Potřebuji odejít, ale teď není kam

Anonymní
31.3.21 22:07

Potřebuji odejít, ale teď není kam

Už delší dobu to máme mezi sebou s manželem špatné, dává přednost hlavně počítači, naštěstí někdy i naší dceři, já jsem úplně bokem. Ta, co ho neustále jen buzeruje, hádá se s ním a kvůli které si nemůže dělat, co chce. Ideální svět by vypadal tak, přijet z práce a jít na počítač. Spát a zas do práce. On finančně zabezpečuje rodinu, tím to přece hasne. Ovšem kompletní servis, který ho čeká každý den, je samozřejmost. Rozhovor není možný, chytá mě za slovo, jen uráží, nechce se o ničem bavit. Má frustrace už je vážně vysoko. Zapomněla jsem prve napsat, že brzy očekáváme druhý přírůstek, což situaci ještě víc komplikuje. Tehdy ale ještě bylo vše víceméně v pořádku, teď má vše totálně na háku, asi že „má splněno“. Potřebuji na pár dnů odjet, odpočinout si od sebe, ale není kam. Ubytovací služby nefungují, rodiče jsou z jiného okresu. Nějaká rada, jak se nezbláznit? :zed:

Příspěvek upraven 31.03.21 v 22:19

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23793
31.3.21 22:13

Za rodiči klidně můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
31.3.21 22:14

Napiš si prohlaseni, že se jedeš starat o rodiče a jeď. Možná se ti na chvíli uleví, ale co pak? Až se vrátíš tak to bude stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
31.3.21 22:14

A v čem je problém, že jsou rodiče z jiného okresu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 22:17

Doporučuji odejít úplně, protože odejít jen na chvíli problém nevyřeší. Problémem je manzelovo chování a to pochybuji, že se změní, protože lidé se v zásadě nemění. Řekne se to strašně lehko a provádí těžko, odejít. Ideálně pokud někoho máš, kdo by tě vzal k sobě, ideálně rodina. Nebo najít někoho normálního a s ním začít žít. Ale to by nemělo být na sílu a jen tak z ničeho nic.
Držím pěsti. A žasnu, kolik lidí řeší vztahove problémy a kolik lidí řeší tyto problémy jen chvíli po narození miminka. To mi připadá strašně smutné, protože sama mám miminko a tohle zažívat musí být peklo, totální zklamání a desiluze. Dokud jsem neměla emimino profil, netušila jsem. Ale to je už jen má poznámka pod čarou. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 22:22

@JancaS84 @Kutil Tom Musela bych přes několik okresů, já strach nemám, nejhůř by nás poslali zase domů. Jenže rodiče mají strach, přímo tuto situaci jsem s nimi neřešila, ale když na to padla řeč, říkali, že vedle nich bydlí nějací lidé z úřadu a že furt na někoho „práskají“, všimli by si cizího auta..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 22:25

@Madeleine…atd Vím o tom, i když samozřejmě malá jiskřička naděje by byla. Samy s dcerou jsme byly jednou pryč na několik dnů a opravdu hodně jsme tehdy ještě příteli chyběly, myslím, že to taky k něčemu bylo, nevidět se každý den. Zapomněla jsem předtím napsat, že očekáváme druhé :-/ Ale já mám pocit, jako by si myslel, že má splněno, dům, dvě děti, svatba a konec šmitec, můžu si dělat, co chci. Jeho chování se radikálně změnilo za posledních 6 měsíců a rozhovory jsou úplně k ničemu. Vlastně to spíš rozhovory ani nejsou..

Příspěvek upraven 31.03.21 v 22:26

• Citovat
  • Nahlásit
7578
31.3.21 22:25
@Anonymní píše:
@JancaS84 @Kutil Tom Musela bych přes několik okresů, já strach nemám, nejhůř by nás poslali zase domů. Jenže rodiče mají strach, přímo tuto situaci jsem s nimi neřešila, ale když na to padla řeč, říkali, že vedle nich bydlí nějací lidé z úřadu a že furt na někoho „práskají“, všimli by si cizího auta..

Dneska jsme jeli přes 2 okresy a nikde ani noha. Ale od zítra se obávám, že bude kontrol plno. Sousedům může být po tom co tam děláte kulovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
31.3.21 22:28
@Anonymní píše:
@JancaS84 @Kutil Tom Musela bych přes několik okresů, já strach nemám, nejhůř by nás poslali zase domů. Jenže rodiče mají strach, přímo tuto situaci jsem s nimi neřešila, ale když na to padla řeč, říkali, že vedle nich bydlí nějací lidé z úřadu a že furt na někoho „práskají“, všimli by si cizího auta..

No a co myslíš, že by se stalo, kdyby „napráskali“ cizí auto? Nic. I kdyby tam přišli policajti, nemusíš se s nimi bavit a nic jim vysvětlovat. U rodičů klidně můžeš bydlet a nikdo nemá nárok říct ani popel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
31.3.21 22:28

Ty jo tak to je fakt situace. Navíc rozchazet se v těhotenství musí být fakt šílený. Vůbec si neumím představit, se teď někam stěhovat. 8o
A co ho takhle vyhodit z bytu ať si táhne k mamince že potřebuješ klid? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23793
31.3.21 22:29
@Anonymní píše:

A nevymlouváš ty se trošku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
31.3.21 22:33
@Anonymní píše:
Už delší dobu to máme mezi sebou s manželem špatné, dává přednost hlavně počítači, naštěstí někdy i naší dceři, já jsem úplně bokem. Ta, co ho neustále jen buzeruje, hádá se s ním a kvůli které si nemůže dělat, co chce. Ideální svět by vypadal tak, přijet z práce a jít na počítač. Spát a zas do práce. On finančně zabezpečuje rodinu, tím to přece hasne. Ovšem kompletní servis, který ho čeká každý den, je samozřejmost. Rozhovor není možný, chytá mě za slovo, jen uráží, nechce se o ničem bavit. Má frustrace už je vážně vysoko. Zapomněla jsem prve napsat, že brzy očekáváme druhý přírůstek, což situaci ještě víc komplikuje. Tehdy ale ještě bylo vše víceméně v pořádku, teď má vše totálně na háku, asi že „má splněno“. Potřebuji na pár dnů odjet, odpočinout si od sebe, ale není kam. Ubytovací služby nefungují, rodiče jsou z jiného okresu. Nějaká rada, jak se nezbláznit? :zed:Příspěvek upraven 31.03.21 v 22:19

Obávám se, že bude hůř, manžel si začal žít v mém druhém těhotenství svůj život, sice mu k tomu dopomohla asi jeho podřízená, nicméně pokud už teď nejeví vůbec žádnej zájem o rodinu, tak možná dopadnete stejně jako já :-D ale já nakonec zas tak špatně nedopadla, sice s mužem nejsme, odstěhovala jsem se od něj v prosinci s dvěma dětmi (v létě 2 a 3), ale mám se s dětmi fajn, psychicky jsem na tom o dost lépe než když jsme byli spolu a rozhodně toho kroku od něj odejít, určitě nelituji. Pokud si vás muž nebude vážit, zbytečně to neprodlužujte a běžte od sebe. Čím by pak byly děti starší, tím by hůře snášely tu změnu. Naše děti tím, že jsou malinké, tak tomu zatím vůbec nerozumí a v podstatě to pro ně nebyla skoro žádná změna, protože jsem se stejně vždycky starala jen já a na to byly zvyklé a vůbec netrpí tím, že žijeme odděleně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 22:34
@hanka.br. píše:
A nevymlouváš ty se trošku?

Já určitě ne, to jsou argumenty rodičů, oni jsou bohužel celkově z covid situace dost ve stresu, mají strach z nákazy i z dalších problémů.. Být to na mě, tak už jsme tam jely dávno, nejpozději zítra ráno sedly do auta a jely. Manželovi bych ve styku s dcerou nikdy nebránila, i když se chová jak se chová, ale pár dnů by opravdu na škodu nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
7578
31.3.21 22:35

Tvl druhý na cestě. Proč když vám to dlouhodobě nefunguje :nevim: Navrhni manželskou poradnu. Ale ten se prostě nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
31.3.21 22:37
@Anonymní píše:
@Madeleine…atd Vím o tom, i když samozřejmě malá jiskřička naděje by byla. Samy s dcerou jsme byly jednou pryč na několik dnů a opravdu hodně jsme tehdy ještě příteli chyběly, myslím, že to taky k něčemu bylo, nevidět se každý den. Zapomněla jsem předtím napsat, že očekáváme druhé :-/ Ale já mám pocit, jako by si myslel, že má splněno, dům, dvě děti, svatba a konec šmitec, můžu si dělat, co chci. Jeho chování se radikálně změnilo za posledních 6 měsíců a rozhovory jsou úplně k ničemu. Vlastně to spíš rozhovory ani nejsou..Příspěvek upraven 31.03.21 v 22:26

Tak tohle mě vede k myšlence, jestli taky nemá někde nějakou kamarádku, protože u mého chlapa bylo to samé a pak se z toho vyklubalo, že si velmi dobře rozumí s někým jiným a čím milejší byl na ostatní, tím hnusnější byl na mě. On si na mě v podstatě vybíjel to, že asi nemůže být s ní a musí doma trpět s námi, strašná nekomunikace a choval se ke mně fakt hnusně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat