Potřebuje muž k životu flirtovat s dalšími ženami?

247
8.11.20 21:08

Potřebuje muž k životu flirtovat s dalšími ženami?

Je to dotaz predevsim na muze nebo zeny cons tim maji zkusenost. Vim ze si manzel pise s nekolika jinymi zenami. Ma je ulozene napr. jako pracovni kontakty. Nevim stoprocentne zda me podvadi nebo jen flirtuje…rekla sem mu ze o tom vim a ze vim ze mel inzerat na seznamce neco jako nezavazny sex. Udajne neni jediny a v praci si z nich asi nekdo strili. On pry nema potrebu a duvod me podvadet protoze me miluje a je se mnou stastny tot jeho slova. Tak pak nechapu co ty zpravy s jinymi zenami? Ze by mel potrebu honit si ego? Je mu 41 me 27 mame male dite a druhe ted cekame, obe deti chtel. Doma je pohoda kdyz se nekomu neco nelibi proberem to, pohadame se a usmirime klasika. Nevim co delat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
275
8.11.20 21:21

@LucEm
Nepotrebuje :). Pokud to nejsou jen kamaradky a ma je schovany pod jinyma jmenama, nakopal bych ho do zadku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
8.11.20 21:24

A jak víš, že ten inzerát na seznamce byl jeho? On tam měl fotku?
A ty zprávy co si píše? To víš jak? Ten blbec si to nemaže a nemá ani bloklý telefon, aby ty sis to mohla přečíst?
Co s tím ti neporadím a asi nikdo tady. Nikdo neví, proč to dělá. Jsou chlapi, co to nedělají, jsou tací, co to dělají a jejich ženy si myslí, že nedělají a jsou i tací, co to dělají a jejich ženy to ví.
Asi je to o tom nastavení hodnot, morálce, zkušenostech…
Jestli to dělá teď, co jste spolu chvilku a máte malé dítě, tak to asi bude dělat pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
8.11.20 21:34

Někteří muži to dělají, jakmile jsou ve vztahu už nějakou dobu a začnou se s tou ženou nudit, případně ji začnou vnímat spíš jako matku dětí, než jako svůdnou samici. Případně obojí dohromady. Větší sklon k tomu budou mít ti muži, kteří si libují v tom, když se jim slečny obdivují, nebo jak to říct :lol:

Že by se někdo až tak nudil, aby nějakým starším týpkům z jednoho pracoviště vytvářel falešné profily na seznamce, tomu by snad nevěřilo ani dítě :lol: Taková hloupoučká výmluva manžela defacto usvědčuje.

Jinak ano, může se stát, že vás opravdu nemá potřebu podvádět fyzicky. Možná mu jen lichotí, že o něj mají ty ženy zájem, tak si s nimi píše. Ovšem pro takové případy existuje na seznamkách možnost, že hledáte jen flirt přes net. Pokud tam někdo zaškrtává, že hledá sex, tak ho dost možná fakt hledá :pocitac:

Věřím, že děti chtěné jsou. Ale bohužel s tím, že přijdou malé děti jde ruku v ruce fakt, že vy ztratíte pro svého muže na atraktivnosti. Což ale nutně nesouvisí s tím, jestli vás stále miluje nebo ne. Milovat vás doopravdy může, ale příroda je příroda a těhotná žena nikdy nebude fyzicky tak přitažlivá jako netěhotná. U těch, co zůstanou věrní přes tohle pro ženu po všech stránkách nevýhodné období, prostě jen převážila láska nad fyzickým chtíčem. Ale všichni muži toho schopní nejsou. Někteří jsou až trestuhodně ovládaní přírodním puzením. Když už ne v opravdové realitě, tak aspoň v té virtuální selžou…

Příspěvek upraven 08.11.20 v 21:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
8.11.20 21:35

Pokud je to se seznamkou pravda a pokud má potřebu si holky krýt jako pracovní kontakty tak tohle je už dávno za hranicí flirtovani. Pro mě už by to bylo podvádění :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2303
8.11.20 21:58

Nepotřebuje. Muž, který má v hlavě srovnáno a svoji ženu miluje a váží si jí, se nevypisuje s jinými, neleze na seznamky a neschovává kontakty slečen pod fiktivní čísla, tím spíš, když je manželka těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 22:00

Ano s takovým podobným jsem před roky žila, naprostá idylka, snesl by mi modré z nebe, byla jsem opravdu šťastná a najednou plesk, začala jsem si všímat, že mu chodí zprávy - na whatssapu vždy vyjela fotka, tak mu jednou u společné snídaně, kdy mu zase některá psala, říkám ať mi to ukáže, když mu pořád někdo píše… A on, že o nic nejde, že miluje jen mě a že to jsou kamarádky. Telefon mi ukázal, měl tam takových konverzací asi pět, upřímně nic sexuálního, ale takový flirt, co včera dělali a bla bla, tak jsem se s ním ještě v ten den rozešla, toto nemám zapotřebí, abych se stresovala kdykoliv si vezme do ruky telefon s jakou si to zase píše…

A ano honil si jen ego, nic jiného… Ale upřímně, všichni to opravdu nedělají, můj současný muž na telefon vůbec nekouká, nemá ani sociální sítě, je prostě jiný…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 22:03

Jak ktery chlap.
Nektery to k zivotu vyslovene potrebuje a vyhledava (asi to bude pripad toho tvojeho). Jiny si nemusi dokazovat nic.
Ja to treba k zivotu taky potrebuju. Flirtuji, ale nepodvadim. Inzerat na seznamce jsem mela taky, ale jen z nudy a nikdy jsem neplanovala se s nekym setkat na zivo.

• Citovat
  • Nahlásit
633
8.11.20 22:09
@Anonymní píše:
Jak ktery chlap.
Nektery to k zivotu vyslovene potrebuje a vyhledava (asi to bude pripad toho tvojeho). Jiny si nemusi dokazovat nic.
Ja to treba k zivotu taky potrebuju. Flirtuji, ale nepodvadim. Inzerat na seznamce jsem mela taky, ale jen z nudy a nikdy jsem neplanovala se s nekym setkat na zivo.

No. Pak si lidi stěžují. Že se na seznamce nedá seznámit. A ono, jo. Když je tam tolik inzerátů jen z nudy. Co se ani seznamovat nechtějí. No.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
8.11.20 22:15
@bigl píše:
A jak víš, že ten inzerát na seznamce byl jeho? On tam měl fotku?
A ty zprávy co si píše? To víš jak? Ten blbec si to nemaže a nemá ani bloklý telefon, aby ty sis to mohla přečíst?
Co s tím ti neporadím a asi nikdo tady. Nikdo neví, proč to dělá. Jsou chlapi, co to nedělají, jsou tací, co to dělají a jejich ženy si myslí, že nedělají a jsou i tací, co to dělají a jejich ženy to ví.
Asi je to o tom nastavení hodnot, morálce, zkušenostech…
Jestli to dělá teď, co jste spolu chvilku a máte malé dítě, tak to asi bude dělat pořád.

Na konci inzeratu bylo jeho mobil, prisla na to nahodou znama chtela odepsat a zjistila ze to cislo uz ma ulozene. Mobil neblokuje, nehlida si ho. Ja se chtela prozvonit, hledala sem svuj mobil. Tak sem ho odemkla a vyjely na me hned jeho otevrene zpravy na whats up…jsme spolu 5let…take mam dojem ze u tohohle jednani asi zustane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3379
8.11.20 22:24

Ne, nepotřebuje chodit na seznamky a psát si s cizími ani známými…
Seznamka je pokus o nevěru a nikoliv „pouhý flirt“
To, že se zatím žádná „nechytla“ nebo on nenašel odvahu či jen neměl příležitost je už o něčem jiném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
8.11.20 22:25
@LucEm píše:
Na konci inzeratu bylo jeho mobil, prisla na to nahodou znama chtela odepsat a zjistila ze to cislo uz ma ulozene. Mobil neblokuje, nehlida si ho. Ja se chtela prozvonit, hledala sem svuj mobil. Tak sem ho odemkla a vyjely na me hned jeho otevrene zpravy na whats up…jsme spolu 5let…take mam dojem ze u tohohle jednani asi zustane…

Víš, já si vždycky říkám, že když už si někdo takto potřebuje honit ego, tak že ho ani nenapadne si ty zprávy mazat, nebo blokovat telefon, ale to je mimo téma.
On si je asi hodně jistý a není ani natolik opatrný, aby mazal, nebo nedával někam svoje telefony. Buď je tak hloupý, nebo v tom jede už ve velkém, což by nasvědčovalo tomu, že si píše s několika naráz.
Musíš sama vyhodnotit, jak moc ti to vadí, ale předpokládám, že dost, tak nezbývá, než udělat scénu, dat nůž na krk a nastavit hranice, pokud s ním chceš dál žít. On se buď chytne za nos, když mu dojde o co by mohl přijít, nebo to bude dělat dál, ale dá si víc bacha, těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28481
8.11.20 22:33

1. Nikdy jsem nevidela na verejne seznamce rovnou mobil :nevim:

2. Fakt hodne chlapu si jenom cechra ego, potrebujou si vypisovat nebo proste interagovat s zenskyma ve stylu ‚kdybych chtel, tak ona by jo‘ a vic nepotrebujou

3.v jakem duchu byla konverzace a jaky typ je tvuj muz, musis vedet sama. Pokud te tyhle jeho egohoňky neobtezuji a neohrozuji, tak neni duvod nicit dobrou rodinu

4. Vernost se dokazat neda. Pokud bude kdokoli chtit byt neverny, zabranit tomu nelze, bude zalezet na taktu dotycneho, zda to dokaze zamaskovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 22:40
@šupsem šuptam píše:
No. Pak si lidi stěžují. Že se na seznamce nedá seznámit. A ono, jo. Když je tam tolik inzerátů jen z nudy. Co se ani seznamovat nechtějí. No.

Tak vydrzela jsem tam tyden a pak uz mi to prislo vuci ostatnim nefer, i kdyz jsem netajila, ze se seznamit v realu nechci. A inzerat jsem smazala.

• Citovat
  • Nahlásit
3438
8.11.20 22:42

@PaníKadrnožková
Myslím že existuje minimum ženských, kterým by takové egohoňky nevadily.
Když už to potřebuje na ukojení svého chabého ega, tak to má dělat tak, aby se neproflákl a nedeptal ji. Jestli jsou spolu 5 let, tak mi to přijde dost málo na to, aby byl vztah vyčpělý a on potřeboval nějakou vzpruhu.
To bude egohonič chronický :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama