Potřebuji poradit... Čekám miminko a přítel se k tomu nemá...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kettrie
Povídálka 19 příspěvků 27.12.18 18:04
Potřebuji poradit... Čekám miminko a přítel se k tomu nemá...

Ahojte maminky a těhulky a všechny co jste tady, chci se jen zeptat. Pred Vánocemi jsem se dozvěděla z tehu. Testu že jsem těhotna, chtěla jsem to dát příteli k vánocům pod stromeček, ale nevydržela jsem to a řekla o den dříve… Přítel (22) mi řekl, že se na to necítí že i já jsem mladá, mám sice v dubnu 19, ale to nemění nic na tom že bych to miminko měla dát pryč… Byla jsem na gynde dneska, protože mi bylo už 3 den zle, tam mi řekli že jsem v 6tt, ale že zatím není vidět srdíčko, taky že můžu třeba časem potratit, ale taky že se to může normálně vyvíjet… Přítel to ale pořád nechce, ani když vidí že já to pryč nedám ani kdybych měla být sama s malým… Mám mu dát čas a na chvilku odejít že společného bytu a nebo to vydržet… :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pavla.velova
Závislačka 4314 příspěvků 27.12.18 18:07

@Kettrie teď je to převážně na tobě jak se cítíš já třeba otěhotněla asi o rok déle než ty ale nedala bych pryč dítě i kdyby přítel nechtěl je to tvé první a taky pak až časem budeš chtít miminko nemusí se zadarit ale také může je to 50:50 záleží i na to jestli by jsi to zvládla po finanční stránce já měla rodiče který mě pomohli i když sem měla partnera který z toho měl radost ale pokud je trošku přítel normální neopustí tě a postaví se k tomu jako chlap a postará se o vás.

catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 27.12.18 18:08

Ach jo…když nechce, tak se můžeš i roztrhnout a nepůjde to. Mladí jste ale to nemusí znamenat, že nepřipravení. Jak jste na tom finančně, jaké máte zázemí atd?. Předpokládám, že ty jsi ještě studentka, nepracuješ. Přítel pracuje chvíli a možná i bydlíte každý u svých rodičů. To se pak blbě dělá.

Kettrie
Povídálka 19 příspěvků 27.12.18 18:10

@pavla.velova takže mu mám dát čas? Moje mamka by mi pomohla před rokem se jí narodil syn, přej přechod.. :D ale schovával mi věci a zatím chodím do práce takže bych si i nasetrila… On je starostlivej, jen teď prostě sám neví…

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 27.12.18 18:10

Těžko radit. Tohle jste měli řešit vhodnou antikoncepci :nevim: hlavne kdyz na to máte kazdy jiný názor :think: ted uz s tim nic neudelas. Netlacila bych na nej. Buď se mu to rozlezi a bude to v pohode, nebo prostě dal chtit nebude a odejde od tebe :oops:

Kettrie
Povídálka 19 příspěvků 27.12.18 18:11

@catchthem bydlíme sami a přítel má živnost pracujeme oba…

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 27.12.18 18:11

Je to na tobě, hlavně se nenech do ničeho tlačit, pak bys hrozně litovala ;) kdyby se stalo že odejdeš, máš kam? Pomůže ti někdo? Jestli jsi rozhodnutá dej příteli čas, je mladý, možná si to srovná v hlavě a začne se těšit, ono většina chlapů je trochu v šoku ze začátku když to není plánovaný…

Pennya
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 27.12.18 18:11

Má strach, a možná to bude znít klišé, ale jestli tě miluje tak tě teď neopustí. může se to stát po narození mininka, to je velká zkouška, dá se říct. Ale pokud na tebe nebude tlačit a nebude vyloženě nepříjemný tak bych se pryč nestěhovala.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 27.12.18 18:11

Jste oba strašne mladí nicméně mas rodiče co by ti pomohli?? Já jsem proti pozratu, sestrenka měla dítě v 17ti a dnes je rada ze ho má a moje Mamka mě měla v 16ti a půl… a jak je rada ze mě má. S tátou jsou spolu. Z nějakého důvodu proste miminko mas. Vždy se to da nějak udělat. :hug: nezabijela bych ho - už jen proto ze s tím pak budeš muset žít cely život. Ze to někdy nebude snadné to nebude nicméně není to nezvladatelne a život tvůj tím nekončí… ani se nenadejes a bude běhat … školka škola… :srdce:

Kettrie
Povídálka 19 příspěvků 27.12.18 18:12

@1mila2 občas bych chtěla vidět do té jejich hlavy… Nemůžu za to jen já, ale i on, je to naše dítě a hlavně vždy tvrdil že by se o nás postaral… Možná to je pro něj jen šok…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 27.12.18 18:13
@Kettrie píše:
@pavla.velova takže mu mám dát čas? Moje mamka by mi pomohla před rokem se jí narodil syn, přej přechod.. :D ale schovával mi věci a zatím chodím do práce takže bych si i nasetrila… On je starostlivej, jen teď prostě sám neví…

Toto mluví za vše. Chlapi se někdy vyřeší, ale neboj noc. Vydrz a bude o dobre… vůbec když mas mamku co by ti pomohla to je výhra!!! Drz se a neboj bude to dobre. Přítel je možná v šoku. To si sedne neboj nic.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 27.12.18 18:13

Zásadní je podle mě otázka, jakto, že jsi těhotná? Nechránili jste se, selhala antikoncepce, nebo jsi to na něj ušila? V tomhle věku se nedivím, že ještě neví, jestli chce s tebou být nadosmrti svázaný dítětem. Nicméně pokud jste se nechránili, tak i s takovou možností musel počítat a tohle chování je od něj víceméně podraz. Pokud vám selhala antikoncepce, tak je to pro něj jasný šok a dala bych mu ještě pár dní na vstřebání informace. Ještě je čas. No a pokud jsi to na něj ušila, tak se nesmíš divit a musíš nést následky. Ale teda v tomhle věku mu plánovat dát těhotenství pod stromeček? :D Myslim, že by spíš ocenil PS4.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 27.12.18 18:13

@Kettrie pockala by som. Mozno sa priatel spamata. Je super, ze ti mamina pomoze. Podmienky podla toho co pises mas fajn. Je to len na tebe ci sa uz citis na to byt mamina. A musis byt pripravena aj na to ze zostanes sama a bude to tazke. :srdce:

pavla.velova
Závislačka 4314 příspěvků 27.12.18 18:14

@Kettrie pokud by ti někdo z rodiny pomohl popřípadě mohla jít tam a cejtis se na to tak určitě bych si to nechala já měla také oporu v rodičích teď už Teda X let bydlím bez nich ale na začátku mě pomohli i když sem měla přítele moc mě finančne nepomáhal ale teď už sním dávno nejsem mám jiného partnera. Dej mu čas určitě a uvidí on sám jak se rozhodne a kdyby náhodou řekl že ne tak hlavně aby jsi měla kam jít a měl ti někdo pomoct

Kettrie
Povídálka 19 příspěvků 27.12.18 18:16

@Pennya budu doufat že to zvládneme… Moje mamka by mi vždy pomohla… Ale potrat ani náhodou… Někdy se říká lepší je být matka samozivitelka než být s někým kdo nepřijme vlastní dítě, ale stejně ve většině případů když se to miminko narodí chlapy uvidí své já a svoji kopii a změní názor…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >