Potřebuji půjčit korbu ke kočárku Bebe Confort.

21.6.13 10:20

Potrebuji pujcit korbu ke kocarku Bebe Confort. Najde se nekdo?

Mate nekdo prosim k zapujceni (samozrejme zaplatim) hlubokou korbicku ke kocarku Bebe Confort? Koupili jsme sportak High Trek a maly tam jeste nechce byt, coz jsem teda necekala, je mu 6,5 mesice. Jedeme skoro na cely cervenec na dovolenou a tak chci mit sebou radeji hlubokou korbu aby mel pohodli. Bohuzel druhy kocarek s hlubokou korbou mame rozbity a uz nam ho nestihnou opravit. Proto jsem koupila rovnou sportak. Korbicka muze byt jakakoliv, vim ze ty soucasne jsou Windoo a Streety ale kdyz to bude neco starsiho tak nevadi. Muzu dojet po Strednich Cechach nebo na trase Praha - Hradec Kralove nebo zaplatim postovne. Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Bébé Confort High Trek?

Přidejte zkušenost s Bébé Confort High...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26636
21.6.13 10:23

Myslíš Maxicosi? Mám, ale nejsem z čech, takže nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
21.6.13 10:57

Já ji kdysi měla, koupila jsem si golfky Loola-no větší hrůzy jsem neměla :pocitac: a na dovolenou k našim jsem koupila použitou, ale jako novou korbičku na MMB za 1500 a pak ji následně za 1400 prodala :lol:,paní se ještě divila, jestli jsem ji vůbec používala, byla jak nová :jazyk:. Tak zkus juknout tam. Koukala jsem a mají i za hodně nízké ceny, např. 249 Kč, ale je šislá :think:,jde o to, zda chceš honit parádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
21.6.13 10:59
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
14.9.13 13:02

A u sexu mám psát frekvenci, oblíbené praktiky nebo případné libůstky :think:?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat