Potřebuji poradit nějaký téma o kterém se dá mluvit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 16:41

Potřebuji poradit, nějaký téma o kterém se dá mluvit

Zdravím, potřebovala bych poradit s úkolem do školy, mám z hlavy o něčem mluvit a k tomu udělat prezentaci, nevíte někdo nějaký téma který by šlo, mě to vůbec nemyslí a nic mě nemůže napadnout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2985
11.1.22 16:48
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit s úkolem do školy, mám z hlavy o něčem mluvit a k tomu udělat prezentaci, nevíte někdo nějaký téma který by šlo, mě to vůbec nemyslí a nic mě nemůže napadnout.

Tak asi něco, co znáš. Co máš za koníčky? Nějaký sport? Jak ses k tomu dostala, proč tě to baví a prezentaci třeba o nezbytném sportovním vybavení, pravidlech aj… Je toho mraky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
11.1.22 16:53

Vyber si podle koníčků a zájmů. Já třeba měla na střední prezentaci o oblíbené série knih, o tetování, hudbě, počítačových hrách,… Tohle je individuální a nikdo ti asi pořádně neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
11.1.22 16:59

Zamysli se nad nějakým kloudným tématem, který má „hlavu i patu“, o kterým bys víceméně dokázala spatra mluvit už teď, jak radí ostatní ideálně něco, s čím máš zkušenost, čemu se věnuješ, o co se zajímáš. Pak si dozjisti pár dat, pár zajímavostí a máš to :) zas to ale s datama a číslama nepřežeň, zaprvý budeš ve stresu, zda si to pamatuješ správně a zadruhý to nikoho nebude bavit, když to bude celý jako telefonní seznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9276
11.1.22 17:51

Cestování, dovolená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
11.1.22 18:32

Co o covidu? Toho je na netu tolik, že budeš mít opravdu hodně informací…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
11.1.22 18:40

@Cucajz toho bych se bála, pak bude mít vyučující jiné názory a bála bych se aby to nebral subjektivně… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
11.1.22 19:21

Co o Miloškovi? Jaký je to báječný prezident. Vděčné téma. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
107
11.1.22 19:43
@Nikky121 píše:
@Cucajz toho bych se bála, pak bude mít vyučující jiné názory a bála bych se aby to nebral subjektivně… :think:

Jo, to máš asi pravdu… Je to kontroverzní téma :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34604
11.1.22 19:46
@Cucajz píše:
Co o covidu? Toho je na netu tolik, že budeš mít opravdu hodně informací…

Myslim ze covidu maji dnes vsichni plny zuby :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
11.1.22 19:54

O covidu fakt ne :-) Máš nějaké zajímavé hobby, sport, domácí zvíře, oblíbeného autora, top aplikace v telefonu, nějakou zemi či lokalitu, kterou jsi navštívila, mlít pantem se dá o čemkoliv :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
11.1.22 20:19

Ma to byt akademicke tema nebo cvičíš retoriku? Maš vyvolat diskuzi nebo si neco odříkáš a konec?

Tak z pop kulturnich temat me napada treba alternativni subkultury a vetsinova společnost, J. K.Rowling vs. tvurci filmu o HP, dezinformace a fake news, digitalni demence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat