Potřebuji radu co dál. Jsem těhotná?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 09:21

Potřebuji radu co dál. Jsem těhotná?

Dobry den.
Rozhodla jsem se udělat krok a napsat sem, protože jsem nenašla žádné přímo odpovídající téma. Už týden mám příznaky. Zhoršená pleť, nespavosti, nevolnosti po celý den, pálení žáhy atd.
Dělala jsem si jeden test a ten vyšel slabě duch. Viz foto.
Měla jsem radost protože se tím moje nevolnosti vyřešili. Cítím se i celkově jinak. Problém nastal když jsem si dělala test druhý další den ráno. Jednalo se o clear blue digitální s ukazatelem týdnu. Ten vyšel negativně. Hned ten den jsem jela na rady zde z jiného příspěvku ke svému gynekologovi a ten mě prohlédl a řekl, že těhotná určitě nejsem (na krev mě neposlal) takže jsem smutná odešla domů. Pichnul mi i injekci na vyvolání, protože mi i vynechala ms. Prý mám přijít za 14 dní pokud se ms nedostaví.
Mě je, ale tak zle, že je to skoro nezvladatelné. Byla jsem v nemocnici na asi milionu vyšetření a prý tam žádný problém nevadí. To kdy se.. To stalo bylo 1.1. Nevím zda je to brzo něco zjišťovat nebo co.. Já to neplanovala tak vlastně nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66392
11.1.22 09:25

@Markysek22 jakože 1.1. byl styk a ty už chceš potvrzení? Kdy měla být ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
11.1.22 09:29

Mě vždycky zaráží ty příznaky, co tu ženský mají hned druhý den po styku. Nejlepší je časté močení a pálení žáhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
11.1.22 09:34
@Modra1 píše:
Mě vždycky zaráží ty příznaky, co tu ženský mají hned druhý den po styku. Nejlepší je časté močení a pálení žáhy.

Přesně, problémy skoro až třetího trimestru a tady to má každá, sotva z ní seskočí chlap :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27340
11.1.22 09:44

Nemůžeš mít příznaky k těhotenství a mít negativní test. Ve chvíli kdy je máš už musíš mít na testech dálnice a dr by něco viděl. Buď jsi nemocná, nebo sis je vsugerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
11.1.22 09:52

No mít sex 1.1 to už tě musíš mít minimálně buben. A ideálně prasklou vodu a jedeš sanitou do porodnice :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6606
11.1.22 09:58

@Modra1 to jo když častý močení je protože na ten Micak tlačí mimino a i ze stejného duvodu pálí zaha. Aspoň u mě to tak bylo u obou tehotenstvi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27340
11.1.22 10:01

@Pidulka1991 tak já třeba běhala na malou co pár minut už od prvního trimestru, jak je spodek víc prokrvený, ale určitě ne hned týden po styku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
11.1.22 10:10
@Pidulka1991 píše:
@Modra1 to jo když častý močení je protože na ten Micak tlačí mimino a i ze stejného duvodu pálí zaha. Aspoň u mě to tak bylo u obou tehotenstvi..

No to se dá pochopit když už v tom břiše něco je ale druhý den či týden po sexu je spíše něco na mozku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 10:48

@JiříkMazlík hochu, ty strašně kecáš a hlavně v tématech, která se tě netýkají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 10:48

@Kriss Tina já to mám před každou menstruací, gravidity netřeba. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27340
11.1.22 10:50
@JanaDaR píše:
@Kriss Tina já to mám před každou menstruací, gravidity netřeba. :palec:

Může být, já bych ms za posledních pár let spočítala na prstech rukou, takže to mě nenapadlo, každopádně to nutkání nezpůsobuje jen dítě tlačící na mocak, ale to prokrvení. Ale zbytek těch příznaků už je blbost no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 11:03

@Kriss Tina tak jasně, po porodech jsem taky byla deset měsíců až rok a půl bez. Řekla bych, že se tam mění i hospodaření s vodou, lehké zadržování, no zrovna jsem jako koroptev, očekávám menses do dvou dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
11.1.22 11:04
@JanaDaR píše:
@JiříkMazlík hochu, ty strašně kecáš a hlavně v tématech, která se tě netýkají.

Toto je je web kde jsou diskuse jak můžeš posoudit co se mi netýká :nevim:
A navíc tu kecá ještě zakladatelka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 11:05

@JiříkMazlík kolikrát jsi byl těhotný, chlapče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat