Potřebuji poradit ohledně střev a trávení...

Anonymní
26.8.21 16:34

Potřebuji poradit ohledně střev a trávení.

Dobrý den,
Už docela dost měsíců celkem trpím, když je nějaká stresová situace tak mám stále průjem a nebo naopak mám několika denní zácpu a to je poslední dny k naprostém nevydržení. Bývám skoro každý den neskutečně nafouklá a stále cítím jak mě bolí celé břicho a střeva. Šla jsem to řešit a zjistili mi, že mám intoleranci laktózy a to jsem byla celkem v šoku, protože naprosto miluju výrobky co obsahují laktózu, snažila jsem se nahradit co mi dělalo asi nejhůř což bylo mlíko tak to jsem nahradila za bezlak. no občas jsem si koupila i ostatní bezla. a snažím se opravdu nějak hlídat, ale poslední týdny to je k nevydržení koupila jsem si všechno bezlaktozové a opravdu mi to vůbec nepomáhá mi příjde, koupila jsem si i dodatečný enzym laktáza a ten mi taky nějak nepomáhá, protože mě stejně začně bolet břicho a mám křeče, zkousěla jsem si za těch několik měsíců koupit neskutečně moc čajů tabletek a sirupů na správnou funkci trávící soustavy a příjde mi že to taky vůbec nepomáhá. Už jsem toho měla opravdu hodně a nevím co mám dělat. Poslední dny je to k nevydržení.. plné střeva, často křeče, co sním tak mě na druhý den bolí cel den břicho plus zácpa. Příjde mi jakoby mi ty střeva vůbec nefungovaly a jakoby byly neskutečně zalepené vším nebo já opravdu nevím. Každý den jsem nevrlá a už fakt nevím co s tím. Nějaké rady prosím co si koupit? co dělat? Děkuji. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32540
26.8.21 16:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Už docela dost měsíců celkem trpím, když je nějaká stresová situace tak mám stále průjem a nebo naopak mám několika denní zácpu a to je poslední dny k naprostém nevydržení. Bývám skoro každý den neskutečně nafouklá a stále cítím jak mě bolí celé břicho a střeva. Šla jsem to řešit a zjistili mi, že mám intoleranci laktózy a to jsem byla celkem v šoku, protože naprosto miluju výrobky co obsahují laktózu, snažila jsem se nahradit co mi dělalo asi nejhůř což bylo mlíko tak to jsem nahradila za bezlak. no občas jsem si koupila i ostatní bezla. a snažím se opravdu nějak hlídat, ale poslední týdny to je k nevydržení koupila jsem si všechno bezlaktozové a opravdu mi to vůbec nepomáhá mi příjde, koupila jsem si i dodatečný enzym laktáza a ten mi taky nějak nepomáhá, protože mě stejně začně bolet břicho a mám křeče, zkousěla jsem si za těch několik měsíců koupit neskutečně moc čajů tabletek a sirupů na správnou funkci trávící soustavy a příjde mi že to taky vůbec nepomáhá. Už jsem toho měla opravdu hodně a nevím co mám dělat. Poslední dny je to k nevydržení.. plné střeva, často křeče, co sním tak mě na druhý den bolí cel den břicho plus zácpa. Příjde mi jakoby mi ty střeva vůbec nefungovaly a jakoby byly neskutečně zalepené vším nebo já opravdu nevím. Každý den jsem nevrlá a už fakt nevím co s tím. Nějaké rady prosím co si koupit? co dělat? Děkuji. :roll:

tak zkus vysadit všechno mléčné, ne bezlaktozové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 16:45

@vokishka ono já to už napsala nahoře. A jak říkám pořád je to stejné.

• Citovat
  • Nahlásit
32540
26.8.21 16:47
@Anonymní píše:
@vokishka ono já to už napsala nahoře. A jak říkám pořád je to stejné.

ty jsi psala, že jsi to nahradila bezlaktozovým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
26.8.21 16:55

Objednej se na gastroenterologii a alergologii s klinickou imunologii a res to. Se strevy není sranda a někdy je obtížné přijít na příčinu tak to nevzdávej. Mě trápily střeva skoro 4roky, výsledky všechny v pořádku nikdo nic neviděl. Bylo to na střední všichni myslely že si vymýšlím abych se mohla válet doma. Změnila jsem lékaře a ejhle mám alergii na pšenici, vysadila jsem ji a byl klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
26.8.21 16:58

Tak nemusí to byt jenom intolerance na laktozu. Muže toho byt vic. Celiakie, crohnova choroba, ulcerozni kolitida…na kolonoskopii jsi byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
26.8.21 17:08

No tak odpověď je v první větě jsi psycho. Tvůj problém je hlava, ne střevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 17:45

@Dorotka101 byla jsem na vysetreni a mam zjistenou jen tu bezlaktozovou intoleranci, proto tomu vubec nerozumim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 17:47

@Dorotka101 na kolonoskopii jsem nebyla a ani nevim jestli me tam nekdy nekdo dostane :poblion: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 17:48

@Pantalaimon pardon?? Kazdy bezny clovek co je ve stresove situaci ma prujem a ja jsem psycho? Aha, jinak dekuji za radu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9915
26.8.21 18:04

Šla bych na gastro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.8.21 18:12

Znám to..všechna možná vyšetření na vše..i kolonoskopie..Dráždivý tračník, psychosomatického původu z nahromaděného stresu prý. Brala jsem Duspatalin, občas lepší, občas horší. Za 5 měsíců jsem zhruba 10 kilo. Průjmy už byly téměř že všeho..Ono se to ani moc léčit nedá. Chodila jsem pak k nutriční, abychom dosáhly společně aspoň toho, že přiiberu nějak. Měla jsem 48 kg. Pak mi taky byl doporučován psycholog a homeopatie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.8.21 18:21

A jinak..na gastro 100% a kolonku bez řečí..Já ji měla v narkoze. Řekla, že jinak to nepůjde. Ono bacha na ulcerozku a Crohna. Ale to bývá spíš s průjmy, proto mě po vyloučení celiakie a laktozy na to hnali..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
26.8.21 18:33
@Anonymní píše:
@Pantalaimon pardon?? Kazdy bezny clovek co je ve stresove situaci ma prujem a ja jsem psycho? Aha, jinak dekuji za radu :mrgreen:

No právě, že ne, přečti si, co jsi napsala a pak se čerti…už tvoje reakce na můj příspěvek značí, že jsi labilní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3233
26.8.21 18:49

Objednej se na gastro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu