Potřebuji jen podpořit v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 13:59
Potřebuji jen podpořit :(

Ahoj :? Prosím řekněte některá ze jste taky doufali že když otehotnite tak vás chlap bude nosit na rukou a chápat vaše nálady a vše. Jsem neplánovaně těhotná, ale měli jsme radost. Oba. Jsem 14tt, všechno mi vadí, všechno mě stresuje. Přítel mě rozčiluje úplnýma blbostma, ale dělat je nemusí.. Přijde mi že to dělá naschvál. Když už dojde na hádku, i když za něco může opravdu on, nikdy neuzna chybu naopak se vytoci ještě víc a je to tak že já hystercim že se seberu a půjdu pryc a on se ještě tváří jako že tak jdi. Když se nevyvola hádka je všechno v klidu, je skvelej a vše v pohodě.. Ale ja jsem precitlivela, ubrecena.. Pořád doma sama zavřená se psem, dodělávám si školu, ale tam chodím tak jednou týdně.. Jinak jsem doma, on je v práci od rána do večera.. Hrozně se mi tyhle stavy podepisují na psychice a už nevím jak s tím zatočit.. :,( nechci aby se něco stalo malému kvůli tomu, ale tohle opravdu jsou asi hormony.. Jen bych chtěla slyšet že v tom nejsem sama.. :zed: :roll: potřebovala jsem si ulevit :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Zanet-Z1
Povídálka 12 příspěvků 03.04.19 14:02

Ja teda musím říct, že jsem přesně takhle poznala, že jsem těhotná - manžel me neskutečně rozčiloval a to on teda chudák ani nedělal nic jinak než obvykle. Myslím, že hormony pracujou o sto šest - ale brzy si to sedlo. Určitě to bude za chvíli lepší a sedne si to.

Bubla_Bučková
Kelišová 5915 příspěvků 03.04.19 14:04

Nepíšeš, co ti vadí, ale počkej po porodu, to teprv je něco, když tatínek „neumí“ a nebo chodí domu večer :zed: sem radši nelez, tady každej manžel od prvního dne celou noc vstává, krmí, přebaluje, chová, koupe a do toho luxuje, myje okna, staví barák a nosí domu 100 tisíc :mrgreen:

Vyprdni se na něj a těš se na mimčo :hug:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 03.04.19 14:06

Já tohle teda nezažila, ale to jsou prostě hormony, s tebou to mlátí a pro okolí fakt není příjemné mít vedle sebe hysterickou, precitlivelou a ubrečenou ženskou. Chlap nejspíš dělá co může, nejspíš ani netuší, že tě muze rozčilovat něčím co dřív dělal běžně :nevim: najdi si nějakou zábavu, ty ses na rizikovém že nesmíš jít ven nebo co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 14:06

@Bubla_Bučková já po něm ani nechci aby tohle dělal.. Já bych jen občas potřebovala asi víc věnování.. Už mi z toho doma hrabe.. Ale v práci jsem skončila a doma je to prostě na nic a ještě tady ve městě nemám třeba kamarádku nebo tak tak mě to prostě ubiji.. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 14:08

@Kriss Tina první poslední nedělá, dělá to že v 8 ráno odejde do práce, ve 2 přijde na oběd a ve 4 jde do druhý. Já po něm ani nechci nic když furt pracuje.. Jen mě to tu samotnou prostě ubiji.. Ve městě sama, nikdy mi to nevadilo ale teď extrémně.. :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 03.04.19 14:11
@Anonymní píše:
@Kriss Tina první poslední nedělá, dělá to že v 8 ráno odejde do práce, ve 2 přijde na oběd a ve 4 jde do druhý. Já po něm ani nechci nic když furt pracuje.. Jen mě to tu samotnou prostě ubiji.. Ve městě sama, nikdy mi to nevadilo ale teď extrémně.. :zed:

Ale tak to není problém chlapa. Hele však je krásně, můžeš byt cele dny venku a užívat si volna, dokud to ještě jde

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 03.04.19 14:12
@Anonymní píše:
@Kriss Tina první poslední nedělá, dělá to že v 8 ráno odejde do práce, ve 2 přijde na oběd a ve 4 jde do druhý. Já po něm ani nechci nic když furt pracuje.. Jen mě to tu samotnou prostě ubiji.. Ve městě sama, nikdy mi to nevadilo ale teď extrémně.. :zed:

No jo ale tak on nemůže za to, že chodí do práce, někdo rodinu živit musí, za to bys naopak měla být vděčná než mu to vyčítat :nevim: tak prostě jdi někam ven, obejdi si krámy, koukej po vybavení pro miminko, zapiš se na cvičení pro těhotné, prostě cokoliv, protože sedět non stop doma sama tak hrabne každé ať je tehotná nebo ne…

Bubla_Bučková
Kelišová 5915 příspěvků 03.04.19 14:13

No však jak píšu.. A po porodu bude hůř :roll: tak s tím něco dělej teď, nedokážeš si představit, co s člověkem udělá šestinedělí a následně nonstop nevyspani. Jsi 14tt, reálně to všechno tedy trvá pouze cca 8 týdnů a už ti „hrabe“,no… :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 14:14

@Tichošlápek dělá prostě věci, které ví že mi vadí, nebo se baví s lidmi o kterých ví že je nenávidím.. Nemůžu mu nic zakazovat ale prostě mi to už pije krev, jsem teď jak magor.. Ven můžu, chodím se psem na procházky ale to je tak vše co tam můžu dělat.. :roll:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21000 příspěvků 03.04.19 14:18

jajaj, hormony jsou mrchy, ale pozor, ať to nepřeženeš…
Chápu, že můžeš být na nervy, ale to neznamená, že si jako hromosvod vybereš svýho muže. To by se ti taky mohlo vymstít. Nikoho dlouhodobě nebaví si to slízávat. Takže hormony se dají pochopit, ale jsou limity…
A proč si pořád zavřená doma? Máš nějaký těžce rizikový důvod? Já jako těhotná pořád někde trajdala, když sem zrovna nespala :lol: :lol:

Mě třeba tohle dusno dělá doma chlap - on je věčně v nervu a já si to vyžírám. A už mě to fakt nebaví, takže se pak nediv, až v hádce na větu „já půjdu“, jednou zahlásí „tak si di“ :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 14:24

Po hádce odešel ven se psem, vrátil se a furt neprijemej.. Nejhorší povaha, jak se poháda je pak furt zlej a chová se jako že má vše ohledně mě u zadku, protože ví že tohle chování nesnáším.. Sám říká že to pak vždy dělá schválně.. Tak jak má tohle někdo komu lítají hormony vydržet.. :,(

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 03.04.19 14:27
@Anonymní píše:
@Tichošlápek dělá prostě věci, které ví že mi vadí, nebo se baví s lidmi o kterých ví že je nenávidím.. Nemůžu mu nic zakazovat ale prostě mi to už pije krev, jsem teď jak magor.. Ven můžu, chodím se psem na procházky ale to je tak vše co tam můžu dělat.. :roll:

Proč nemůžeš dělat něco jinýho? Choď cvičit, nakup knížky, dojdi si na kafe a čti si, udělej si piknik v parku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 14:29

@Janina81 když já jsem nerada někde sama.. :roll:

bartsch
Závislačka 4761 příspěvků 03.04.19 14:30
@Anonymní píše:
Po hádce odešel ven se psem, vrátil se a furt neprijemej.. Nejhorší povaha, jak se poháda je pak furt zlej a chová se jako že má vše ohledně mě u zadku, protože ví že tohle chování nesnáším.. Sám říká že to pak vždy dělá schválně.. Tak jak má tohle někdo komu lítají hormony vydržet.. :,(

A jak má on vydržet tvoje výlevy? :nevim: Všechno na hormony nesváděj. To, že se nudíš, není jeho problém. Jsi dospělá, tak snad se dokážeš zabavit, ne? Až se narodí dítě, bude to větší nápor na psychiku, co budeš dělat pak, když teď hysterčíš? :nevim: Představ si to obráceně - ty budeš chodit do dvou prací a doma peklo, chceš se bavit se svou kamarádkou (kterou tvůj partner nemá rád) a zase peklo, tvůj partner se doma nudí, je to dle něj tvoje vina a máš zase scénu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama