Potřebuji poradit s menstruací

27.2.21 22:39

Potřebuji poradit s menstruaci

Ahojky, je mi 14 a už si nevím rady. Spozdila se mi menstruace už asi 15 dní a mám pořád nafoukle břicho. Četla jsem že je to příznak těhotenství ale to je blbost když jsem panna. Bojím se co semnou je poraďte mi prosím. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1088
27.2.21 22:43

Menstruace může být za začátku nepravidelná.. Já ji třeba měla dlouhou dobu co dva měsíce. Resila jsem i dr a u mladých je to často. Já neměla pravidelný cyklus ani v 17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.2.21 22:44

@Sallema já už ji mám od 11 let a vzdy byla pravidelná, proto se teď bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
27.2.21 22:52

@Lucinečkaa2 tělo neni stroj, může být větší stres atd. Pokud se moc bojíš zkus říct mamce a zajděte např k detske doktorce a ta vás kdyžtak posle na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7440
28.2.21 07:43

Pokud můžeš těhotenství vyloučit, tak to nebude nic vážného. Zatím ještě počkej do dalšího termínu menstruace a kdyby stále nic, pro začátek můžeš zajít k tvému dětskému lékaři. Ale stává se, že se někdy ms zpozdí oproti svému termínu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
28.2.21 07:45

Je možné, že se ti nějakým způsobem zpozdila, vliv na to může mít hodně věcí. I psychika je silná stránka, ačkoli si to nemusíš připouštět. V pubertě jsem to tak občas měla - byla pravidelná jak hodinky, ale pak asi dvakrát vůbec nepřicházela. Když to bylo déle než 2 týdny, tak jsem šla na gynekologii, kde mě zkontrolovali a píchli vyvolávají injekci, která do týdne menstruaci spustila. Určitě si o tom promluv s mamkou, ať zavolá doktorce a zajděte na gynekologii. Může to být jen banalita, „přirozené“ zpoždění, ale třeba i cysta apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.2.21 13:09

@Petule030 mám i nafoukle břicho prý je to příznak těhotenství ale když jsem neměla pohlavní styk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7440
28.2.21 22:53

@Lucinečkaa2 A provozovala jsi s klukem nějakou jinou sexuální praktiku, kdy by byla možnost zanesení spermatu do pochvy? Pokud ne, tak bych zatím byla v klidu, opravdu se ms může opozdit z mnoha důvodů. Nafouklé břicho může znamenat taky hodně věcí, např. blížící se menstruaci. Rozhodně to není žádná závratná známka těhotenství, mnoho žen nic takového po otěhotnění nezpozorovala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.3.21 09:14

Ahoj holky máte někdo nějaký nápad.
Ohledně bolestivé ms, velká bolest nohou, zad a břicha už nevím co mám dělat…
mám takový ten hřejivý polštářek ale nefunguje prášky proti bolesti funguji jen někdy.
Tak jestli někdo nemáte podobný problém a co vám pomáhá.? :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 09:26
@Ka5e píše:
Ahoj holky máte někdo nějaký nápad.
Ohledně bolestivé ms, velká bolest nohou, zad a břicha už nevím co mám dělat…
mám takový ten hřejivý polštářek ale nefunguje prášky proti bolesti funguji jen někdy.
Tak jestli někdo nemáte podobný problém a co vám pomáhá.? :zed: :nevim:

Pomohl mi pupalkový olej. Na srovnání cyklu a hlavně na bolesti. Mám teda po něm pro změnu bolestivou ovulaci, ale alespoň vím, kdy je a zas tak hrozná bolest to není. Akorát ho alespoň občas musím brát pořád. Teď jsem asi 1 - 2 měsíce nebrala a zas jsem málem pošla (podlamování nohou, omdlívání, zvracení…).

• Citovat
  • Nahlásit
102
15.3.21 21:01

Dostala jsem to v 10 a bylo to tak ob měsíc pak pravidelně ted už tak 10 let dost nepravidelně. Třeba jsi jen nervozní, zkusila bych teplou vanu
pokud to chcete zpomalit nebo oddálit je voda s citronem nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat