Potřebuji poradit, ovulace

Anonymní
6.3.16 21:32

Potřebuji poradit, ovulace

Holky, jsem z toho blázen :D vždy při ovulaci mě bolí na levé straně a druhý den i stoupne teplota, jak je ale možné, že když je na řadě vaječník pravý nebolí mě vůbec necítm nic jako u levého a teplota přesto stoupne, ale ne 14 tý den jako u levého ale o pár dní víc? Je tedy možné, že teplota stoupne i pokud ovulace neni? Děkuji za radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22782
6.3.16 21:38

Proč myslíš že není? Pokud BT stoupne tak je. Píchání a pod. jsou jen pomocné symptomy, které se nemusí opakovat vždy, někdo to cítí jen ob cyklus. Taky třeba z jednoho vaječníku ovuluje později než z druhého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 21:39

Aha, moc děkuji, takže průkazné je ta teplota? Mě je právě divné, že cítim vždy jen ten levý

• Nahlásit
  • Citovat
22782
6.3.16 21:40

Ano, BT je průkazný symptom. Ještě bych sledovala hlen. Ty bolesti nemusí být vždy jisté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.16 21:41

Tak děkuji, snad je to tedy v pořádku a řekla bych, že i podle hlenu je to ok

• Nahlásit
  • Citovat
8269
6.3.16 22:10

Mám to stejně, taky mám ovulaci trochu jinou na levé a pravé straně. Určitě je to v pořádku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2485
6.3.16 23:01

Mě se ovulace lišila až o 20-30dní 8) MS z levého do 24dní ovulace zpravidla ve prostřed, MS z pravého cca 70 dní ovulace kolem 49dne :mrgreen: i takhle se tělo může zbláznit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.16 06:07

Všem děkuji, už jsem klidnější holky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie