Devatenáct dní po menstruaci lehké špinění

Anonymní
9.1.21 01:48

Potřebuji poradit. Měla jste to tak některá z vás?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat 20.12 jsem měla menstruaci a včera 8.1 špinění jenom trochu, moc sem to nepochopila. Kdyby to aspoň bylo blíž k MS tak by to ještě mohlo byt nějaké docistovani ale po tak dlouhé době. Napadlo mě jestli to není uhnizdovani vajíčka snažíme se s přítelem o miminko. Ale nevím no. Kdyby jste měla některá z vás podobnou zkušenost pište :palec: Nikdy předtím se mi to nestalo. MS mám pravidelnou. Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34
9.1.21 03:23

Myslím si e by mohlo jít o uhnižďování. Jestli máš pravidelný cyklus 28 dní tak proběhla ovulace kolem 2 ledna? Zkus v den nastávající menstruace test :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 13:46

@Dendule1 tak to by byla ta nejlepší zprava kdyby to tak doopravdy bylo. Tak jsem zvedá jak to dopadne. A dekuji moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 13:52

@Dendule1 akorát ovulku nesleduji tak nevím kdy byla přesně. Ale cyklus mám pravidelný.

• Citovat
  • Nahlásit
1314
9.1.21 15:10

Může to být i trošku opožděná ovulace a tudíž ovulační špinění. To obvykle trvá den dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.21 08:40

Já jsem tohle špinění uprostřed cyklu měla za posledního pul roku dvakrát. Snažíme se o mimino tak se víc sleduju :D ale těhotenství to nebylo ani jednou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat