Reklama

Chci se odstěhovat od maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koyatka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:35
Potřebuji poradit co mám dělat?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat či co mám dělat. Bydlím s mámou a jednaciletim bráchou. Na dále já a moji dva malý syna. S matkou si moc nerozumine, matka nepracuje jelikož mi doposud pomáhala se synem který je autista.Ale už se o syna starám sama. A já byla do teď na Mateřské s mladším synem který je zdrav. Tudíž jsem měla svůj příjem a teď už ho nemám. Bydlíme všichni v pronájmu 3+1 ale tím ze už nemam příjem tak veškeré dávky pobírá má mamá i za nas. Ale ona mi peníze nedává. Co mám dělat. Chtěla bych už z dětmi žít sama. Ale byty nejsou, a když už tak jenom 1+1. Nehledě na to radši bych zůstala zde už kvůli synovi mám strach ze změnu by těžko dával. Ale nájemní smlouva je napsána na mámu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 23.01.17 18:39

Dat děti do školky jít pracovat? Na děti snad dostává alimenty, ne? Těžko vyhodis mámu s bratrem z bytu, když je psany na ni. 1+1 je podle me pro mamu se dvema detmi v pohode, ale nevim, jaky naroky ma autista.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 18:40

Nechápu, jak chceš žít sama když nemáš příjem? Zkus si najít práci a pak můžeš uvažovat o bydlení

Kosopemi
Kecalka 176 příspěvků 18 inzerátů 23.01.17 18:44

Jestli máma platí také veškeré poplatky za byt a energie, tak možná proto ti peníze nepředává.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 23.01.17 18:45

To myslíš vážně? Děti nemají tátu, že tě musí živit máma? A ještě si stěžovat, že ti nedává peníze. Takovou dceru bych fakt chtěla :pocitac:
Co dát děti do školky a jít pracovat? A holt když nemáš nějak velký příjem, tak se dá žít i v malém bytě. A tvá máma a sourozenec konečně budou mít svůj prostor. Že ti to není vůči nim blbé :zed:

koyatka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:46
@ProfZav píše:
Dat děti do školky jít pracovat? Na děti snad dostává alimenty, ne? Těžko vyhodis mámu s bratrem z bytu, když je psany na ni. 1+1 je podle me pro mamu se dvema detmi v pohode, ale nevim, jaky naroky ma autista.

Bohužel do práce jít nemohu, a když už tak jenom na tři hodiny a půl. Kvůli synovi může být ve školce pouze čtyři hodiny. U nás se práce těžko scháni na takhle krátkou dobu. A pozor máma vyhazuje nás!

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 18:48
@koyatka píše:
Bohužel do práce jít nemohu, a když už tak jenom na tři hodiny a půl. Kvůli synovi může být ve školce pouze čtyři hodiny. U nás se práce těžko scháni na takhle krátkou dobu. A pozor máma vyhazuje nás!

kolik je synovi?

koyatka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:49

Koukám ze všichni to trochu chápou špatně. Mam syna který je postižení třetího stupně. Máma za nas pobírá dávky oca 7000kc a nemam ani korunu. Do práce nemohu! Kdybych měla děti zdraví tak tohle nemusím vůbec řešit.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 18:49
@koyatka píše:
Bohužel do práce jít nemohu, a když už tak jenom na tři hodiny a půl. Kvůli synovi může být ve školce pouze čtyři hodiny. U nás se práce těžko scháni na takhle krátkou dobu. A pozor máma vyhazuje nás!

Vůbec se nedivím. Chce mít svůj život a ty by si taky něco dělat, když už máš dvě děti.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 18:50
@koyatka píše:
Koukám ze všichni to trochu chápou špatně. Mam syna který je postižení třetího stupně. Máma za nas pobírá dávky oca 7000kc a nemam ani korunu. Do práce nemohu! Kdybych měla děti zdraví tak tohle nemusím vůbec řešit.

A alimenty???Táta dětí?

koyatka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:50
@ka2ka píše:
kolik je synovi?

Synovi je šest, a je postižení. Už měl odklad i do školky. Teď bude mít další. A pak syna mladšího ještě.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:51

Zařiď si ať ty dávky chodí k tobě a ty si najdi nějakou brigádu, úklid, cokoliv, co můžeš dělat.

koyatka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 18:52
@Dojcanis píše:
Vůbec se nedivím. Chce mít svůj život a ty by si taky něco dělat, když už máš dvě děti.

To chceme my všichni

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 23.01.17 18:52
@koyatka píše:
Koukám ze všichni to trochu chápou špatně. Mam syna který je postižení třetího stupně. Máma za nas pobírá dávky oca 7000kc a nemam ani korunu. Do práce nemohu! Kdybych měla děti zdraví tak tohle nemusím vůbec řešit.

A tyty nedostáváš alimenty ne děti? Stejně tak příspěvek státu na ztp? Jo aha, ty jsi zapomněla napsat, že otec tvého třetího dítěte chce, abys pracovala a konečně platila alimenty.
Tvoje máma je rozumná, když tě vyhazuje. Třeba konečně dospěješ, když se budeš muset zvládnout o sebe postarat sama ;)

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 23.01.17 18:52

Tak po čtvrté. Co alimenty?!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama