Potřebuji názor nezávislé osoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 19:05
Potřebuji názor nezávislé osoby

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jsem ve složité situaci a potrebuji poradit. Je to na dlouho, ale zkusím to zkrátit. Mě je 29 let, partnerovi 37 let jsme spolu 10 let děti nemáme.

V roce 2013 odjel přítel do zahraničí, celou dobu jsme se bavily, že priletim zanim zniceho nic se on a jeho matka rozhodly, že semnou pojede i jeho bratr se kterým se nemusím. 2 dny před odletem jsem mu řekla, že nepriletim, na pár dní jsme se rozesly. Usmirily jsme se a on se vrátil. V roce 2015 jsme odjeli spolu, zbytek roku byl fajn občasné hádky, ale nic strašného. V roce 2016 jsem udělala blbost, špatně investovala a neřekla mu to, šel do banky a tam se to dozvěděl. Prekously jsme to. Potom přišly hádky, sprosté nadávky z jeho strany. V roce 2018 jsme se dozvěděli, že jeho otec čeká dítě s mladou milenkou. Od července do října den co den řval, nadával a zlost si vybijel na mě. Na začátku listopadu umřela partnerova babička, ještě než jsme odletely na pohřeb se mě ptal zda se sním vrátím, řekla jsem ano a den před odletem jsem mu dala klíče a řekla, že je konec. Letěl sám, já zůstala v ČR on v zahraničí. Odpustil mi to. Koupil mi první letenku já před odletem odmítla, koupil mi druhou já před odletem odmítla když mi koupil třetí a ja jsem znovu neodletela (pokaždé jsem měla strach, že to bude stejny psychicky teror) vrátil se do ČR. Omluvila jsem se, promluvily jsem si a zase „jsme spolu“. Celé 4 měsíce byly v pohodě, planovaly jsme dovolenou a společný návrat do zahraničí, ale na jiné místo. Teď v sobotu mi řekl, že si mnou není potom všem co jsem mu udělala jistý a že mi nevěří, že mu to neudělám znovu. Dneska zamnou přijel a řekl mi, že se vyspal s jinou, prý to byl zkrat a on nevěděl co dělá, prý měl v hlavě prázdno. Zkratat to nebyl protože v neděli byl on, ona a její dítě na plovárně. Psal ji, jak ten den byl super a ona mu posílala pusinky. Ona věděla, že má mě. Znají se týden a on mi řekl, že v tom sexu byly i trošku city.

Otazka zní, mám mu to odpustit když on mi odpustil, že jsem ho tolikrát nechala v zahraničí samotného a nebo ho nechat jít? Řekl mi, že když mu odpustim odletime spolu a na všechno zapomeneme.
Děkuji za přečtení, a radu. Cítím se strašně ponizene a nevím co mám dělat :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5239 příspěvků 10.06.19 19:09

On je blb a ty druhý. Vykašlete se na to, rozchod pro vás bude nejlepší řešení. Chováte se jako děti. Zůstáváte spolu že setrvačnosti, tohle není láska. A není to o tom, zda odpustit, nebo ne. Prostě ten vztah nemá smysl.

Elath
Kecalka 296 příspěvků 10.06.19 19:19

Udělej mu laskavost a rozejdi se s ním, uděláš ho tím šťastným. Z vyprávění seš dost sebestřdená a sobecká, nechápu v čem byl z jeho strany teror, nechápu proč si s ním několikrát vymetla a opustila ho, nechala si zaplatit cestu a stejně několikrát nepřijela. Lhala si mu a investovala bez jeho vědomí společné peníze. Já bych tě na jeho místě kopla do zadku.
Ukonči to, bude mu bez tebe líp.

Petula306
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 10.06.19 19:20

Asi ho přestalo bavit pořád kupovat letenky zbytečně.

AnastazieB
Echt Kelišová 8776 příspěvků 10.06.19 19:23

Nevidím v tom žádnou budoucnost, k čemu tohle je? On tě podvede, ty odmítneš přiletět 3×!, a to celé pořád dokola. Pak na tebe 4 měsíce řve, ty mu zas odpustíš… Rozejděte se a najdi si někoho normálního a ty se také zkus chovat normálně.

lachtanice86
Echt Kelišová 8343 příspěvků 10.06.19 19:24

Já už bych o tebe dávno zájem neměla. Ukonči to, bude mu líp.

Russet
Neúnavná pisatelka 17205 příspěvků 10.06.19 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jsem ve složité situaci a potrebuji poradit. Je to na dlouho, ale zkusím to zkrátit. Mě je 29 let, partnerovi 37 let jsme spolu 10 let děti nemáme.

V roce 2013 odjel přítel do zahraničí, celou dobu jsme se bavily, že priletim zanim zniceho nic se on a jeho matka rozhodly, že semnou pojede i jeho bratr se kterým se nemusím. 2 dny před odletem jsem mu řekla, že nepriletim, na pár dní jsme se rozesly. Usmirily jsme se a on se vrátil. V roce 2015 jsme odjeli spolu, zbytek roku byl fajn občasné hádky, ale nic strašného. V roce 2016 jsem udělala blbost, špatně investovala a neřekla mu to, šel do banky a tam se to dozvěděl. Prekously jsme to. Potom přišly hádky, sprosté nadávky z jeho strany. V roce 2018 jsme se dozvěděli, že jeho otec čeká dítě s mladou milenkou. Od července do října den co den řval, nadával a zlost si vybijel na mě. Na začátku listopadu umřela partnerova babička, ještě než jsme odletely na pohřeb se mě ptal zda se sním vrátím, řekla jsem ano a den před odletem jsem mu dala klíče a řekla, že je konec. Letěl sám, já zůstala v ČR on v zahraničí. Odpustil mi to. Koupil mi první letenku já před odletem odmítla, koupil mi druhou já před odletem odmítla když mi koupil třetí a ja jsem znovu neodletela (pokaždé jsem měla strach, že to bude stejny psychicky teror) vrátil se do ČR. Omluvila jsem se, promluvily jsem si a zase „jsme spolu“. Celé 4 měsíce byly v pohodě, planovaly jsme dovolenou a společný návrat do zahraničí, ale na jiné místo. Teď v sobotu mi řekl, že si mnou není potom všem co jsem mu udělala jistý a že mi nevěří, že mu to neudělám znovu. Dneska zamnou přijel a řekl mi, že se vyspal s jinou, prý to byl zkrat a on nevěděl co dělá, prý měl v hlavě prázdno. Zkratat to nebyl protože v neděli byl on, ona a její dítě na plovárně. Psal ji, jak ten den byl super a ona mu posílala pusinky. Ona věděla, že má mě. Znají se týden a on mi řekl, že v tom sexu byly i trošku city.

Otazka zní, mám mu to odpustit když on mi odpustil, že jsem ho tolikrát nechala v zahraničí samotného a nebo ho nechat jít? Řekl mi, že když mu odpustim odletime spolu a na všechno zapomeneme.
Děkuji za přečtení, a radu. Cítím se strašně ponizene a nevím co mám dělat :nevim:

Nic neodpouštět. Konec.

fera21
Kecalka 301 příspěvků 10.06.19 19:30

Já bych asi nedokázal být s člověkem, který ve 29 letech stále nezjistil, že v příčestí minulém množného čísla se v tomhle tvaru nepíše y.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 10.06.19 19:30
@Elath píše:
Udělej mu laskavost a rozejdi se s ním, uděláš ho tím šťastným. Z vyprávění seš dost sebestřdená a sobecká, nechápu v čem byl z jeho strany teror, nechápu proč si s ním několikrát vymetla a opustila ho, nechala si zaplatit cestu a stejně několikrát nepřijela. Lhala si mu a investovala bez jeho vědomí společné peníze. Já bych tě na jeho místě kopla do zadku.
Ukonči to, bude mu bez tebe líp.

Ty jo, clovek ani nemusi utracet za sezeni u psychologa, staci emimino a vsichni hned vedi, jaky clovek je a co vsechno chtel a nechtel apod :potlesk:
Zakladatelko nema to budoucnost, zvlast kdyz uz ma „vztah“ s jinou :nevim: najdi si jineho ;)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 10.06.19 19:31
@fera21 píše:
Já bych asi nedokázal být s člověkem, který ve 29 letech stále nezjistil, že v příčestí minulém množného čísla se v tomhle tvaru nepíše y.

To je zase prispevek, k temtu kulovy, ale rypnout si musi :poblion:

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 10.06.19 19:35

Co bude dál, záleží na tobě. Pokud dokážete za tím vším šílenstvím udělat oba tlustou čáru a začít znovu, tak by to třeba klapnout mohlo. Zkus si to v klidu promyslet :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8487 příspěvků 10.06.19 19:37

1. Zopakuj si gramatiku… opravdu to taha oci :?
2. Najdi si nejakeho normalniho chlapa a zacni budovat seriozni vztah. Tahle houpacka, co tady popisujes, je priserna.

Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 10.06.19 19:41

Oba ste jak deti. Rozejdete se a budete oba šťastnější.

terien
Extra třída :D 11765 příspěvků 10.06.19 19:58
@Tazvesnice píše:
To je zase prispevek, k temtu kulovy, ale rypnout si musi :poblion:

No, upřímně řečeno mě chvíli trvalo, než jsem zjistila, kdo s kým se vlastně rozcházel. Když se tchýně domluvila a pak se rozešlY :think:

Filzefina
Kecalka 224 příspěvků 10.06.19 20:16

Boze…spis bych rekla ze je vam 15. Rozejdete se a ty nez si nekoho dalsiho najdes si to trosku srovnej sama v sobe…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama