Jdu na potrat, potřebuju radu

Anonymní
22.3.20 10:58

Potrebuji ještě poradit

Zdravím. Nedávno jsem zakládala diskuzi ohledně potratu. Jednalo se o to, že se na mě otec ditete vykašlal a já bohužel nemám kam jít. Sama to nezvládnu. Nemám vůbec nic. Když si o potrat zažádam zítra, tak za jak dlouho přibližně bych mohla jít? Pondeli to bude 7.tt. Půjdu domů hned po zákroku, nebo budu muset polezet pár dní v nemocnici? Nechci aby to nikdo věděl. Dcera, bývalý přítel. Chtěla bych to udělat tajne. Další otázka jsou peníze. Mám posledních 5 000 na účtě. On mi na to prý nic nepřidá. Že se mám o TO postarat sama. ;-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16087
22.3.20 11:11

Hodne sil :hug: jinak se budes muset zeptat v konkretni nemocnici, jak na cenu, tak na termin. A lezet bys tam nemela, vetsinou se jde ten den domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
22.3.20 11:26

Ahoj, já bych mu napsala, že na potrat nemám peníze ;) ať ho buď zacvaka, nebo pak bude platit alimenty :lol: má na výběr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
22.3.20 11:28

Tak mu řekni, že na to peníze prostě nemáš, a pokud ti nepomůže, tak se bude starat i on příštích minimálně 18 let :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
22.3.20 11:32

Jestli u toho byl, tak ať si rychle rozmyslí, jestli zaplatí nebo bude mít jen blbé kecy…jinak bude taťka, no :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 11:58

@Kaffe Jenomže to já udělat nemůžu. Nemám s tím dítětem kam jít. Nemůžu ho přivést na svět. Není povinen mě u sebe nechat. Může mě vykopnout a co já pak budu dělat? Alimenty mi pak moc nepomuzou. Potrebuji byt, peníze. Zazemi.

• Nahlásit
  • Citovat
21
22.3.20 12:07

Chápu…on ví, že máš strach, tak manipuluje. měl by ho mít spíš on, ale to bys mu musela ukázat, že se toho nebojíš a klidně do toho půjdeš. pokud má zdravý rozum, tak bude řešit, aby vyvázl z otcovství. máš ještě trochu času, tak to zkus trochu zahrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24797
22.3.20 12:19
@Anonymní píše:
@Kaffe Jenomže to já udělat nemůžu. Nemám s tím dítětem kam jít. Nemůžu ho přivést na svět. Není povinen mě u sebe nechat. Může mě vykopnout a co já pak budu dělat? Alimenty mi pak moc nepomuzou. Potrebuji byt, peníze. Zazemi.

Minimálně polovinu na potrat by dát měl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.20 09:32

Opravdu nemáš nikoho, kdo by ti pomohl?
Někoho, komu můžeš věřit a kdo si to nechá pro sebe?
Je hodně otců, kteří neplatí alimenty na své děti. Vyhrožovat mu, že si případně dítě necháš mi přijde možná i kontraproduktivní.
Nechce se podílet na potratu, natož na výchově.
Samozřejmě se ho můžeš zkusit zeptat, třeba byl jen v šoku, přehodnotí svá slova a pomůže ti.

Jak stará je dcera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
23.3.20 10:30
@Anonymní píše:

Takže s ním bydlíš? Vždytˇvyhodit tě může i tak, pokud u něj bydlíš jen tak. Nemáš vůbec žádné peníze, rodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama