mladi, teprve prvni vztah, nac se vazat, ukoncila bych to definitivne a uchovala si pekne vzpominky a brala to jako prvni zkusenost s laskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
10.7.20 14:45

Kdo z nás zůstal s někým, s kým chodil v 18? Takže myslím, že stejně se jednou rozejdete, teď tím čekáním jen ztrácíš čas a máš z toho hlavu v pejru a nervy na pochodu, ukonči to s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
10.7.20 14:53

Prožili jste spolu asi krásné věci, ale to se zřejmě už nevrátí, dokud k tobě nebude upřímný. Nad láskou se nepřemýšlí, ta buď je se vším všudy a všechno běží hladce, nebo jsou to jen prázdná slova, která teď používá proti tobě, aby mu nebylo v tu chvíli smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 15:08

Tohle je u mladych kluku uplne normalni, vetsina nevi co chce. Pak to chtěj zkusit, ze dne n den si usmysli ze to vlastně nenk dobrej napad a takhle porad dokola.
Nechala ho bych ho chvíli byt aby vedel ze nejsi samozřejmost a mas i svuj zivot, zacala trochu uzivat s kamaradkami.
Upřímně, muze to zase začít byt mezi vami dobrý a nejakou dobu spolu vydrzite a nebo to bude iplne naprd bez budoucnosti a tim ze na nej budes cekat akorat ztracis cas

• Nahlásit
  • Citovat
914
10.7.20 15:55

Zeptala bych se, kolik času potřebuje - dva týdny, měsíc, dva? Řekla bych mu, že teda ok, nicméně po tu dobu zadnej kontakt, zprávy, nic. Pak si dejte sraz a buď se k sobě vraťte, nebo to odpiskejte zcela a rozejdete se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5244
10.7.20 16:04
@Anonymní píše:
@Kotatko03
take si právě myslím… Mně je 19

Uprimne? Jako nudis ho, ale nema ted zadnou krom tebe, kde by zasunul, tak hraje divadlo na city, at jsi stale v pohotovosti na prijmu. Tohle vase „bezvetri“ muze trvat roky, ale klidne uz bude pritom piglovat jinou.

Sorry za uprimnost, to jsi cist urcite nechtela, ale pravda neni nikdy prijemna ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5304
10.7.20 16:18

Ať se kdyžtak ozve, až bude mít jasno :nevim: Takhle si tě bude pořád namotávat a udržovat „v pohotovosti“, ty se v tom budeš plácat, trápit se, začneš s ním spát s vidinou, že ho tím přitáhneš zpátky a nakonec se dozvíš, že ti přece nic neslíbil :nevim: Takže máš dvě možnosti - strávit léto běháním za někým, kdo si s tebou pohrává, protože ví, že tě má svým způsobem jistou, a utápět se v slzavým údolí. Nebo si to užít s kamarádkami, nějakým tím flirtem a kdo ví, jak to budeš vidět v září…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
10.7.20 16:19

@Chytrak
Hele, máš špatnou přezdívku, proč tak hnusně pitvat jejich talíř, mohl jsi to říci 100× jinak, aniž by to bylo něčím bodavé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17636
10.7.20 18:56

Nečekala bych, ani bych se s ním nescházela a nelibala, ani nic jiného. Jenom tě tahá za fusekli, přitom nahání jiné, na to vem jed. Jsi mladá, máš život před sebou, tak si ho užívej a netrap se čekáním na někoho, kdo o tebe nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5392
11.7.20 10:59

Má vyhlednutou jinou, proto potřebuje od tebe volnost. Ale zatím mu to s ni ještě neklaplo, tak se mu místy stýská po tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama