Potřebuji podporu, znásilnění

Anonymní
30.6.15 18:08

Potřebuji podporu, znásilnění

Ahoj, po dlouhé úvaze píši sem. Jsem na to děsně sama a třeba mi pomůže se vypsat.
loni mne znásilnil hnusný chlap. Teď jsem byla u soudu. Všechno se mi to vrátilo. Je mi hrozně zle.
Nebyla jsem jediná, takže zatím nevím, kolik dostal. soud ještě nerozhodl.
Holky, tohle bych nikomu nepřála, vypovídat před tolika lidmi, navíc si to vše oživit. Strašně se mi to vrací, chvilkama nerozlišuji, co je realita a co ne. cítím to, jako by se to dělo znova.
Ten pocit špíny, hnusu a tak nikomu nepřeju. Jsem zoufalá a bojím se. Strašně to bolí. :,(

Šla jsem tehdy se setkání s kamarády, vyhlídl si mne a sledoval mne. Pak mne praštil několikrát něčím do hlavy a já se probrala několik metrů od místa, kde mne praštil. Znásilnil mne vaginálně, pak už při plném vědomí análně a ještě jsem musela udělat mu to orálně. Je mi zle. :poblion: Myslela jsem, že mne zabije, pořád mi to říkal, nakonec mne nechal…

Rány už se zahojily, ale ta psychika. Vždy jsem byla zvyklá pomáhat liddem, ale sama sobě nemůžu. Nevím, co dělat, bojím se svých myšlenek, které vedou k tomu ublížit si. Bojuju s tím, ale je to silný protivník.
Omlouvám se, že na vás házím své starosti, ale je toho moc. Potřebovala jsem se vypsat a třeba poradit, jak přežít další den. Děti na prázdninách, chlap v práci až do pátku… Děkuju vám za to, že jsem se mohla vypsat a omlouvám se, jestli to není srozumitelné.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1371
30.6.15 18:17

Posílám ti hodne síly, ani si to nedovedu představit.. Co pozvat nejakou kamarádku k tobe abys nebyla sama a prisla na jiny myšlenky. Je mi to líto, tací lidi jako on, to je šílený.. Přeju ti hodne sil a psychickou pohodu, chce to čas, ikdyz to je těžké :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
30.6.15 18:19

Dobrý den, je mi opravdu líto co se stalo :( Je to hnus co se dějě!!! Ale nebylo by lepší zajít k psychologovi? A vyzpovídat se jemu? Přeci jenom my ti moc ted nepomůžeme.. můžeme tě povzbudit, že snad se časem rány zahojí ale asi by bylo lepší vyhledat odbornou pomoc.. Jina přeju hodně síly a už jen to nejlepší do života :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
30.6.15 18:22

Musí to být pro tebe hrozně těžké. Snaž se na to zapomenout, i když to úplně nepůjde, ale bude lépe. Tomu hajzlovi bych přála, co nejvíce let, aby dostal. Přeji ti hodně sil.

Příspěvek upraven 30.06.15 v 18:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
30.6.15 18:22

Pokud by jsi chtěla písni SZ :hug: :hug: :hug: :hug:

Vím jaké to je. Mám to bohužel za sebou taky. Je to už několik let.

Drž se :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 18:23

Holky děkuju za podporu, je to strašně těžké. K psychiatrovi jdu, ale až po její dovolené. Kamarádka přijede, taky v pátek nebo v sobotu, do té doby to musím nějak přeýít doma sama. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
30.6.15 18:23
@misa.859 píše:
Musí to být pro tebe hrozně těžké. Snaž se na to zapomenout, i když to úplně nepůjde, ale bude lépe. Tomu hajzlovi bych přála, co nejvíce let, aby dostal. Přeji ti hodně sil.Příspěvek upraven 30.06.15 v 18:22

Já bych takovým… přála úplně jiný věci :cert: :cert: :cert: Ani nemůžu napsat jaký, zas bych měla černej puntík :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Carolanis
30.6.15 18:24

Co třeba zkusit nějaké skupinové psychoterapie? Mohlo by ti to pomoct :)
Zkus se něčím zabavit, abys na to nemusela furt myslet. Kup si plátno, maluj, umyj okna, přestav nábytek v domě.. Tohle nám vždy radili na psychologii, člověku se vnitře uleví.. aspoň maličko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 18:25

@Krasavicaa Děkuju moc, ráda bych zůstala úplně anonymní. Strašně mne mrzí, že se to stalo i Tobě :( Dá se z toho dostat? Jsi skvělá, že to napíšeš takhle veřejně! Klobouk dolů!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 18:28

@Carolanis „trauma skupina“ začíná až v září. Jinak bych šla mezi podobné lidi hned. Hlavně přežít do pátku. To by člověk nevěřil, jak jsou najednou dny dlouhé, jak může být člověku špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
Carolanis
30.6.15 18:31
@Anonymní píše:
@Carolanis „trauma skupina“ začíná až v září. Jinak bych šla mezi podobné lidi hned. Hlavně přežít do pátku. To by člověk nevěřil, jak jsou najednou dny dlouhé, jak může být člověku špatně…

Zkus udělat to, co jsem ti poradila. I různá psychoterapie probíhá tím, že se lidé věnují nějaké činnosti. Při kreslení se vyplavují city, zní to jednoduše, ale pomáhá to.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
30.6.15 18:43
@Anonymní píše:
@Krasavicaa Děkuju moc, ráda bych zůstala úplně anonymní. Strašně mne mrzí, že se to stalo i Tobě :( Dá se z toho dostat? Jsi skvělá, že to napíšeš takhle veřejně! Klobouk dolů!

Bylo mi 15… Je to uz 11 let, takze jsem mela dost casu se s tim smirit. Akorat kdyz tohle ctu, tak semi otvira kudla v kapse! Vykastrovala bych to!!!
Rok jsem dochazela na sezeni. A hodne pomaha o tom mluvit a neuzavirat do se do sebe. Uvidis, ze cas je nejlepsi lekar. ;) :hug: a kdyz budes sama, tak se necim zamestnej, at nemas cas na premysleni ;) je to tezke, ale zvladnes to, prekonas to :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 18:51

Ahoj, to je strašné, je mi to líto :( Hlavně se drž, zažila jsem něco podobného ve 20,moje mamka taky, když ji bylo 11 :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.6.15 18:58

Ahoj
Znám ten pocit méněcennosti, špíny, hnusu… Je mi moc líto, že jsi to musela prožít. :hug:

Já jsem to teda nějak zvládla, aniž bych to řešila (rodina o tom neví, na policii jsem nebyla ani nikde jinde než na gyndě jsem nebyla). Byla jsem mladá a přišla jsem tak o panenství (rok si už nepamatuji - asi 16 let mi bylo). Zavolala jsem kamarádce, která byla daleko, o radu a pak jsem to řekla při registrování na gyndě. Jinak jsem to tehdy nikomu neřekla. Bylo to těžké, ale zvládla jsem to. Později to vytanulo, při pokusu o intimní chvilku… Přítel mi tehdy moc pomohl. Myslím si, že je to definitivně za mnou.

Myslím si, že rada nějak se zaměstnat je dobrá. Nebuď doma v tichu, v tichu se líp přemýšlí než v hluku. A teď se určitě potřebuješ odreagovat. Co takhle to ze sebe „vybít“ nějakým cvičením? :think: Nebo mě napadlo, zkus zavolat na linku bezpečí. Tam se můžeš svěřit a vypovídat. :think:

Každopádně držím pěsti, ať je ti brzo dobře. Určitě to zvládneš. :hug:

Třeba anonym Z.

• Nahlásit
  • Citovat
50114
30.6.15 19:06
@Anonymní píše:
Holky děkuju za podporu, je to strašně těžké. K psychiatrovi jdu, ale až po její dovolené. Kamarádka přijede, taky v pátek nebo v sobotu, do té doby to musím nějak přeýít doma sama. :,(

Nebuď doma sama. Běž se projít, nakoupit, zaplavat si, do kina nebo jeď k někomu známému, k rodičům, cokoliv. Zrovna dneska pro tebe není dobrý, abys byla sama a přemýšlela o tom. Drž se, časem bude líp :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama