Potřebuji při pobytu v nemocnici test na covid?

Anonymní
7.5.21 19:57

Potřebuji při pobytu v nemocnici test na covid?

Zítra si mě možná nechají v nemocnici až do pondělí, kvůli kapačkám s antibiotiky. Nevíte, zda po mně budou chtít abych podstoupila test na covid před nástupem na pokoj? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8442
7.5.21 20:00

Bože to jsou dneska dotazy. :roll: ne, nemáš test, zemřeš na ulici před nemocnicí.

Aneb, když jej potrebuji, tak ti jej udělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
7.5.21 20:16

U nás se test před nástupem do nemocnice dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
7.5.21 20:20

Nejspíš ano. Nechceš jim tam snad dotáhnout covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
7.5.21 20:21

Určitě ano. Neznám nemocnici která před hospitalizací nepožaduje test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
7.5.21 20:22

Jo, potřebuješ. Dělá se i zpět přijímánym novorozencům. A do výsledků budeš jakoby v izolaci, neměla bys opouštět pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9175
7.5.21 20:25

Byla jsem v nemocnici od úterý do dnes a dělali mi antigenní sami. Nikdo ode mě žádný papír nechtěl. Vezli mě sanitkou, takže bych asi těžko měla ještě test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29211
7.5.21 20:30
@Ariadne píše:
Byla jsem v nemocnici od úterý do dnes a dělali mi antigenní sami. Nikdo ode mě žádný papír nechtěl. Vezli mě sanitkou, takže bych asi těžko měla ještě test.

Tak ona se neptá na papír, ale na test v nemocnici před přijetím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 20:38

To je různé. Třeba u nás v případě negativního testu jsi i nadále v izolaci, dalších 10 dnů se covid může projevit. Doporučuji si zavolat přímo na dané oddělení.
Za mě je naopak _příjemně osvěžující" ;), že se zajímá předem. Hodně lidí vůbec neřeší.

@Cuddy
@Cuddy píše:
Jo, potřebuješ. Dělá se i zpět přijímánym novorozencům. A do výsledků budeš jakoby v izolaci, neměla bys opouštět pokoj.
  • Citovat
  • Nahlásit
9175
7.5.21 21:20
@vokishka píše:
@vokishka píše:

Dělali mi ho normálně na pokoji a nikde v izolaci jsem nebyla. Respirátor nosil jen personál, pacienti mohli být bez

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29211
7.5.21 22:03
@Ariadne píše:
Dělali mi ho normálně na pokoji a nikde v izolaci jsem nebyla. Respirátor nosil jen personál, pacienti mohli být bez

Mamce ho delali na chirurgii a dovolili ji jet domu pro veci, ze nez se vrati, akorat to bude a prijmou ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 07:20

Byla jsem v nemocnici na jednodenni chirurgii v celkove narkoze. Takze uvodni vysetreni, sal, dospavaci pokoj… nikdo mi test nedelal. A to jsem mela dite v karantene, tedy uz po PCR testu. To jsem hlasila. Bylo to minuly tyden.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 12:38

Děkuji za odpovědi, chtěla jsem vědět co mě čeká. Dělali mi test na covid a už ležím na pokoji. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat