Potřebuji poradit při výběru palandy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
libuska1972
Nováček 6 příspěvků 06.05.09 10:52
Potřebuji poradit při výběru palandy

Máte někdo typ na kvalitní palandu. Por starší děti. díky

Reakce:
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 06.05.09 11:21

Ahoj Libuško,
máme tuhle http://www.rothwell.cz/…pit-1110.php, zatím sice jen pár měsíců, ale spokojenost maximální.
Je veliká, takže spát na ní můžou i děcka na hranici dospělosti - počítáme, že žádnou další postel už nedostanou, měnit budeme jen matrace.
Přeju šťastný výběr!
 Romana

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 06.05.09 12:00

Ahoj, my jsme na žádnou, která se nám líbila nenarazili, tak manžel koupil trámy, donesl je truhláři, ten nám je ohobloval a vlastně připravil na sestavení, manžel doma slepil a palanda je super. Máme klasickou 90×200cm, matrace z Ikey, celkem nás ta postel vyšla asi na 6tis. Momentálně máme dole domeček, ale plánuji na podzim, že uděláme druhou postel pro mladší a zkusíme spaní společně..Chce to ale šikovné ruce a trochu nápadu, jinak plánek jsme nakreslili podle postelí v obchodě, máme je i se zábranami…Kdyby jsi chtěla foto, písni SZ :wink:

Leea
Kecalka 473 příspěvků 27.05.09 21:14

ted jsem to dost řešila… no záleží kolik by podle tebe měla stát… super jsou domestav nebo gazel … to ti asi řekne každý..taky jsou nejdražší. A z osobního výzkumu jsem vydedukovala, že ta kvalita té ceně asi odpovídá, ale i ty levnější bezejmenné můžou být kvalitní. My máme zamluvenou palandu za 5 000 a počítám s tím, že až budou děti chtít dvě postele tak jí prostě uříznu. Pro větší děti bych možná koupila ty rozložitelné na dvě postele. A pozor!!! na rozměr mezi spodní a horní postelí…u nízkých 150-160 cm vysokých je problém se na tu spodní postel po:,–(it…

Každopádně ji musíš vidět naživo!!!! viděla jsem jich ted naživo několik, co na fotkách vypadaly úchvatně, a byl to fak hnus naživo. (pozor v obchodech jsou setavené jen tak hala bala…)

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 06.11.13 18:21

Nemáte nějaký typ? Potřebuji koupit palandu(hotovou, nechci od truhláře), ale aby bylo vrchní lůžko co nejníž a žebřík či schůdky bytelné…

mamkasl
Kelišová 6356 příspěvků 06.11.13 18:55

Já uvažuju o tomto…viděla jsem pár modelů a jsem nadšená ;)

http://www.montero.cz/

andreiika
Závislačka 4672 příspěvků 06.11.13 19:26

@ivodička Proč ne od truhláře? My máme palandu z Truhlářství Šteker a je úžasná. Neskutečně bytelná, z masivu, ta nás přežije. Navíc jde palanda rozložit na dvě samostatná lůžka, což jsme teď po přestěhování dcer do samostatných pokojů uvítali. Cena byla kolem 6tis, ale mají i kolem 5tis myslím. Já nemám ráda lamino, takže pro mě jednoznačná volba. A jak říkám fakt kvalita! Spal na ní chlap, který má 85 kg.

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 06.11.13 19:34
@ivodička píše:
Nemáte nějaký typ? Potřebuji koupit palandu(hotovou, nechci od truhláře), ale aby bylo vrchní lůžko co nejníž a žebřík či schůdky bytelné…

Opravdu nizka je tahle palanda z jysku

Dana Klaudie
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 06.11.13 20:19

Ahoj, také vybírám palandu…prolezla jsem zatím net a líbí se mně tato…(jenom nevím, jestli je to kvalitní výrobek a z fotky to ani nepoznám)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

neliss
Povídálka 42 příspěvků 07.11.13 12:02

My máme palandu od domestavu, a jsme maximálně spokojení. Nejdříve jsme ji měli nad sebou a teď jsme přestavěli dětský pokoj a jsou z ní dvě normální postele. Mají k ní super doplňky: www.domestav.cz/…rove-postele

andreiika
Závislačka 4672 příspěvků 08.11.13 17:30

@Dana Klaudie v tom truhlářství šteker http://www.postele-palandy.cz/ jak jsem psala mají docela podobné palandy a tam ti za kvalitu fakt ručím a i ti to zdarma dovezou… tahle palanda podle fotky nevypadá špatně, ale kdo ví jaká bude skutečnost :nevim: :nevim:

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 08.11.13 19:41

Díky všem za rady :-)

andysimi
Nováček 1 příspěvek 26.10.15 19:46
Palanda

Ahojky mi máme patrovou postel od Gazelu a jsem nespokojená houpe se vrže. Kluk mi leze na horu po schodech a zadní nožička se zvedá nejhorší je že nemá stabilitu šoupe se mi po zdi a dělá rýhy. Nato že stála 18 tisíc tak nespokojenost.

besurka
Povídálka 30 příspěvků 27.03.17 12:48
Bytelná palanda

Ahoj, teď se nám narodilo třetí dítě. Už 4 roky máme palandu od českého výrobce ****. Palanda je fakt bytelná - nevrže, nekýve se, drží na svém místě. Kdybyste viděli, co na tom děti všechno dělají, tak toho opravdu palanda vydrží hodně. :lol: :roll:

Postele vyrábí pan Žižka, který je velmi ochotný a milí. Úprava pro atypický rozměr matrace byla bez problému a bez příplatku! :potlesk:

Nyní budeme dokupovat třetí lůžko pod posuvnou palandu opět od nich. A vznikne z toho tohle: ***

Dopravu mají zdarma a jezdí vlastní dodávkou o víkendu, takže super, manžel si nemusí brát volno v práci. 8)

Za mě :palec: edit admin: smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >