Potřebuji být zamilovaná

21668
26.3.21 22:56

Potřebuji být zamilovaná

Dobrý večer.
Potřebuji být do nějakého muže zamilovaná. Jsem vdaná, do svého muže zamilovaná nejsem, nikdy jsem nebyla, pouze se mi jako muž líbil a bylo mi s ním dobře, to je doposud, ale není to tak, jak by to mělo být, jsme spolu přes 10 let, z toho skoro 4 roky v manželství.
Můj muž je velmi dobrý, spolehlivý a v neposlední řadě pohledný člověk.
Nebudu tady psát, že je charakterní, protože není svatý. A to nejsem ani já.
Mám milence, ke kterému určité city chovám, ale o zamilovanosti nemůže být řeč, ani se do něj zamilovat netoužím.
Ještě před mužem jsem měla dlouhodobý letitý vztah, jednalo se o moji první lásku. Po první lásce mi přišel do života muž ode mě o 12 let starší.
Já jsem se do něj velmi zamilovala, i když jsem vždy byla na vrstevníky, i přesto vše, že jsem si uvědomovala, že je ode mě o tolik let starší, že je oproti mně starý, tak mě přitahoval úplně neskutečně, náš vztah trval pouze 3 měsíce, protože se jednalo o muže problematického v tom smyslu, že mi poroučel co mám a nemám, na to já jsem nebyla zvyklá, tak jsem to ukončila.
Od rozchodu jsem na něj nikdy nepřestala myslet. Když píší nikdy, tak myslím opravdu nikdy.
Bylo mi skvěle jen, když jsem na něj pomyslela nebo ho náhodně někde zahlédla, třeba jen, když jsem projížděla autem a on šel po ulici nebo jel na kole.
Jenže… ono mě to už přešlo. Po těch celých dlouhých letech, pro upřesnění - po jedenácti letech.
Teď nemám nikoho, do koho bych byla zamilovaná.
Nějak si s tím neumím poradit.
Také toužíte milovat? Není to o tom, že bych se cítila nemilovaná, muž je ke mně pozorný, nešetří chválou a pozornostmi, ale já ho nemiluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4230
26.3.21 23:04

Asi máš v sobě něco patologického. Možná bys měla zkusit nějakou terapii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
26.3.21 23:56

Jseš hysterka která pro hormonální fet ubližuje lidem kolem sebe.

gratulki.

Btw - láska je to co se objeví po té, co tě přejde zamilovanost. Tím že lpíš na tom že se budeš vznášet na růžovém obláčku toho svých vlastních představ tohle aktivně odmítáš.

Srovnej se sama se sebou a zkus dozrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
27.3.21 00:02

Takže… máš ráda ten hormonální koktejl, na konkrétních lidech ti vlastně moc nesejde a milovat neumíš. Moc zdravě to nezní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
27.3.21 00:20
@Ou píše:
Jseš hysterka která pro hormonální fet ubližuje lidem kolem sebe.

gratulki.

Btw - láska je to co se objeví po té, co tě přejde zamilovanost. Tím že lpíš na tom že se budeš vznášet na růžovém obláčku toho svých vlastních představ tohle aktivně odmítáš.

Srovnej se sama se sebou a zkus dozrát.

Nic jako láska neexistuje, to je jen výmysl… po období zamilovanosti, nepřijde nic, jen zvyk a někteří tomu říkají láska :lol: Věřím jen v lásku mateřskou… Tu druhou jsem nikdy nepoznala - jen tu chemickou. Po vyprchání nic není. Max mít rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
27.3.21 00:29

Rozumím ti…já celoživotní city chovám jen k pokrevním příbuzným, rodičům, dětem, sourozencům… Nevěřím, že to budu někdy dlouhodobě cítit k nějakému muži… Podle mě to je prostě jen určitá závislost na tom partnerovi a zvyk. Žádná láska u mě nikdy na zamilovanost nenavázala..
Ten pocit zamilovanosti taky v životě potřebuji a když to vyprchá, cítím se prázdná, ač se mi nic neděje… Takže to chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
27.3.21 02:19

Nedávno jste psala, že milujete toho Vašeho malého obézního chromajzla přece

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
27.3.21 02:41
@Klopotkova píše:
Nebudu tady psát, že je charakterní, protože není svatý.

Muze byt charakterni, ackoliv neni svaty.
Jde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
27.3.21 02:49

Máš zakladatelko doma svého hodného moulu, který tě opečovává a nosí na rukou a zcela v souladu s ženskou logikou toužíš po rošťákovi se zlým kukučem, který se s tebou nebude patlat a několikrát do měsíce ti naklepe budku…to bude ta pravá láska…pro svého moulu máš akorát pohrdání a výstavní parohy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
27.3.21 05:55

Toužíš po tom, protože to nemáš. A kdyby se někdo objevil a odmítal tě, tak bys po něm toužila ještě víc. Trošku mi přijde, že roupama nevíš co by… A co dítko? Bude nebo nebude? Možná by ti naplnilo život a tohle fňukaní by tě přešlo. I když jestli by mělo řešit jen to, že máma ho dočasně vyměnila za motýlky v břiše, tak raději nee. Jinak ta bezdětnost si myslím má vliv na tvůj vztah s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
27.3.21 06:20

Myslím, že velká část žen se celý život a každou chvíli do někoho zamilovává. A většinou to bývá třeba někdo nedostupný, kdy ženě je jasné, že to bude vždy pouze jednostranné. Má sny, fantazii, představy a to jí stačí. Zamilovává se do herců, zpěváků, spisovatelů, primářů, nedostižných séfů nebo někoho, kdo je pro život prostě nepoužitelný. Myslím, že to bude tvůj případ. Chceš být zamilovaná, avšak nepotřebuješ, aby to bylo opětované. Život je pak zajímavější a energičtější. Ač mně se to nikdy nestalo, nevidím na tom nic zas tak špatného, spíš je to přirozené, ženy jsou romantičky… I někteří muži to tak mají, jen takových bude podstatně méně než žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3673
27.3.21 09:53

Omlouvám se, pár diskuzi mi asi uniklo, ale jak to vypadá s dítětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
27.3.21 12:00

Dítě - to je největší láska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
27.3.21 12:01

A představ si, že ten problémový muž, by nebyl problémový. Vzala bysis ho a po 12 letech bys na tom byla stejně jak s nynějším manželem. Zamilovanost v trapu, stereotyp, nuda a teď bys stejnak sem psala to stejné. co teď píšeš. Akorát místo Pepy bys měla doma Tondu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
27.3.21 12:08

Zkus milovat někoho platonicky-je to taky fajn a navíc na něj můžeš myslet kdekoliv a jakkoliv. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat