Reklama

Potřebuje váš muž 20 minut pro sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLamátko
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 11.09.18 21:54
Potřebuje váš muž 20 minut pro sebe?

Ahoj holky. Zrovna s ma želem řešíme to, že když přijde z práce, že si potřebuje zalézt a hlavně abych na něj nemluvila. Má to váš muž taky tak? Máme tři děti a já na mateřské a vždy se těším, že mu povím co se událo za celý den, ale nemůžu, nebo když mluvím, tak je pak zkažený večer

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 11.09.18 21:55

Můj ne, ale každý je jiný, jestli je to fakt 20 minut a pak přijde, pomůže ti, zapojuje se, tak bych to asi přežila. :think:

Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 11.09.18 21:58

No já bych to taky přežila, ale trápí mě, mám pocit, že se o mě nezajímá, není pozorný atd…

Limi123
Závislačka 3285 příspěvků 11.09.18 21:59

@Lamátko nema. Ale jestli to je jen 20 minut, tak bych mu to tolerovala.

J_Doe
Závislačka 2947 příspěvků 11.09.18 21:59
@Lamátko píše:
Ahoj holky. Zrovna s ma želem řešíme to, že když přijde z práce, že si potřebuje zalézt a hlavně abych na něj nemluvila. Má to váš muž taky tak? Máme tři děti a já na mateřské a vždy se těším, že mu povím co se událo za celý den, ale nemůžu, nebo když mluvím, tak je pak zkažený večer

Já ho chápu, obzvlášť, pokud má náročnou práci, a jedná se opravdu o 20 min, a ne celý večer… Nech ho vydechnout…

Příspěvek upraven 11.09.18 v 22:00

Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 11.09.18 22:00

Pořád mluví o tom, jak chce si dělat svoje dřevo a že nemá čas, já ale taky nemám čas na své zájmy a navíc on o víkendu má víc času pro sebe než já

lucielorenc
Kecalka 320 příspěvků 7 inzerátů 11.09.18 22:00

Já ho chápu, taky jsem to tak měla, když jsem přišla z práce. V práci frmol, pořád samé telefony, nebo někdo něco potřeboval. Chvilka na zregenerovani neuškodí nikomu. Teď to mám z té druhé strany maminky na mateřské a svému chlapovi se taky snažím dopřát chvilku klidu po příchodu z práce :)

Sue2008
Stálice 52 příspěvků 11.09.18 22:00

Neber to jako cas pro sebe, ale jako prepnuti rezimu. Chlapi kolikrat maji jeste plnou hlavu prace a nemaji kapacitu pobrat, kdo co nakreslil atd. Proste se domluvte, ze po prichodu z prace muze mit svych 20 min (prevleceni, odlozeni veci z prace, najist, napit atd), ale pak se vam bude na plno venovat (tzn. bez telefonu v ruce). A jo, je nefer, ze my zenske kolikrat jeste v bunde chystame jidlo pro hladovce :think: . Proste to ber jako fakt.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 11.09.18 22:00
@Lamátko píše:
No já bych to taky přežila, ale trápí mě, mám pocit, že se o mě nezajímá, není pozorný atd…

nechápu, když se pak zajímá po 20 minutách, tak v čem je problém ?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16007 příspěvků 11.09.18 22:01

ano, čas od času má zalejzavou :jazyk: To pak zaleze do dílny/ sklepa, různě tam kutí, když není co kutit, vymetá tam i pavučiny 8)
Abych byla upřímná, myslím, že potřebu být občas sám a v klidu má občas každý :think: Zvlášt když jsou malé děti - at je miluješ sebevíc, péče o ně je náročná :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 11.09.18 22:01

Ano, potřebuje - tedy, nevím, kolik minut přesně to je,nikdy jsem mu to neměřila, možná max. třičtvrtěhodinka (…?) - nějakou chvíli pro sebe potřebuje, aby mohl vydechnout, navečeřet se (v klidu, po svém a bez našich řečí), nadechnout se a fungovat bez práce a pro nás.

Připadá mi to v pořádku - když jsem některý den pryč já a musí jako „doma-rodič“ fungovat on, chovám se v podstatě stejně - když přijdu, strašně se na ně těším, ale potřebuji na pár chvil vypnout a restartovat se do „rodinného modu“.

Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 2 inzeráty 11.09.18 22:02

Zkusím ho nechat, chci aby byl spokojený, ale nějak mi vadí, že mám pocit, že o mě nejeví zájem, nepovídáme si moc. Večer usnou děti a každý je na svým pc a pak jdeme spát kolikrát ani sobrou si neřekneme

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 11.09.18 22:02

Já většinou když je toho na mě hodně tak potřebuji být aspoň 10minut sama v klidu a v tichu…jinak bouchnu a brečím kvůli každé prkotine…ale mám to tak 4× do roka

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 4244 příspěvků 11.09.18 22:02

Je to zcela u mužů normální, žena odpočívá mluvením- muž mlčením a civěním kam to už je jedno.

darka15
Kecalka 271 příspěvků 11.09.18 22:02

U nás to bylo naopak, já přišla vyšťavená a potřebovala na 20 minut nebýt - vzala jsem si noviny a vpodstatě jen přelétávala očima nadpisy a nevnímala - pak jsem byla schopná něco dělat - večeři, úklid a tak. Manžel přišel třeba dřív, nebyl tak unavený a děsně mi toto vyčítal - chtěl, abych od první minuty příchodu se mu věnovala.

20 minut není nic a má na to právo

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >