Dávky mi nestačí ani na nájem

Anonymní
17.10.19 21:02

Potřebuji pomoct nevím si rady

Dobrý den holky potřebuji se jen na něco zeptat nemám vtom jasno…Snad někdo bude vědět… Jsem na UP.. Samoživitelka, S jedním dítětem Jsou mu 2roky, otec se nanas doslova vyprd! Takže jsem musela jít na UP.. Bidlím v podnájmu ve vesnicí, nájem platím 12350,+ Elektřinu 1500kc, Stoho mi platí Příspěvek na Bidlení 5700,1200hmotka, 4190rd. A alimenty 1000kc který ani nechodí… A to mi nevychází ani na nájem ani jídlo,, paní pořád říká že nemám nárok na nic… Kdybych mohla tak se na nakej up.. Vyprdnu ale s 2letym dítětem to nejde… Může někdo poradit? Kdo má stimhle zkušenosti, budu moc ráda.,,,a omlouvám se za chyby blbne mi telefon dekuju :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.10.19 21:07

Máš nějak málo na bydlení. Kamarádka platí 9500 nájem se vším plat 6000 no ma teda 2 děti ale dávají ji na bydlení 7000.
Jo a ještě nemáš přídavek na dítě??

• Citovat
  • Nahlásit
19427
17.10.19 21:09

Zlobi telefon? No pokud nezvladne slovo bydleni, tak je na hozeni do kose. Problem bude ve vysokem najmu na male vesnici, kde bude nizsi prispevek na bydlení nez ve vetsim městě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
17.10.19 21:09

A na cos bys jako chtěla mít ještě nárok?? Proč máš rodicak jenom 4000? Najdi si levnější bydlení. A chyby co v textu máš určitě nedělá tvůj telefon 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
17.10.19 21:11

Řekla bych, že tam bude problém v tom, že je ten nájem pro dvě osoby na vesnici (obci s malým počtem obyvatel) příliš vysoký, takže je výše příspěvku na bydlení na stropu vyplývajícím z tabulek. Řešila bych primárně levnější bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
17.10.19 21:20

Máš moc drahé bydlení, jen ty a dítě na vesnici, to můžeš bydlet za polovinu…v první řadě změň bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
17.10.19 21:42

Rozhodně bych řešila levnější bydlení a ty hrubky jsou mazec telefon tohle nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
17.10.19 21:51
@Anonymní píše:
Dobrý den holky potřebuji se jen na něco zeptat nemám vtom jasno…Snad někdo bude vědět… Jsem na UP.. Samoživitelka, S jedním dítětem Jsou mu 2roky, otec se nanas doslova vyprd! Takže jsem musela jít na UP.. Bidlím v podnájmu ve vesnicí, nájem platím 12350,+ Elektřinu 1500kc, Stoho mi platí Příspěvek na Bidlení 5700,1200hmotka, 4190rd. A alimenty 1000kc který ani nechodí… A to mi nevychází ani na nájem ani jídlo,, paní pořád říká že nemám nárok na nic… Kdybych mohla tak se na nakej up.. Vyprdnu ale s 2letym dítětem to nejde… Může někdo poradit? Kdo má stimhle zkušenosti, budu moc ráda.,,,a omlouvám se za chyby blbne mi telefon dekuju :)

Naklady na bydleni mas neumerne vysoke. Alimenty naopak nizke. Takze cestou je najit levnejsi bydleni a pozadat o zvyseni alimentu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat