Potřebuji pomoct s vyplněním formuláře.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vercaa1122
Povídálka 11 příspěvků 2 inzeráty 07.11.18 19:00
Potřebuji pomoct s vyplněním formuláře.

Zdravím Vás všechny, podruhé skládám maturitu, asi. Potřebovala bych pomoct s vyplněním formuláře : Prohlášení osob, které nemají příjmy rozhodné pro nárok na dávky. Je to tam tak na houby napsané, že se absolutně netuším co po mě chtějí. Čtu si to pořád dokola a čím déle to čtu, tím víc tomu nerozumím. Pomohl by mi někdo, prosím?
Moc děkuji :) :)

Reakce:
Yopii
Kecalka 319 příspěvků 07.11.18 19:07

Ja z toho taky maturovala, tak jsem to nechavala prazdne a vyplnovala az na miste, kde mi pomohla pani, ktere jsem to predavala :D

Babička Kristýnka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 07.11.18 19:21

Maturitu z toho teda nemám :oops: , ale z čím tam chceš poradit? Příjmení, jméno, rodné číslo, rodné příjmení, titul před, za, podpis?

Monchichik
Kelišová 6163 příspěvků 07.11.18 19:27

A k čemu je to prohlášení? K příspěvku na bydlení? Tak na tom hlavním papíru, kdo to pobírá si např. ty a na tomhle, o osobách, které nemají příjmy…napíšeš např. svoje dítě, protože to nemá žádný příjem

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 07.11.18 20:06

To je pro osoby, které jsou s tebou posuzované a nemají přijmy. Nejčastěji jsou to děti (klidně i miminko). Napiš jméno příjmení a rodné číslo dítěte a podepis (ty jako zákonný zástupce) a hotovo.

mamča-2009
Povídálka 18 příspěvků 16.01.19 10:29

Dobrý den dají se někde prosím stáhnout formulaře na přídavky na dítě hlavně tedy potvrzeni o příjmu děkuji

Aquarius38
Stálice 88 příspěvků 17.01.19 21:02
@Vercaa1122 píše:
Zdravím Vás všechny, podruhé skládám maturitu, asi. Potřebovala bych pomoct s vyplněním formuláře : Prohlášení osob, které nemají příjmy rozhodné pro nárok na dávky. Je to tam tak na houby napsané, že se absolutně netuším co po mě chtějí. Čtu si to pořád dokola a čím déle to čtu, tím víc tomu nerozumím. Pomohl by mi někdo, prosím?
Moc děkuji :) :)

Nevím jistě, ale myslím si, že je to jakákoliv forma zaměstnání, nebo OSVČ - třeba i na částečný úvazek a jakékoliv dávky od úřadů se nepočítají, protože pro to nic fyzicky nevykonáváš z pohledu odvodů na socku a zdrávku. Myslím si to, ale jistě to nevím :nevim:.

Monchichik
Kelišová 6163 příspěvků 18.01.19 07:13

@mamča-2009 přímo na stránkách ministerstva sociálních věcí a práce by to mělo jít

Aquarius38
Stálice 88 příspěvků 18.01.19 08:40

Pravda, a vždycky platí a platit bude, že je lepší bejt chvíli za krávu /vola, než celou dobu za pitomce. Kdo se nezeptá, nic se nedozví.
Už Cicero říkal : „je lepší, když o mě lidi říkají, že jsem se začal učit pozdě, než aby říkali, že jsem se neučil vůbec“ ; takže asi tak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >