Potřebuji na rychlo odjet a jsem na PN

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.6.22 23:09

Potřebuji na rychlo odjet a jsem na PN

Zdravím,
jsem na neschopence s rizikovým těhotenstvím.
Před chvilkou volala tchýně, že je nemocná a potřebuje pomoci s péčí o postiženého švagra. Švagr je dospělý chlap a od cizích si pomoci nenechá.
Během vycházek se tam nedostanu je to 250 km od nás. Bohužel ji nikdo jiný pomoci nemůže. Chlap pracuje na turnusy v zahraničí.

Chci se zeptat.
Kdyby přišla kontrola, myslíte, že by to pochopili? K lékaři se už teď a ani o víkendu nedovolám.

Děkuji moc.

T.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
9020
24.6.22 23:11

A jak jí chceš pomáhat?

• Nahlásit
Anonymní
24.6.22 23:12

@Alriga hlavně uklidit, uvařit a tak. Jenom na sobotu a neděli, než se vrátí chlap z Holandska.

• Nahlásit
9020
24.6.22 23:13
@Anonymní píše:
@Alriga hlavně uklidit, uvařit a tak. Jenom na sobotu a neděli, než se vrátí chlap z Holandska.

Tchyně si neuvari a neuklidi? A to zvládneš?

• Nahlásit
2878
24.6.22 23:14

Tak proč jsi na rizikovým když zvládneš péči o postiženou osobu, to mě fakt hlava nebere. Kontrola to rozhodně nepochopí. Klidně si jeď pokud chceš riskovat kontrolu.

• Nahlásit
3554
24.6.22 23:19

To by fakt nepochopili ;)

• Nahlásit
5026
24.6.22 23:20

Kontrola to určitě chápat nebude, ale silně pochybuji, že ti o víkendu přijde kontrola ;)

• Nahlásit
19616
24.6.22 23:22

Nepochopi.

• Nahlásit
24.6.22 23:23

Tohle mi hlava nebere. Máš rizikové těhotenství a pojedeš 250 km daleko (asi sama, když je manžel pryč) se starat o postiženého dospělého, uklízet a vařit…? Aha.
A ne, pokud přijde kontrola, tak nepochopí a ani bych se nedivila.

• Nahlásit
2787
24.6.22 23:27

Vysvětli mi co by měli pochopit? To, že ty jsi na rizikovém = klidový režim, jedeš 250 km někam do.. do pryč, abys zastala nemocnou tchýni ve starosti o postiženého dospělého a o její domácnost? To nemyslíš vážně že ne?? 😲 😲 8o

• Nahlásit
1594
24.6.22 23:29

To nemyslíš vážně, že ne :)?

• Nahlásit
2992
24.6.22 23:31
@Anonymní píše:
Zdravím,
jsem na neschopence s rizikovým těhotenstvím.
Před chvilkou volala tchýně, že je nemocná a potřebuje pomoci s péčí o postiženého švagra. Švagr je dospělý chlap a od cizích si pomoci nenechá.
Během vycházek se tam nedostanu je to 250 km od nás. Bohužel ji nikdo jiný pomoci nemůže. Chlap pracuje na turnusy v zahraničí.

Chci se zeptat.
Kdyby přišla kontrola, myslíte, že by to pochopili? K lékaři se už teď a ani o víkendu nedovolám.

Děkuji moc.

T.

Chceš riskovat své vlastní dítě a své zdraví, kvůli péči o nemocnou tchyní a švagra, když si na rizikovém…
Pak nepotřebuješ vůbec prac. neschopnost a můžeš klidně i do práce

• Nahlásit
2787
24.6.22 23:38

A mimochodem.. Když pominu fakt, že při PN může přijít kontrola.. To je fakt někdo takhle hloupý, že na rizikovém těhotenství vůbec přemýšlí o takové (s prominutím) hovadilosti jako je starost o postiženého dospělého švagra? 8o 8o :roll:
To už o to dítě nestojíš, nebo proč chceš dobrovolně riskovat, že potratíš? :think: :nevim:

• Nahlásit
8685
24.6.22 23:39

Na to zapomeň

• Nahlásit
8685
24.6.22 23:40
@Anonymní píše:

Ať si nechají jídlo dovézt a úklid pocka.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat