Potřebují pomoct poradíte? Zánět močových cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klíč568
Povídálka 20 příspěvků 06.02.19 08:25
Potřebují pomoct poradite?

Zdravím potřebují nutně poradit :( uz měsíc me trapi zánět močových cest tentokrát nic nepali-neštipe prostě čuram normalne ale stále se trapim a nemůžu se zbavit toho pocitu ze musim čurat uz nevím co pomůže ma někdo skušenosti? :( děkuji jo a ještě musim dodat plně kojim 3 měsíční holčičku..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 9637 příspěvků 06.02.19 08:28

A bylas u doktora? Nebo aspoň dala na rozbor moč?

klíč568
Povídálka 20 příspěvků 06.02.19 08:33
terien

Právě ze ne jenom jsem po telefonu řekla mou situaci a dala mi antibiotika Xirimax 500 a porad nic..

Uživatel je onlinePupa94
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 08:33

Mě na zánět moč. cest hodně pomohly kapky Rowatinex. Jen nevím jak jsou vhodné při kojeni to by sis musela zjistit na netu v pribalovem letáků.

klíč568
Povídálka 20 příspěvků 06.02.19 08:34

@Pupa94 skusim se mrknout dekuji

Uživatel je onlinePupa94
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 08:36

@klíč568 teď sem koukala a je psáno že by je neměly brát ženy do 3 měsíců tehu a kojící. Takže asi nic :(

Mava
Generální žvanilka 24861 příspěvků 06.02.19 08:40

Kup si Blokurimu. Ze začátku pit co hodinu, pak ráno a večer. Nemůžu si ji vynachválit.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 06.02.19 08:40

@Pupa94 Jo,ty jsou dobre. Taky mi pomohly.

Nebo zkusit Blokurimu,ta je taky fajna a myslim,ze by se mohla i pri kojeni.

Nicmene te nechci strasit,mela jsem neco podobnyho,po 3 prodelanych zanetech (o kterych jsem ani nevedela,jen me pobolivalo bricho), jsem mela stejne potize. Neustaly pocit,ze se mi chce curat,curala jsem celkem i dost,jen slabym proudem. Nekolik vysetreni na urologii, nasazena autovakcina na zanety,ale tyto problemy pretrvavaly. Pak jsem otehotnela a vsechny tyto potize zmizely jako mavnutim kouzeleneho proutku. I doktor potvrdil,ze tehotenstvim vetsina potizi tohoto charakteru mizi.

joy.division.control
Závislačka 2879 příspěvků 06.02.19 08:45

Mi antibiotika nezabiraji, jedine volne prodejny Uroval manosa AKUT ;) Koukala jsem na pribalovy letak a mohou tehotne i kojici. A hodne, opravdu hodne pij vody ;)

Ou
Kelišová 6330 příspěvků 06.02.19 08:46

Zajdi k lékaři se vzorkem moči, nech udělat kultivace a leč to specificky.

terien
Echt Kelišová 9637 příspěvků 06.02.19 08:46

Jako že ti dali antibiotika po telefonu?? Bez rozboru moči? To dobrý :think: no jestli bereš atb a stejně tyhle potíže máš tak to asi nebude vázané k zánětu protože to už by se ti muselo ulevit.

klíč568
Povídálka 20 příspěvků 06.02.19 08:50

@Ou skusim snad to pomůže diky

klíč568
Povídálka 20 příspěvků 06.02.19 08:53

@terien skousela jsem i volnou prodejnu moc mi toho při kojeni nedoporučují dali mi PROLACTON URO akut to mi vubec nezabira

sediza
Ukecaná baba ;) 1933 příspěvků 06.02.19 09:21

Jak dlouho berete antibiotika? Zanět způsobuje sice z valné většiny E. Coli, ale problém je v tom, že to za 1. Může byt něco jiného (virus, kvasinky, chlamydie, atd.) nebo za 2. Je E.Coli rezistentni na ATB. To je velmi pravděpodobné a časté. Z tohoto důvodu je NUTNÉ před nasazením ATB léčby udělat kultuvaci s citlivostí na antibiotika. Můžete mít bakterii, která je citlivá třeba jen na dvoje antibiotika z třinácti. Nic neobvyklého. Pokud lékař dává ATB bez kultivace, už bych k němu nešla. Teď, pokud berete ATB déle než 5 dní a nepomohlo to, kontaktujte lékaře. Bude nutné počkat několik dní od vysazení ATB a až pak udělat kultivaci. Protože výsledek teď bude zkreslený. Jinak na záněty močových cest pomáhá pravidelné užívání Block urima, lichořeřisnice kapky, urologický čaj a z dlouhodobého hlediska Urovaxom nebo autovakcína přímo pro Vás. Urovaxom je vhodný pouze v případě prokázání E. Coli. Rowatinex pomáhá pouze proti křečím při močení-bolestivosti. Na brusinky neexistují studie, které by věrohodně prokázaly účinnost při akutním zánětu. Vyhněte se kořeněným jídlům, kávě a alkoholu. Vynechte i sladkosti a kupte si Pearls probiotika na uro-gyn trakt. Jsou v lekárně většinou na objednávku. Dejte pak vědět, kdy jste se vyléčila. Hodně štěstí.

Meily
Kecalka 370 příspěvků 06.02.19 09:26

Zajdi k doktorovi na rozbor moči, takhle střílet od oka prášky je k ničemu, má ti léčit to co ti přesně je.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >