Potřebuji radu, jsem zoufalá

Anonymní
8.11.19 21:31

Potřebuji radu, jsem zoufalá

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu. S přítelem jsme tři roky, vše vždy klapalo, až poslední cca půl roku nemám vůbec chuť na sex. Přišlo to zdá se z ničeho nic, mám nechuť, když se nedonutim, nebyl by žádný sex vůbec. Nemám vůbec potřebu mít sex. Neumim si to vysvětlit, nikdy žádný problém v tomhle směru nebyl. Přítele je mi lito, ale opravdu si nemohu pomoc. Vím, ze to takto nejde do nekonečna, tak bych to chtěla začít nějak resit. Nevíte čím by to mohlo byt? Popřípadě na koho se obrátit? Děkuji! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13238
8.11.19 21:33

Nezačala si brát antikoncepci? Nebo ji neměnila? Nebo nějaká změna v životě, třeba náročnější práce, co by ti ubirala energii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Bereš ha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507

Bereš antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:34

A s jiným bys chuť měla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:35

@JancaS84 ano, beru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:35
@Bubla Bůčková píše:
A s jiným bys chuť měla?

Prave ze taky ne, vůbec mi to nechybí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 21:37
@Kriss Tina píše:
Nezačala si brát antikoncepci? Nebo ji neměnila? Nebo nějaká změna v životě, třeba náročnější práce, co by ti ubirala energii?

HA beru už dlouho, nemenila jsem ji. Ani žádná změna v životě :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4872
8.11.19 21:38

Vysadila bych antikoncepci. Začala bych sportovat. A občas bych se teda přemohla, aby ti chlap neutekl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1728
8.11.19 21:38
@Bubla Bůčková píše:
A s jiným bys chuť měla?

To vis ze mela :lol: proste je s nekym delsi dobu a zere taktikajic „porad cokoladovou zmrzlinu“ tak at to prolozi mangem a bude zase chut na cokoladu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1728
8.11.19 21:41
@Neznama122 píše:
HA beru už dlouho, nemenila jsem ji. Ani žádná změna v životě :(

3 roky papani „cokoladovy“ ti prijde jako zadna zmena? Prave tim to bude. Proloz to „mangem“ a bude zase chut na coko. Co chces slyset, ze po x letech vztahu budes mit porad chut na stejnyho chlapa? Utopie a je treba si nalit cisteho vina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19338
8.11.19 21:48
@Komsomol píše:
3 roky papani „cokoladovy“ ti prijde jako zadna zmena? Prave tim to bude. Proloz to „mangem“ a bude zase chut na coko. Co chces slyset, ze po x letech vztahu budes mit porad chut na stejnyho chlapa? Utopie a je treba si nalit cisteho vina

Já mám. Čokoládová je stejně nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10816
8.11.19 22:00
@Komsomol píše:
3 roky papani „cokoladovy“ ti prijde jako zadna zmena? Prave tim to bude. Proloz to „mangem“ a bude zase chut na coko. Co chces slyset, ze po x letech vztahu budes mit porad chut na stejnyho chlapa? Utopie a je treba si nalit cisteho vina

Utopie? :mrgreen: :mrgreen: Jsem s chlapem 16let a dneska jsme se celý den nemohli dočkat večera až dráčata usnou a my na to vlítnem. Mě manžel přitahuje čím dál víc…
Zakladatelko, zkus vysadit HA, prakticky s jistotou ti můžu slíbit, že se ti chuť vrátí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2931
8.11.19 22:07
@Komsomol píše:

A tobě se zají za jak dlouho, zmrzlináři? Za rok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
8.11.19 22:20
@Janli píše:
Utopie? :mrgreen: :mrgreen: Jsem s chlapem 16let a dneska jsme se celý den nemohli dočkat večera až dráčata usnou a my na to vlítnem. Mě manžel přitahuje čím dál víc…
Zakladatelko, zkus vysadit HA, prakticky s jistotou ti můžu slíbit, že se ti chuť vrátí ;)

Souhlas, taky jsem ji brala x let, chuť na sex 0 a když jsem ji vysadila byla sem nadrzena jak fretka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama