Potřebuji poradit skrz náš vztah

Anonymní
16.2.20 20:40

Potřebuji poradit skrz náš vztah

Ahoj
Chtěla bych se na něco pouze zeptat. Možná mi někdo poradí, někdo odsoudí, někdo polotuje ale jde o to co mě trápí.
Mám přítele jsme spolu skoro 3 roky máme malou dcerou.
Těhotenství nebylo plánované ale zase nebudu o mé dceři říkat že je nechtěná protože mi to přijde jako dost hnusné slovo.
Začátek vztahu byl opravdu krásný, vídali jsme se o víkendech, q jelikož jsme se přitahovali atd měli jsme sex klidně i 3 denně. Pak jsem otěhotněla přítel to bral tak že to není jeho až když jsem napsala jeho mamce že jsem v tom se vzpamatoval. Bohužel náš vztah v tu dobu začli doprovázet různé špatné věci. Dozvěděla jsem že se ze mě dvakrát podvedl. Odpustila jsem mu protože jsem ho milovala a nechtěla jsem aby malá byla bez táty. Čas plynul a přibývalo víc a víc hádek. Pak mě dokonce jako těhotnou vyhodil. Teď mě možná někdo odsoudí ale já ho opravdu milovala byla jsem mladá a hlavně blbá. Začla jsem mu lhát. Že už budu rodit že jsem v jiném měsíci atd. Prostě jsem chtěla být s ním a jelikož mezi mou rodinou atd to bylo nic moc měla jsem jen jeho. Odvezl mě v 7 měsíci domů a do porodu naší dcery už se neukázal. Bohužel jsem byla tak blbá že jsem mu začla lhát. Vím že se to nemá ale tak žádná žena která čeká dítě by nechtěla o partnera přijít a chtěla by se v tu dobu o někoho opřít. Přítel věděl kde bydlím atd a přitom se ani neukázal pouze jsme se hádali přes sociální sítě. Já ho prosila a on mě odmítal. Při porodu byla moje máma. A on se zachoval tak že přijel a žádné děkuji za dceru, nepřijel ani pro nás do porodnice, žádnou květinu prostě nic. Malou miluje neříkám že ne. Pak jsme se domluvili že s malou k němu budu jezdit na víkendy aby s ní mohl být. Pak jsme tady zůstali. Začli jsme vztah obnovovat měli jsme spolu sex vše bylo v pohodě. ale poslední 4 až 5 měsíců je to hrůza. Nadávky, žalovaní tchýni, místo toho aby jsme se šli projít má pořád v ruce mobil, celý dny na počítači, atd a já už popravdě nevím co mám dělat. Kolikrát naše hádky dopadli tak že mě jednou hodně drsné strčil na kočárek, nebo mi pořád kroutil ruce, nemálo jsem kvůli němu brečela. Odešla ale jako blbka jsem se vždy vrátila protože jsem ho v jádru někde pořád milovala. Ale on mě spíš bral jako to že on chce s malou být a já budu ta co se bude starat aby s malou byl tak mě bude tady trpět. Nespime spolu, už dlouho. Nedá mi ruku, dokonce mi řekl že semnou nechce spát protože jsme mu lhala s porodem. Ale to že on už mě podvedl nevidí. Pořád si nadáváme..každý se hádat ale on mě už i fyzicky napada q já se bojím jestli to má ještě vůbec šanci pokračovat v tomhle dál nebo ne. Nikam nechodím sem pořád doma takže jsem ráda když můžu jít nakoupit. Nejezdí mě na výlety. Pořád sedíme doma a to je náš cel život. Já spím a malou v obýváku a on v ložnici kde si může být v klidu na mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3964
16.2.20 20:43

To není vztah. Proč jsi nesla na potrat? Mohlas začít znova, lépe a hlavně s někým jiným :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2372
16.2.20 20:47

Tebe nepolituji, je mi líto jen vaší malé. Hlavně s ním nespi, ať neotehotnis znovu. Fyzicky te napadá a ty uvazujes jestli to má ještě šanci pokračovat. Jako vážně v tomhle chceš vychovávat svoje dítě? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2158
16.2.20 20:47

A co chceš vlastně slyšet? Chceš takhle žít dalších x let? moc jsem tedy nepochopila, proč si lhala v kolikátém měsíci jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
16.2.20 20:59

To myslíš vážně? Nemá to cenu. A hlavně furt čtu-já, já, já. Zamyslela ses někdy vůbec jaký dopad tohle může mít na tvé dítě? V tomhle vyrůstat? Promiň ale oba se proberte… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 21:02

Ten chlap Te odmítá už od těhotenství, a ty místo abys to přijala a postavila se k tomu celem se doprosujes, omlouvas a děláš kompromisy. Vážně si myslíš, ze je pro dceru lepší, než vyrůstat bez otce to, ze vidí, jak tatínek bije maminku? Tady žádná rada není, protože ty si stejne nedáš říct. Postav se konečně za sebe a svůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3268
16.2.20 21:03

Tobě snad není ani dvacet, vid :roll: uvažování pubertaka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj
Chtěla bych se na něco pouze zeptat. Možná mi někdo poradí, někdo odsoudí, někdo polotuje ale jde o to co mě trápí.
Mám přítele jsme spolu skoro 3 roky máme malou dcerou.
Těhotenství nebylo plánované ale zase nebudu o mé dceři říkat že je nechtěná protože mi to přijde jako dost hnusné slovo.
Začátek vztahu byl opravdu krásný, vídali jsme se o víkendech, q jelikož jsme se přitahovali atd měli jsme sex klidně i 3 denně. Pak jsem otěhotněla přítel to bral tak že to není jeho až když jsem napsala jeho mamce že jsem v tom se vzpamatoval. Bohužel náš vztah v tu dobu začli doprovázet různé špatné věci. Dozvěděla jsem že se ze mě dvakrát podvedl. Odpustila jsem mu protože jsem ho milovala a nechtěla jsem aby malá byla bez táty. Čas plynul a přibývalo víc a víc hádek. Pak mě dokonce jako těhotnou vyhodil. Teď mě možná někdo odsoudí ale já ho opravdu milovala byla jsem mladá a hlavně blbá. Začla jsem mu lhát. Že už budu rodit že jsem v jiném měsíci atd. Prostě jsem chtěla být s ním a jelikož mezi mou rodinou atd to bylo nic moc měla jsem jen jeho. Odvezl mě v 7 měsíci domů a do porodu naší dcery už se neukázal. Bohužel jsem byla tak blbá že jsem mu začla lhát. Vím že se to nemá ale tak žádná žena která čeká dítě by nechtěla o partnera přijít a chtěla by se v tu dobu o někoho opřít. Přítel věděl kde bydlím atd a přitom se ani neukázal pouze jsme se hádali přes sociální sítě. Já ho prosila a on mě odmítal. Při porodu byla moje máma. A on se zachoval tak že přijel a žádné děkuji za dceru, nepřijel ani pro nás do porodnice, žádnou květinu prostě nic. Malou miluje neříkám že ne. Pak jsme se domluvili že s malou k němu budu jezdit na víkendy aby s ní mohl být. Pak jsme tady zůstali. Začli jsme vztah obnovovat měli jsme spolu sex vše bylo v pohodě. ale poslední 4 až 5 měsíců je to hrůza. Nadávky, žalovaní tchýni, místo toho aby jsme se šli projít má pořád v ruce mobil, celý dny na počítači, atd a já už popravdě nevím co mám dělat. Kolikrát naše hádky dopadli tak že mě jednou hodně drsné strčil na kočárek, nebo mi pořád kroutil ruce, nemálo jsem kvůli němu brečela. Odešla ale jako blbka jsem se vždy vrátila protože jsem ho v jádru někde pořád milovala. Ale on mě spíš bral jako to že on chce s malou být a já budu ta co se bude starat aby s malou byl tak mě bude tady trpět. Nespime spolu, už dlouho. Nedá mi ruku, dokonce mi řekl že semnou nechce spát protože jsme mu lhala s porodem. Ale to že on už mě podvedl nevidí. Pořád si nadáváme..každý se hádat ale on mě už i fyzicky napada q já se bojím jestli to má ještě vůbec šanci pokračovat v tomhle dál nebo ne. Nikam nechodím sem pořád doma takže jsem ráda když můžu jít nakoupit. Nejezdí mě na výlety. Pořád sedíme doma a to je náš cel život. Já spím a malou v obýváku a on v ložnici kde si může být v klidu na mobilu.

„Pak jsem otěhotněla přítel to bral tak že to není jeho“ - láskyplnej vztah už od začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6132
16.2.20 21:15
@Prof. Farnsworth píše:
„Pak jsem otěhotněla přítel to bral tak že to není jeho“ - láskyplnej vztah už od začátku.

Hrozný co, spali spolu 3× denně, tak čí asi… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216
16.2.20 21:19
8o 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15703
16.2.20 21:23

Chudák holčička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
16.2.20 21:26

Je mi líto vaší dcery. Ta bude mít opravdu krásné dětství :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3001
16.2.20 21:26

Poradila bych, ale vy žádný vztah nemáte. Máte spolu jen dítě… A pro blaho toho malého prcka byste se oba měli přestat chovat jako malý děcka a rozejít se, společně pečovat tak, aby mělo dítě šťastné dětství. Nic víc od toho nečekej, jinak nemáte si co vyčítat oba dva jste jak nějaký pomatení puboši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10753
16.2.20 21:28

Chudak dcera, máma blbá, otec agresor. To jsou tedy vyhlídky. Jen nechápu, proč si mu lhala v jakem si byla měsíci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 21:30

S takovým člověkem bych určitě nebyla a hlavně bych v takové domácnosti nevychovávala dítě… nemá to cenu pokud se takto k tobě chová a dokonce ti fyzicky ubližuje.. sbalila bych se a šla bych pryč..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama