potřebuji poradit

30
29.12.08 23:50

potřebuji poradit

Asi to sem nepatří, ale doufám, že některá poradíte.

Mám 20měs.starou dceru a stále kojím. Nyní se mi nedostavila MS (kterou mám pořád ještě nepravidelnou) a tak jsem si minulé úterý dělala těh. test, který dost zřetelně ukázal, že jsem těhotná. Ovšem cca dva dny po té jsem začala hodně krvácet a trvalo to tři dny. Jsem pořád unavená, pobolívá mě břicho a hlava. Dnes mi zase těh. test ukázal, že těhotná jsem. Vůbec nevím, co mám dělat. Teď mezi svátky můj Dr. neordinuje. Mohla jsem potratit? Nesetkala jste se s tím některá z vás???

Prosím poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
30.12.08 01:10

Některá embrya přežijí i masivní krvácení, určitě můžeš být těhotná. Ale také nemusíš a můžeš mít v sobě ještě hormony, které způsobí falešně pozitivní test.
Máš dvě možnosti:

• obrátit se na gynekologii, kde mají UZ a zjistí životaschopnost plodu a hormonálně podpoří těhotenství, případně potvrdí potrat,
  • nebo vyčkat, samozřejmě s určitým rizikem, že díky prodlevě po proběhlém potratu budeš mít komplikace nebo že neuděláš vše pro záchranu těhotenství.

Já bych rozhodně k lékaři šla.

Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
19268
30.12.08 01:53

Ahoj
Já bych zajela do nemocnice s porodnicí na pohotovost. Jistota je jistota.
Přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
30.12.08 06:34

urcite bych zkusila nakeho jineho doktora - pripomnelo mi to dve kamaradky, ktere prodelaly mimodelozni tehu, nechci strasit, ale kdyby to nahodou bylo ono a nepodchytilo by se to vcas, tak by mohl byt pekny maler :cry: Drzim palce, at to dopadne dobre!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.12.08 07:41

taky se pripojuju k nazorum, ktere radi rozhodne co nejdrive k doktorovi…jsou to nervy vzdycky, vyckavani na vysetreni atd… ja sama prodelala jeden spontanni potrat s podezrenim na mimodelozni, pak normalni tehotenstvi a ted mam za sebou ukonceni z duvodu nevyvijeni plodu… :( dve carky na testu muzou opravdu v teto chvili znamenat oboji, bud tehotenstvi, nebo doznivajici hormony… jdi k doktorovi, ja moc drzim palce, aby mel pro vas jenom dobre zpravy…

• Nahlásit
  • Citovat
421
30.12.08 08:37

Já bych valila na pohotovost už první den krvácení. Nevím na co čekáš? Jak můžeš žít v té nejistotě, jestli je miminko v pořádku? V neposlední řadě jde taky o Tvé zdraví. Tak neváhej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
30.12.08 09:48

Taky bych zašla na gyndu…resp. do nemocnice, aby ti udělali testy z krve…zvlášť, když ti pořád TT ukazuje pozitivní výsledek. Jestli se těhotenství neudrželo a hcg samo neklesne, tak dělají revizi… :roll:
Tak ať vše dobře dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
30.12.08 09:52

Tak koukám, že já jsem asi pěkný plašan, když tady mamina je v klidu, já mám na 3 testech fakt pěkný čárky, občas mě pobolívá břicho jako na MS, ale měla jsem angínu a teď jsem nastydlá, to jsem stihla během měsíce a zrovna během tak důležitého měsíce a začínám tu šílet, že se nemůžu dovola ke své Dr. Neuměla bych být tak v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19268
30.12.08 09:59

Miňulko
Nastydnutí ničemu neškodí.Jen vysoké horečky.Takže můžeš být taky v klidu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama