Nejde mi napsat SZ uživatelce Zanzlinka

167
4.4.16 04:04

Potřebuji kontaktovat uživatele Zanzlinka

Dobrý den/ahoj,

pomozte mi prosím někdo kontaktovat tuto uživatelku, případně jí poraďte, jak si mě odblokovat, abych jí mohla napsat zprávu. Máme spolu rozjednaný obchod a pravděpodobně si mě nechtěně přidala do blokovaných. Jedná se o uživatelku https://www.emimino.cz/…l/zanzlinka/ Děkuji

Mimochodem možná by stálo za zvážení funkci blokování trochu pozměnit. Dnes jsem si ověřila, jak snadno lze zablokovat uživatele, stačí klepnout na odkaz pod zprávou. Nadále se však zobrazuje „blokovat“, takže nepozorný uživatel si ani žádné změny nemusí všimnout. Seznam blokovaných najde v nastavení profilu, ale pokud o tom neví, proč by ho hledal? :nevim:

Děkuji a přeji pěkný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58486
4.4.16 06:44

@Linda40 napsala jsem jí sz, že ji hledáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29462
4.4.16 07:22

Nechci malovat čerta na zeď, ale jestli si Tě zakladatelko neblokla schválně - v březnu registrovaný nováček bez příspěků, pohybuje se tu po emiminu jen za účelem obchodu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29462
4.4.16 07:32

Abych nebyla hnidopich, napsala jsem jí SZ taky.
Byla bych ráda, kdybych se mýlila, ale už jsem tu zažila ledacos, nebylo by se čemu divit. Divím se, že nováčci bez příspěvků mohou komunikovat pomocí zpráv, myslela jsem si, že je to nějak omezené, právě k vůli obchodům, spamu a reklamám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
4.4.16 08:31
@Jana206 píše:
Abych nebyla hnidopich, napsala jsem jí SZ taky.
Byla bych ráda, kdybych se mýlila, ale už jsem tu zažila ledacos, nebylo by se čemu divit. Divím se, že nováčci bez příspěvků mohou komunikovat pomocí zpráv, myslela jsem si, že je to nějak omezené, právě k vůli obchodům, spamu a reklamám.

mám ten sam pocit, ale tak napsat jí můžem, že :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
4.4.16 08:41

@Linda40 Jinak souhlas, ze jde snadno a nechtene zablokovat uzivatele.Uz se mi to taky dvakrat stalo a nekolikrat skoro.Pisu z tabletu prevazne a na tom to jde rychle. Jednou sem jela prstem a nechtene sem se odstranila ze soukrome skupiny :P. Pak sem znova zadala o clenstvi. :mrgreen: Tak prejiat se ti pani ozve. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13171
4.4.16 10:01

@Linda40

Dobrý den,

žádné omezení v posílání SZ nemáme. O problematickém tlačítku pro zablokování uživatele v soukromých zprávách víme a chystáme jeho úpravu při následujícím redesignu.

Kdyby se Vám uživatelka ani nadále neozývala, kontaktujte admina v SZ.

Přeji pěkné pondělí všem :mavam:,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
4.4.16 12:00

Děkuji všem za pomoc, uživatelka mi píše, ale já jí stále napsat nemohu. Dotaz na @admin jak dlouho trvá, než se po odblokování zase dají zprávy normálně posílat? Je to hned? Pokud ano, tak mě má stále v blokovaných.

Původně jsem si také myslela, že si mě blokla schválně, chtěla ode mě něco koupit, komunikace byla zdlouhavější, tak jsem si myslela, že si to rozmyslela a blokla mě, abych ji „neotravovala“ :), ale pak se mi právě sama ozvala. A dnes se mi omlouvala, že podle Vašich návodů našla, že jsem skutečně blokovaná. Bohužel, já jí prostě nenapíšu :zed: Jsem zmatená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13171
4.4.16 14:04

Zdravím,

@Linda40 uživatelku jsme kontaktovali i s návodem, jak Vás odblokovat. :) Kdyby byl s komunikací stále problém, napište nám SZ.

adminka Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35603
4.4.16 15:15

Tak jsem se koukla na nastaveni profilu, jestli jsem taky nahodou nekoho nezablokovala a nic takoveho tam nemam. Mozna se polozka objevi, az nekoho zablokuji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
6.9.16 23:01

Ahoj,

v poště se mi hlásí, že nemůžu odeslat SZ uživatelce BumBac, chtěla jsem reagovat na její dotazy. Myslím, že došlo k omylu, můžete jí někdo poprosit o odblokaci, nebo mi napsat, že to nebyl omyl? I když pro blokaci nevidím důvod :-) Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
7.9.16 05:56
@entropy píše:
Ahoj,v poště se mi hlásí, že nemůžu odeslat SZ uživatelce BumBac, chtěla jsem reagovat na její dotazy. Myslím, že došlo k omylu, můžete jí někdo poprosit o odblokaci, nebo mi napsat, že to nebyl omyl? I když pro blokaci nevidím důvod :-) Díky.

ok, pošlu jí sz, odcituji přesně toto, co jsi teď tady napsala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
7.9.16 07:24

@Kotatko03 Moc děkuji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
7.9.16 07:43
@entropy píše:
@Kotatko03 Moc děkuji! :kytka:

není zač, už jsem to poslala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
7.9.16 13:34

@Kotatko03 Děkuji moc za pomoc, tak už jsme zase ve spojení, byl to omyl :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama