Potřebuji poradit ohledně příspěvků na bydlení

Anonymní
29.6.20 18:32

Potřebuji poradit ohledně příspěvků na bydlení

Ahoj. Chci se zeptat.
Mám nájemní být bydlim tady já a mám tady trvalý pobyt, přítel je napsaný v nájemní smlouvě ale nema tady trvalý pobyt. Ze sociálky beru příspěvek na bydlení a doplatek teď jsem si zažádala na živobytí a otázka zni pritel pracuje a doložuji jeho výplatní pásky a doklady o zaplacení a přítel nastoupil na nemocenskou, mám to nahlásit na socialce že je pritel na nemocenské? Děkuji
A chci se zeptat když pritel ukončí práci a zaeviduje se na pracák budu brát furt peníze na bydlení? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
29.6.20 18:44

Od 1. Cervence je jedno, kdo tam ma TP, musis uvest i ho, budou chodit kontroly. Vy jste teda dve nemakacenka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.6.20 18:47

@Kaileee haha ja jsem těhotná a jsem ve 37 tt :potlesk: a přítel má problémy s plicema neboť pracuje jako kovář

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
29.6.20 18:50
@Musinka45 píše:
@Kaileee haha ja jsem těhotná a jsem ve 37 tt :potlesk: a přítel má problémy s plicema neboť pracuje jako kovář

A jeste si to udela decko, to je hnus toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
29.6.20 18:50
@Musinka45 píše:
@Kaileee haha ja jsem těhotná a jsem ve 37 tt :potlesk: a přítel má problémy s plicema neboť pracuje jako kovář

No a? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14113
29.6.20 18:57

@Musinka45 no nepřijde mi moc k smíchu být těhotná a být na všech možných dávkách co existují…a asi na tebe nenasypou tolik, abyste z toho v pohodě vyžili a zaplatili vše kolem…i dávky na bydlení mají svůj strop…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
29.6.20 19:00
@Musinka45 píše:

Byt zavisla na davkach mi k smichu neprijde. Od 1.7. jsou nove podminky. Ziram, ze 2 dospeli lide maji narok na tolik prispevku. Stat by mel neco s temi dirami v plote delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17612
29.6.20 19:08
@Musinka45 píše:

A to jsi zjistila až teď, že se neuživíte? Haha, to je ale legrace :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59697
29.6.20 19:10
@Musinka45 píše:

No a? Můj chlap je kovář a maká.. Já jsem taky těhotná a makam, pak mateřská.. I ta bude tolik, že by mě ani nenapadlo zadat.. Od 1.7. Budete mít utrum, konečně doslapnou na nemakacenky.. Pokud ti přijde vtipný, že nejsi schopna uživit sebe, natož dítě, tak jsi borka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8031
29.6.20 19:22
@Musinka45 píše:

Hahaha no to je srandy :roll: další socka na dávkách si pořídila děcko :roll:
Super :potlesk: Uživit neumíš ani sebe, ale je to šílená sranda :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
29.6.20 19:25

Když sem jednou náhodou zjistila, kolik si nahrabe známá na pracáku na dávkách, aniž by musela makat, tak sem hned pochopila, proč jsou tak vysmátí… ono když v tom umí chodit, tak mají kolikrát aj více, než běžnej slušnej člověk měsíčně vydře :roll: To jen k tomu smíchu, zbytek zakladatelky radši nekomentuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
29.6.20 19:37
@shadowbabe píše:
Když sem jednou náhodou zjistila, kolik si nahrabe známá na pracáku na dávkách, aniž by musela makat, tak sem hned pochopila, proč jsou tak vysmátí… ono když v tom umí chodit, tak mají kolikrát aj více, než běžnej slušnej člověk měsíčně vydře :roll: To jen k tomu smíchu, zbytek zakladatelky radši nekomentuji :palec:

Jednou jim ten smich dojde. Decka vyrostou, vypadnou z baraku a pritok penez se zmensi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3325
29.6.20 20:30
@Musinka45 píše:

No a? To není moc k smíchu když se neumí dva dospělí uzivit. Chudák dite :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
30.6.20 18:22
@Kosopemi píše:
Byt zavisla na davkach mi k smichu neprijde. Od 1.7. jsou nove podminky. Ziram, ze 2 dospeli lide maji narok na tolik prispevku. Stat by mel neco s temi dirami v plote delat.

Presne, treba sebrat je cikanum a poslat je pracovat. To jsou nejvetsi poziraci davek, takze bych pozornost obratila spis k nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
30.6.20 22:05

Nemusíš hlásit, že marodí, na bydlení budeš brát i, když je nemocný,
to je jedno, že marodí. Pokud bude v evidenci na úřadu práce, tak na něj máš taky nárok.
Proč tady tazatelku kamenujete? Přece není fér, někoho urážet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama