Potřebuji pomoct s vyplněním formuláře.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vercaa1122
Povídálka 11 příspěvků 3 inzeráty 07.11.18 19:00
Potřebuji pomoct s vyplněním formuláře.

Zdravím Vás všechny, podruhé skládám maturitu, asi. Potřebovala bych pomoct s vyplněním formuláře : Prohlášení osob, které nemají příjmy rozhodné pro nárok na dávky. Je to tam tak na houby napsané, že se absolutně netuším co po mě chtějí. Čtu si to pořád dokola a čím déle to čtu, tím víc tomu nerozumím. Pomohl by mi někdo, prosím?
Moc děkuji :) :)

Reakce:

Yopii
Kecalka 238 příspěvků 07.11.18 19:07

Ja z toho taky maturovala, tak jsem to nechavala prazdne a vyplnovala az na miste, kde mi pomohla pani, ktere jsem to predavala :D

Babička Kristýnka
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 07.11.18 19:21

Maturitu z toho teda nemám :oops: , ale z čím tam chceš poradit? Příjmení, jméno, rodné číslo, rodné příjmení, titul před, za, podpis?

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 5165 příspěvků 07.11.18 19:27

A k čemu je to prohlášení? K příspěvku na bydlení? Tak na tom hlavním papíru, kdo to pobírá si např. ty a na tomhle, o osobách, které nemají příjmy…napíšeš např. svoje dítě, protože to nemá žádný příjem

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 07.11.18 20:06

To je pro osoby, které jsou s tebou posuzované a nemají přijmy. Nejčastěji jsou to děti (klidně i miminko). Napiš jméno příjmení a rodné číslo dítěte a podepis (ty jako zákonný zástupce) a hotovo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >