Reklama

Potřebuji potvrdit propustku, ale nebyla jsem u lékaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sofo12
Nováček 5 příspěvků 05.04.18 11:07
Potřebuji potvrdit propustku ale nebyla jsem u lékaře

Dobrý den, ahoj. Včera mě přepadla střevní chřipka a byla jsem nucena odejít z práce na propustku. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno stěhovala, tak mám svého lékaře 90km daleko. No a přitom, že to ze mě teklo horem spodem :poblion: se mi dvě hodiny v autobuse fakt trávit nechtěly. Včera jsem to nijak neřešila, chtěla jsem jen zalézt do postele a odpočinout si. Znáte to, je Vám zle a všechny ostatní starosti jdou stranou. Dnes už se mi ale ulevilo a začala jsem řešit co a jak s tou propustkou. :oops: Myslíte, že kdybych se zaregistrovala k novému lékaři a vysvětlila mu co a jak, tak že by mi propustku potvrdil i zpětně? Nebo se mám vydat ke stávající lékařce? Nebo nějaká rada, jak to vyřešit v práci jinak než na propustku? :nevim:

A druhý dotaz, nevíte o praktikovi v Brně, který přijímá nové pacienty?

Děkuji předem všem za rady a odpovědi :)

Reklama

Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 05.04.18 11:11

Já bych to v práci nehrotila a vzala bych si půl dne volno nebo si to nahradila.. ;) Můžeš jim říct, že ti bylo tak zle, že bys k doktorovi nedošla…

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.04.18 11:32

Domluvila bych se jestli si to nechám jako dovoleno u nebo si to naddělám. :nevim:

zuza92
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 05.04.18 11:34

Asi bych si to nadělala. A zaregistrovala bych se u lékaře někde v místě pobytu. Nikdy nevíš kdy bude třeba :)

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 05.04.18 11:36

@sofo12 lékař ti může napsat vše i zpětně, ale měla si mu zavolat a domluvit se

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 05.04.18 11:36
@sofo12 píše:
Dobrý den, ahoj. Včera mě přepadla střevní chřipka a byla jsem nucena odejít z práce na propustku. Vzhledem k tomu, že jsem se nedávno stěhovala, tak mám svého lékaře 90km daleko. No a přitom, že to ze mě teklo horem spodem :poblion: se mi dvě hodiny v autobuse fakt trávit nechtěly. Včera jsem to nijak neřešila, chtěla jsem jen zalézt do postele a odpočinout si. Znáte to, je Vám zle a všechny ostatní starosti jdou stranou. Dnes už se mi ale ulevilo a začala jsem řešit co a jak s tou propustkou. :oops: Myslíte, že kdybych se zaregistrovala k novému lékaři a vysvětlila mu co a jak, tak že by mi propustku potvrdil i zpětně? Nebo se mám vydat ke stávající lékařce? Nebo nějaká rada, jak to vyřešit v práci jinak než na propustku? :nevim:

A druhý dotaz, nevíte o praktikovi v Brně, který přijímá nové pacienty?

Děkuji předem všem za rady a odpovědi :)

Radši bych kápla božskou v práci a hodiny nahradila. Za doktorkou bych nejela a zaregistrovala se pro jistotu v místě bydliště. Kdyby mě v práci toto přepadlo, asi to oznámím vedoucímu a domluvím se s ním, že zbytek hodin nahradím jindy. K doktorce bych šla až po tom, co bych se doma nevyléčila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:46

S prvním dotazem ti neporadím, u nas existuje 4 dny volna právě pro tyto případy.

a k druhé otázce - já se zaregistrovala u MUDr. Dubové/Dybové, sídlí na Masarykove, bere nové pacienty.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >